Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zgrywam foty jest ich qwa za 300 :D Dam potem linki :)

Nie wiem co my piliśmy ale film też mi sie skończył , generalnie rano nie wiedziałem gdzie jestem heheh

:blink: a pamiętasz jak niosłem Cię z ....... f*ck nie pamiętam ale zanosiliśmy cię do domu :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To jest nagłośnienie.. nawet ICE nie podskoczy :shocked:http://www.smog.pl/wideo/13676/17_000_watt_w_aucie/

ICE nie ma szans - ale dziwię się, że w środku nic nie odpada :D

Opublikowano

Dla mnie najzajebistrza fota to ta:

Mistrzunio nie? :) Polecam się na przyszłość.

Malik :oklaski: :hi: otwieraj firmę :naughty:

Kto ma pozostałe zdjęcia i czyj był aparat którym Lukaszr robił fotki ? Ja bardzo proszę o wszystkie zdjęcia :D

Żółw te Twoje perfumy to czułam jescze przez całą drogę do Radomia. :naughty: Łukasz twierdzi że się musiałeś mocno przytulać :polew:

:embarrassed: moze sie za bardzo psiknałem :embarrassed:

;)

Brynia pozdrów małżonka i powiedź jemu, ze nastepnym razem poprzytulam sie troszke do niego :polew::wink4:

Opublikowano

Panowie i Panie , dzięki za zajefajną imprezke! :thumbup::drunk:

Opublikowano

Zgrywam foty jest ich qwa za 300 :D Dam potem linki :)

Nie wiem co my piliśmy ale film też mi sie skończył , generalnie rano nie wiedziałem gdzie jestem heheh

Co pilismy to ja wiem, tylko o której wróciłam do domu to jest pytanie, zupełnie czasoprzestrzeń mi się rozjechała.

BTW: Bawiłam się rewelacyjnie Poziek dzięki za zaproszenie, Hugo jeszcze raz najlepsze życzenia.

Opublikowano

Dajcie zdjęcia z imprezy :przebiegly:

Nie ma popsułaś :kox:

Opublikowano

Mam pytanko:

Gdzie dokładnie sa spokciki? (gdzie jest Fort Wola to wiem - ale chodzi mi dokładniej, bo tam jest dużo miejsca)

Podjadę w najbliższy wtorek na godzinkę, potem jadę na imprezę do Klubu Park (od 20-21szej - lata 70s 80s 90s) - może ktoś będzie chciał o impreżkę w Parku zahaczyć :):P

Zrezałem juz te bixenonki 12000K więc podjadę się pochwalić :P I tak pewenie równo zjedziecie że kolor za niebieski itp. ale to szczegół :)

Opublikowano

Parking podziemny , jedziesz prosto od wjazdu i nas zobaczysz.

Opublikowano

potem jadę na imprezę do Klubu Park (od 20-21szej - lata 70s 80s 90s) - może ktoś będzie chciał o impreżkę w Parku zahaczyć :):P

Typowa mordownia :P

Opublikowano

Oki, jakoś trafię jakby co to będę dzwonił do Lucasa :)

A dyska jak dyska, kumpela mnie zaprosiła i obiecałem ją potem do domu odwieźć więc nie wypada teraz się rozmyślać, inna sprawa że najbardziej lubie starą muzę ..... :th:

Opublikowano

ki, jakoś trafię jakby co to będę dzwonił do Lucasa :)

A dyska jak dyska, kumpela mnie zaprosiła i obiecałem ją potem do domu odwieźć więc nie wypada teraz się rozmyślać, inna sprawa że najbardziej lubie starą muzę .....

Gdzie zostawiasz fure? Lepiej byle gdzie nie zostawic. ;)

Opublikowano

No jest to pewien problem szczerze mówiąc ale nie chciałem zaśmiecać tematu

Ale może ktoś wie czy w okolicy parku jest jakiś strzeżony parking ??

Opublikowano

Ja mogę na czas twoich dancingów się A8 zająć :kox::naughty::decayed:

Opublikowano

Nie będę ryzykował :P

Opublikowano

Bez przesadyzmu. Postaw samochod gdzies w okolicach Batorego, czy pod SGH i bedzie stal. Mieszkalem tam jakis czas temu i nie bylo zadnych niespodzianek.

Opublikowano

Tak pewnie zrobię, ale jakby w okolicy (10-15 minut drogi) był jakiś strzeżony to bardzo chętnie....

Tak na serio, wie ktoś o jakimś strzeżonym parkingu w tamtej okolicy ?? ( bym się mógł bardziej na tańcach wyluzować :P ) :naughty::kox:

Opublikowano

Nie wiem jak okolice Stodoły, ale przy Bruna i blizej Pól to nie widzialem zadnego...

Opublikowano

No jest to pewien problem szczerze mówiąc ale nie chciałem zaśmiecać tematu

Ale może ktoś wie czy w okolicy parku jest jakiś strzeżony parking ??

A po co Tobie strzeżony parking - takiego paździocha nikt nie weźmie - jeszcze Ci go umyją i przypilnują :polew:

Opublikowano

Szkoda,ze macie spota jutro ja bede w wawie w srode :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.