Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ABC black by okidoki :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, na forum jestem już dość długo...ale dopiero teraz zdecydowałem się pokazać wam moją padlinę:) Auto ma przejechane 229tyś, na początku po kupnie leżał na gwincie (firmy nie wiem jakiej tak był styrany !! ) i na 17 calowych BBS-ach w kolorze czarnym. Wszystko wymieniam na bieżąco więc padlina zawsze na chodzie :)

SILNIK: ABC 2.6 V6 150 km+lpg stag 300, tłumik ostatni WM ( kwasówka )

ZAWIESZENIE: Sprężyny WEITEC + amory MTS.

KOŁA: S-LINE 18" w białym półmacie, opony 225/40/18

BODY: Seria + grill ze strukturą plastra miodu + czarny znaczek :)

ŚRODEK: Siedzenia z każdą możliwą regulacją :), Kiera S-Line+regulacja,tylnie siedzenia dzielone,tapicerka wykończona drewnem ( + gałka ),roleta na tylnej szybie , gumowe dywaniki, podłokietniki x2, 2x jasiek, szyber, klima,asr,abs itp itd....ogólnie prawie wszystko elektryczne :)+domykanie szyb z kluczyka

http://img862.imageshack.us/img862/9552/zdjecie005.jpg

http://img38.imageshack.us/img38/5683/zdjecie123.jpg

8175d4531346defdmed.jpg

d884af472f6b3e59med.jpg

5b6967f8f32c74ebmed.jpg

1088631ebddc2674med.jpg

312ca9069ec169e1med.jpg

fd8d4f24227c1e24med.jpg

d794f57b7506c596med.jpg

Fotki na szybko, więcej zdjęć pod koniec tygodnia :)

Opublikowano

więcej fot autka ;):good:

ile poszło w dol ?

Opublikowano

no niezła żyleta :evil:

Opublikowano
  • Autor

w dół jakieś 50 do 55 mm........na gwincie siedział jeszcze niżej :)ale to nie na drogi w moim rejonie :P

Opublikowano

fajnie siedzi :) nie przyciera na wybojach? :)

Opublikowano
  • Autor

teraz to jest bocian do tego co bylo jak ja kupiłem,

Opublikowano

ladniutka i ladnie siedzi :decayed: tylko jeszze lampionki na przod po 2lifcie i bd :cool1:

Opublikowano
  • Autor
6b09c7379394e425.gif taka mała ciekawostka...mała wycieczka nad morze :P
Opublikowano

Wy tez macie problemy z powiększeniem na cały ekran i odsyła was na fotosik.pl?

Opublikowano

dokładnie tam odsyła :hi:

Opublikowano

Noo ładnie to wyszło :good:

Opublikowano

Furka całkiem przyjemna :good: ale te fotki to okropne są :kwasny: Zrób jakąś porządną sesje.

Opublikowano
  • Autor

porządna sesja w okolicach soboty :) :mysli:może znajdzie się chetny na zderzak ori Riegera ?? mam do przodu jakby co, lezy sobie ładnie w garażu...za mocna gleba i mam problemy z wyjazdem z garazu :(

Opublikowano

siema

widzę że w końcu się ujawniłeś zakładając temat :wink4:

fura bardzo ładna :naughty:

musimy się jakoś dogadać odnośnie polerki mojego auta

Opublikowano

fura fajna ale zdjęcia :thumbdown: tak słabych chyba jeszcze na forum nie widziałem :naughty:

Opublikowano

kilka "dupereli" wymienić i będzie malina :kox:

i postaraj się o lepsze fotosy

Opublikowano
  • Autor

dzis robiłem polerke swojej padlinie.Obiecuje ze zdjecia beda lepsze a moze nawet filmik ale to po swietach[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 19:32_________________________________________________Bebeto moze sie dołaczysz do fotek

Opublikowano

dzis robiłem polerke swojej padlinie.Obiecuje ze zdjecia beda lepsze a moze nawet filmik ale to po swietach[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 19:32_________________________________________________Bebeto moze sie dołaczysz do fotek

z przyjemnością :)

możemy zrobić jakąś wspólną "sesje" :naughty:

Opublikowano

te gałka wstaw jakieś fotki ze spotu :tongue4:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 17:01_________________________________________________dobra...wstawiam w imieniu Rafała...komputery nie był nigdy jego dobrą stroną :P

cf33ebe4b1f9947cmed.jpg

967803d9585fcecemed.jpg

7feb51eabaa14999med.jpg

07dc2417b1485a42med.jpg

79ef98d313f75ba0med.jpg

f7bbfff1cb215a3amed.jpg

95a4b274231c78eamed.jpg

d7e73ba8d9ba0258med.jpg

Opublikowano

W tej A4ce na białych felgach pomalował bym znaczki OOOO na biało :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.