Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kulig jak bedziesz RSem i beda jazdy probne bedzie spot w Srode :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:>[br]Dopisany: 29 Październik 2007, 12:30 _________________________________________________Jednak zmiana planow jestem w wawie w piatek od poludnia wiec jak cos i ktos chetny mozemy sie umowic bede w okolicy Galarii Mokotów...

Opublikowano

:>[br]Dopisany: 29 Październik 2007, 12:30 _________________________________________________Jednak zmiana planow jestem w wawie w piatek od poludnia wiec jak cos i ktos chetny mozemy sie umowic bede w okolicy Galarii Mokotów...

No to jak? Robimy dodatkowego spota w piątek na najwyższym parkingu Galerii Mokotów? Ja się piszę :)

Opublikowano

Dobra ale bez wódki hyhy

Opublikowano

Też się pisze na piątek...tylko na najwyzsze piętro będe długo wjeżdzał...

dla wtajemniczonych - mam już wszystkie takie same oponki i nic nie obciera :kox:

Opublikowano

Dobra ale bez wódki hyhy

Spoko, przywiozę Jasia Wędrowniczka.

Opublikowano

Niestety mnie nie ma.

Nawet nie wspominajcie o alkoholu - córki przyjaciołom nie codzień się rodzą, ale nie poprawia to mojego samopoczucia

Opublikowano

ale Wiciu mnie się jeszcze nic nie urodziło :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

No to jak? Robimy dodatkowego spota w piątek na najwyższym parkingu Galerii Mokotów? Ja się piszę :)

I ja, i ja, i ja :>

Opublikowano

No niestety mnie tez nie ma w piatek...

A szkoda bo fajnie by bylo, poznac kolezanke........no i obejrzec furke....

Jakby nie bylo.......nie czesto zdarzaja nam sie takie odwiedziny.....RS :th:

Wiciu kiedy lecisz na Tarnow?

Opublikowano

Jakby nie bylo.......nie czesto zdarzaja nam sie takie odwiedziny.....RS :th:

I jeszcze z kobietą na pokładzie :)

Opublikowano

Jakby nie bylo.......nie czesto zdarzaja nam sie takie odwiedziny.....RS :th:

I jeszcze z kobietą na pokładzie :)

No to mialam na mysli Lukaszku :wink4:

Opublikowano

No to mialam na mysli Lukaszku :wink4:

Ja też nie miałem tego na myśli :wink4:

Opublikowano

A ja tak zupełnie OT. Kupiłam dzisiaj "słodką Anię" jest rewelacyjna :)

Opublikowano

ale Wiciu mnie się jeszcze nic nie urodziło :tongue4: :tongue4:

To czyje ja opijałem :shocked:

:polew:

Opublikowano

jurto bede w wawce moze uda mi sie wpasc na chwile na spota z bratem :)

Opublikowano

O Łukaszek coś Ci ostatnio koncentracja siada :gwizdanie:

Ale mam nadzieję że już przeszły Ci :foch:-y do mojej osoby. Przysiegam poprawię się :>

Oj Aneczka, nic mi nie siada.

Jeżeli chodzi o przechodzenie :foch: to na chwilkę tak, ale ... :wink4:

Opublikowano

jurto bede w wawce moze uda mi sie wpasc na chwile na spota z bratem :)

Dawaj dawaj na spota, powspominamy Kaletke :thumbup:

Opublikowano

Poziowe to się urodzi opiero za 9 m-cy trochę podobne do Pozia a trochę do ..... Helmuta :polew:

O kurde, może wyjść ciekawa kombinacja - tym bardziej, że Poziek był taki brutalny :tongue4:

A Wiciu będzie Dziadkiem :polew:

Opublikowano

Poziowe to się urodzi opiero za 9 m-cy trochę podobne do Pozia a trochę do ..... Helmuta :polew:

O kurde, może wyjść ciekawa kombinacja - tym bardziej, że Poziek był taki brutalny :tongue4:

A Wiciu będzie Dziadkiem :polew:

Niezła kombinacja zapowiada się na przyszłość :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.