Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to chyba dzisiaj się nie zgramy, fajnie jakbym jutro odebrał bo najprawdopodobniej w niedzielę będę miał dostęp do kanału aby wymienić oleum.

Jak nie to we wtorek na spocie będę

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to chyba dzisiaj się nie zgramy, fajnie jakbym jutro odebrał bo najprawdopodobniej w niedzielę będę miał dostęp do kanału aby wymienić oleum.

Jak nie to we wtorek na spocie będę

Spoko, nie ma problemu :)

Opublikowano

CZy ja dobrze kurde, widzę, ze nic jeszce nie zostało napisane na temat RSowego spota :blink:

Noż, (jak mawiał Waldek Kiepski) w morde jeża, odezwałoby się które...

No chyba, ze z wrazenia Wam puściły zwieracze i jeszcze na sedesach siedzicie :D

Opublikowano

A bylo w koncu? Chiba nie...

Opublikowano

NIe było.

Opublikowano

Ale tu spokoj ostatnio, az nie poznaje... Jakas jesienna deprecha chyba wszystkich dorwala :mysli:

Opublikowano

imprezy nie było, na wódke nikt nie zaprasza to i tak...cicho

Opublikowano

Dawajcie na Pola dziś Motor dancuje w Kaczce z Ziomami :drunk:

Opublikowano

Dawajcie na Pola dziś Motor dancuje w Kaczce z Ziomami :drunk:

Motor......ja to sie nie nadaje na dance......zalozylam zimowki na staluchy....i mam depresje :D

Opublikowano

Ja tam sie nigdzie nie spieszę ...loooozik :drunk:

hehe ja tez...chyba sie starzeje :>

dziwie sie tylko szaleńcom mnie mijajacym..po co,dlaczego, gdzie?

dla przyjemności drogi Żółwiku, dla przyjemności :tongue4:
Opublikowano

Dawajcie na Pola dziś Motor dancuje w Kaczce z Ziomami :drunk:

Motor......ja to sie nie nadaje na dance......zalozylam zimowki na staluchy....i mam depresje :D

Angee nie gadaj widzę Cię na polach bedzie git :thumbup:

Ja tam sie nigdzie nie spieszę ...loooozik :drunk:

hehe ja tez...chyba sie starzeje :>

dziwie sie tylko szaleńcom mnie mijajacym..po co,dlaczego, gdzie?

dla przyjemności drogi Żółwiku, dla przyjemności :tongue4:

Taa lepiej być w samochodzie szybkim niż w łóżku :)

Opublikowano

chłopaki kto ma kabelek do nokii 8800sirocco żeby ściągnąć kod zabezpieczający ?

Opublikowano

adamoo zapytaj hhacka

Opublikowano

Hornecik to przypadkiem prywatnie nie jeździ srebrną Thalią ?? ---> http://pl.youtube.com/watch?v=LJQKdE7KryE&eurl=http://www.transportowcy.blogspot.com/ :D

Ja latam granatową .....z napisem LUKAS :kox:[br]Dopisany: 03 Listopad 2007, 18:21 _________________________________________________

chłopaki kto ma kabelek do nokii 8800sirocco żeby ściągnąć kod zabezpieczający ?

Mam kabel ori ale do E50 jak będzie pasowało gniazdo do słuchawek to mogę pożyczyć... dziala napewno z 6230i. Ważne jest gniazgo w telefonie a z tego co pamiętam to chyba będzie git.

W Wawie jestem w niedzielę późnym popołudniem więc w poniedziałek mogę CI podrzucić.

Opublikowano

Motor

Angee nie gadaj widzę Cię na polach bedzie git thumbup

Taa.....jak ja ponad 200km od Wawy jestem :D

Opublikowano

ktoś się pojawia dziś pod Maxsimusem?

Opublikowano

ktoś się pojawia dziś pod Maxsimusem?

Myślisz że w taką pogodę ktoś będzie ? Dzisiaj butelkowa pogoda więc :drunk::dance:

Opublikowano

witam moge kogos z was prosić o nagranie płyty z mapą DX polska czechy na 2007/2008

bo ja juz straciłem kilka płytek i mnie szlak trafi

bede wdzięczny jakby mi ktos nagrał na wtorek taka płytke

Opublikowano

Norbi ale były kanikuły na Polach w sobotę :kox::)

Opublikowano

Norbi ale były kanikuły na Polach w sobotę :kox::)

Ja non stop słyszę kanikuły gdzieś w radio :kox: aż za dużo tego ....fakt nawet ori nie robi takiego wrażenia jak Noriego wykonanie po paru :drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.