Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wy francuskie pieski na co tu dzwonić i się umawiać ?? :polew: schodzi się do garażu odkręca jedne koła , zakłada drugie, przy tym zabiegu wypija się piwko albo dwa i tyle... :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wy francuskie pieski na co tu dzwonić i się umawiać ?? :polew: schodzi się do garażu odkręca jedne koła , zakłada drugie, przy tym zabiegu wypija się piwko albo dwa i tyle... :wink4:

A potem sie wywaza... tak "na oko" uzywajac resztek z puszki....

Opublikowano

Al_Capone

sie wywaza..

co się wyważa jak się zakłada drugie kompletne koła a nie tylko opony :mysli:

Opublikowano

Al_Capone

sie wywaza..

co się wyważa jak się zakłada drugie kompletne koła a nie tylko opony :mysli:

Ja co roku wyważam koła kompletne przed założeniem.

Opublikowano

one lezac caly sezon sie odksztalcaja lekko.

Staaary te drgania na kierownicy to nie za***iste basy z Audio :polew:

Opublikowano

Mi tam nic nigdy nie bije, jak się potrafi je poprawnie przechowywać to nic nie biję. No ale nie wiem może ja się nie znam... :evil:

przechowywaniekpe0.th.jpg

ja przechowuję jeszcze inaczej - każda leży na osobnej półce na regale i nic nie przekładam... ale dobra koniec tego OT bo było coś o tym chyba że śnieg pada czy jakoś tak... :polew:

Opublikowano

Mi tam nic nigdy nie bije, jak się potrafi je poprawnie przechowywać to nic nie biję. No ale nie wiem może ja się nie znam... :evil:

przechowywaniekpe0.th.jpg

Chcesz powiedzieć, że co 4 tygodnie chodziłeś przestawiać opony? :D To ja je wole pojechac i wyważyc co roku.

Opublikowano

nie no napisałem jak ja je przechowuję :polew:

Opublikowano

Chcesz powiedzieć, że co 4 tygodnie chodziłeś przestawiać opony? :D To ja je wole pojechac i wyważyc co roku.

A ty nie chodzisz francuski piesku??!!?? ;)

Opublikowano

Al_Capone

ty nie chodzisz francuski piesku??!!?? wink

Dobre... :polew: ale u mnie nie leżą 4 na sobie tylko każda osobno więc chyba aż tak się nie po odkształcają co ?? :polew: no ale tak jak już mówiłem koniec tego OT !!! :wink4:

Opublikowano

o co do chu##a biega w tej dyskusji o oponach ? :disgust:

Opublikowano

I jak może być OT od jednego wielkiego OTa :mysli:

Opublikowano

wit.s

I jak może być OT od jednego wielkiego OTa mysli

co racja to racja... :polew:

Opublikowano

Czy dziś jest spocik?

Opublikowano

Czy dziś jest spocik?

No pewnie!!! Jak co wtorek :wink4:

Opublikowano

tyle że Cię nie ma jak co wtorek.

Dobra lece, bo znowu sie spóżnie,

Opublikowano

tyle że Cię nie ma jak co wtorek.

Dobra lece, bo znowu sie spóżnie,

jak co wtorek.......zawsze jestem....

Dzis nie moge bo nie mam auta.....w warsztacie stoi od wczoraj ;(

Opublikowano

opony wyważamy bo się wycierają przez okres użytkowania, a nie bo się pogniotły, to nie papierek po cukierku :decayed:

Opublikowano

opony wyważamy bo się wycierają przez okres użytkowania, a nie bo się pogniotły, to nie papierek po cukierku :decayed:

popieram :th:

Opublikowano

Wyważ koło na ZERO gramów niedoważenia, pojeździj tydzień założ koło na wyważarkę i zobaczysz po co warto co rok powtórzyć tę operację.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.