Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie ma wstydu, noofka autko z 10 latkiem i przewagą w cyfrach :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Norbi

Twoj to juz dziadek prawie, a EVO9 jest w sile wieku ;).

Opublikowano

Zgadza się ,że dziadek, ale jeszcze mam nadzieje że mnie powozi. EVuchna była dwuletnia.

Natomiast STI 2.5L roczne nie dało już rady, też miał grubo ponad 300, ale kierownik mówił ,że sprzęgło już death... ale po roku i 16tys km? :shocked:

Opublikowano

I tak nieźle jak na to co wczesniej widziałam. Jak bym wiedziała, że wczoraj było "spotkanie" pod maximusem to też bym sie pojawiła, pogrzeć tyłek u Ciebie w aucie. :decayed:

Opublikowano

Ciekawy artykuł dotyczący nowego nissana GT-R (Skyline).. http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=981

Straszny urwiłeb.
Opublikowano

...Innowacyjna przekładnia GR6 w ultraszybkim tempie i niemalże bezszelestnie zmienia kolejne biegi, a to dzięki zastosowaniu dwóch sprzęgieł - jednego dla biegów parzystych (2,4,6), drugiego dla nieparzystych (1,3,5). Gdy jedziemy na biegu parzystym, system już "trzyma" w pogotowiu na drugim wałku bieg nieparzysty. ..."

:confused4::kox:

Opublikowano

No czyli DSG :)

Opublikowano

Ciekawy artykuł dotyczący nowego nissana GT-R (Skyline).. http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=981

Straszny urwiłeb.

Tylko patrzeć jak Klarkson zakocha się w nim a Stig dorwie go w swoje łapy i stopi oponki na torze :polew: :polew:

Opublikowano

z innego artykułu "...jednym z wielu niezwykłych testów, jakie pojazd ten musiał przejść przed wprowadzeniem na rynek było sprawdzenie możliwości swobodnej rozmowy prowadzącego auto z pasażerem bez konieczności podnoszenia głosu przy prędkości... 300 km/h!"

Opublikowano

pytanie tylko na ile mogl sie prowadzacy na rozmowie skupic :) Czy moze chodilo o rozmowe przez komorke bez handsfree :D

Opublikowano

pytanie tylko na ile mogl sie prowadzacy na rozmowie skupic :) Czy moze chodilo o rozmowe przez komorke bez handsfree :D

chodziło o rozmowę z pasażerem :naughty:
Opublikowano

Tylko patrzeć jak Klarkson zakocha się w nim a Stig dorwie go w swoje łapy i stopi oponki na torze :polew: :polew:

A propos Clarksona, to mam juz nowe Top Gear-y. Na razie wyszły 3 odcinki standardowe plus jeden tzw. polar special.

No i oczywiście co testuje Jeremy w pierwszym odcinku? Audi R8! I jest zachwycony! Będe miał jutro na spociku to mogę zaprezentowac w moim nowym DVD :decayed:

Opublikowano

to do zobaczenia wieczorem na spociku :)

jak ja kocham te delegacje :dance:

Hejka, jak fajnie, do zobaczenia.

Opublikowano

;(

ja jestem na L4 i mnie tym razem nie bedzie..miłego ogladania Top Gear'a..i nie tylko ;)

Opublikowano

;(

ja jestem na L4 i mnie tym razem nie bedzie..miłego ogladania Top Gear'a..i nie tylko ;)

To zrób ksero tego L4, żeby przedłożyć "szefom" na spocie, dowód na niedyspozycje :polew: :polew:

Szkoda, że Cię nie bedzie, wracaj szybko do zdrowia :)

Opublikowano

;(

ja jestem na L4 i mnie tym razem nie bedzie..miłego ogladania Top Gear'a..i nie tylko ;)

To zrób ksero tego L4, żeby przedłożyć "szefom" na spocie, dowód na niedyspozycje :polew: :polew:

którym "szefom" :mysli:

ja jestem jednym z szefów przecież :P :> i to do mnie przynosi sie zwolenia za nieobecnosci na zlotach, spotach i imprezach :>

Opublikowano

Ma ktoś instrukcję po naszemu lub angielsku do B6? Bo szwab mi nie dał przy kupnie :bicz3: a w sieci znalazłem tylko po espaniolsku :kwasny:

Potrzebuję poczytać o ogrzewaniu postojowym bo coś niepokojącego sie dzieje, tzn. wczoraj włączyłem je aby szybko nagrzać wnętrze i pomimo że wyłączyłem je to po każdym załączeniu silnika włącza się samo. Dzisiaj latałem jak głupi po garażu podziemnym i rozganiałem dym bo tak na kopciło że czujnik systemu ppoż zaczął wariować

Opublikowano

Hej,

przepraszam jeśli gdzieś to przegapiłem - gdzie dokładnie się udać na dzisiejszy spocik?

pozdr. Marcin

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.