Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Urlop nad Morzem


Kierownik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie

Nie zna ktoś jakiegoś atrakcyjnego , sprawdzonego , fajnego i za przystępną cenę miejsca na spędzenie urlopu nad morzem? :wink4:

[admin]Po co używasz w tym dziale przedrostka [ALL] ? Czy Twoje zapytanie dotyczy jakiegoś modelu samochodu ?[/admin]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję Chorwację -też nad morzem może nie nad naszym ale na 99% będzie taniej :good: ja taką opcje wybrałem w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam dylemat co kolega kierownik... Szukam fajnego miejsca nad morzem gdzie można sobie spokojnie wypocząć. Tylko istotne dla mnie jest żeby nie było tłumów jak w Łebie :disgust: Gdyby nie dziewczyny to nie byłoby gdzie palca wsadzić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad polskie morze już bym nie pojechał. Drogo, brudno, kiepska pogoda.

Za porównywalne pieniądze można wybrać się zagranicę.

albo w Tatry :giveheart:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no właśnie problem polega na tym że urlop będzie w miarę krótki około tygodnia może kilka dni dłużej , dlatego chciałem jechać nad polskie morze :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no właśnie problem polega na tym że urlop będzie w miarę krótki około tygodnia może kilka dni dłużej , dlatego chciałem jechać nad polskie morze :confused4:

Ja co roku jeżdżę do Władysławowa zresztą wiele osób z forum też :decayed: fajnie jest jak dla mnie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam Chorwację - nie jedzie się wcale długo, koszt wychodzi tyle co w PL, albo i nawet taniej, a masz praktycznie 100% gwarancję ładnej pogody i z pewnością cieplejszej wody, nie mówiąc o widokach, nawet na autostradzie :D

W zeszłym roku spałem w ciągu 2 tygodni w Malinskiej, Zadarze, Supetarze - wszędzie płaciliśmy 50 euro za noc, za cały apartament na 4 osoby (a do każdego weszłoby spokojnie 6). Jedyne co jest sporo droższe niż u nas to chyba tylko napoje gazowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no właśnie problem polega na tym że urlop będzie w miarę krótki około tygodnia może kilka dni dłużej , dlatego chciałem jechać nad polskie morze :confused4:

Ja co roku jeżdżę do Władysławowa zresztą wiele osób z forum też :decayed: fajnie jest jak dla mnie polecam.

a masz jakiś pensjonat zaufany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechorze byłoby dobre, fajna miejscówka tak na uboczu trochę ;) Nie ma tam tłumów jak w Kołobrzegu, Międzyzdrojach czy Trójmieście :no:

Również polecam Niechorze, ja byłem tutaj: http://www.nadmorze.pl/senya/ super pokoje w stosunku do ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.domaro.pl

ale nie wiem czy jeszcze są miejsca wolne :wink4: pracowałem tam dwa lata temu, ceny 50-100 zł/noc (wtedy tak było), dobra warunki, w centrum miasta, 100 od Biedronki, 5 min do morza i promenady :good:

i ogólnie z mojego doświadczenia, a jeżdżę w tamte rejony od ponad 10 lat, to cały pas od Jastrzębiej Góry do Helu jest raczej skierowny do osób młodych, które lubią tłumy ludzi, imprezki, dziewczyny, itp., dla rodzin to nie jest dobre miejsce, na pewno nie w szczycie sezonu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierowo, Pustkowo, Pogorzelica (wszystkie obok siebie, gmina Rewal, woj. zachodniopomorskie).

Z naciskiem na Pobierowo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz jakiś pensjonat zaufany ?

mam nawet kolega z forum ma kwatery :hi:

napisz na Pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam - Karwia :good: Mała , spokojna , cicha miejscowość z szeroką piaszczystą plażą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...