Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja non stop słyszę kanikuły gdzieś w radio :kox:

Boszszsz.. czego ty kurvva sluchasz?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja non stop słyszę kanikuły gdzieś w radio :kox:

Boszszsz.. czego ty kurvva sluchasz?

Hornecikowi tak zostalo od czasu Zlotu Letniego.......

Czekamy na zlot zimowy...........Jak nic, mu sie odmieni :D ciekawe co wtedy, bedzie non stop slyszal w radiu :D

Opublikowano

Ja non stop słyszę kanikuły gdzieś w radio :kox:

Boszszsz.. czego ty kurvva sluchasz?

f*ck nie mam wpływu na ramówkę radia :bicz2:

Opublikowano

Noż, (jak mawiał Waldek Kiepski) w morde jeża, odezwałoby się które...

nie Kiepski tylko pan Boczek .... :naughty:

Opublikowano

f*ck nie mam wpływu na ramówkę radia

ale stację mozesz sobie samodzielnie paluszkiem przełączyć :P...chyba, że w thalii nie ma takiej opcji? :D

Opublikowano

Noż, (jak mawiał Waldek Kiepski) w morde jeża, odezwałoby się które...

nie Kiepski tylko pan Boczek .... :naughty:

Fakt, to Arnold tak mówi.

A Waldek powtarza "Kurde"

:>

Opublikowano

f*ck nie mam wpływu na ramówkę radia :bicz2:

To zmien stacje radiowa!

A może macie ustawioną odgórnie w służbówkach jedyną "politycznie poprawną" stację bez możliwości zmiany?

Ale w takim razie jako bank to bym już raczej wybrał dla pracowniów jakieś Radio PIN a nie discopolowy łomot.

Opublikowano

Widzę że w "długi weekend" duzo osób wyjechało, coś mało napisaliście - dużo mniej niż zwykle.... Do roboty, biegusiem :P

Opublikowano

przyciemnij morgoth tego avatara bo strasznie oślepiają te Twoje bi :decayed:

Opublikowano

Bo to długie są zapodane :tongue4:

Opublikowano

Na prawde ostatnio to tu jakos tak niemrawo.

Ludzie czy Wy na prawde tak intensywnie pracujecie? ;):tongue4:

Opublikowano

dają po zębach :tongue4: a co drugi nie świeci.... czy się nie zmieścił na fotce?

Opublikowano

to forum A4, A8 jest szerszy i się nie mieści :polew:

Opublikowano

to forum A4, A8 jest szerszy i się nie mieści :polew:

w sumie racja :polew: Morgoth musisz wyrezać tą swoja a-ósemkę żeby się mieściła :naughty:

Opublikowano

Drugi sie nie świeci dlatego nie ma go w awatarze :naughty::kox::tongue4:

Opublikowano

Bo to długie są zapodane :tongue4:

Ten kolor trochę wiochą zajeżdża :tongue4::polew:

Opublikowano

Norbi ale były kanikuły na Polach w sobotę :kox::)

Kurna i nie byłem f*ck!! :D[br]Dopisany: 05 Listopad 2007, 14:56 _________________________________________________

ktoś się pojawia dziś pod Maxsimusem?

Myślisz że w taką pogodę ktoś będzie ? Dzisiaj butelkowa pogoda więc :drunk::dance:

Luz było luda cała hałda :> i dostałem piiieeekne baty. Poź świadkiem. Potem Policyja i towarzystwo sie rozpierzchło, a my przenieslismy sie na nowe miejsce. [br]Dopisany: 05 Listopad 2007, 14:59 _________________________________________________

Ja non stop słyszę kanikuły gdzieś w radio :kox:

Boszszsz.. czego ty kurvva sluchasz?

Malik ja Ty musisz kochać tą muze :decayed:
Opublikowano

No nie i taka atrakcja mnie ominęła. Kto Cię skillował, a włąściwie jakim autkiem? :)

Opublikowano

EVO IX pojechało po mnie jak po łysej kobyle :>

Pocieszam się , żę 300kg lżejszy, a i pod machą miał 60 kucy wiecej ode mnie ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.