Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Urlop nad Morzem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bardzo przydatne stronki :good:

mam nadzieję, że skorzystam z tej pierwszej :cool1:

Opublikowano

a masz jakiś pensjonat zaufany ?

Doszło PW ? dzwoniłeś pytałeś ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie,

a ja jadę z małym dzieciakem (8 miesięcy), czyli raczej spokojnie, tłok nie wskazany.

Jak ktoś ma jakieś sprawdzone namiary w okolicach od Władka do Helu do poproszę (tylko ten rejon).

Musti, podrzuć namiary na PW i najlepiej jakiegoś linka - no, chyba że to miejsce dla Młodyc, Spragnionych itd.

Opublikowano

@soolek: od Władka do Helu to tylko tłok :thumbdown: wiem, bo rodzina ma tam pensjonat i jeżdżę tam parę razy do roku od ponad 15 lat i z roku na rok więcej bydła :rolleyes: ja ostatnio odwiedziłem Żarnowiec i na pewno jeszcze tam pojadę w tym roku na urlop :good:

Opublikowano

Wiem, że może być tłok, ale siła wyższa - znajomi mają darmowy pobyt w Jastarni, a potem do nas dobijają, więc musi być blisko.

Poza tym szukam blisko plaży, żeby było w razie potrzeby blisko do domu, no i żeby samochodu codziennie nei ciągać.

Opublikowano

koledzy wybieram sie w tym roku do Mielna, trasa bedzie Tychy k/Katowic - Mielno, ktora droga najlepiej jechac? czytalem info na interi ze masa rozkopanych drog i wielkie korki w tym roku maja byc:P

1. przez Lodz odwodnica Warszawy

2. leciec na Wroclaw a4 i na Zielona gore

3. leciec na Wroclaw przez niemcy

:) pozdrawiam i zycze milego wypoczynku w wakacje :cool1:

Opublikowano

koledzy wybieram sie w tym roku do Mielna, trasa bedzie Tychy k/Katowic - Mielno, ktora droga najlepiej jechac? czytalem info na interi ze masa rozkopanych drog i wielkie korki w tym roku maja byc:P

1. przez Lodz odwodnica Warszawy

2. leciec na Wroclaw a4 i na Zielona gore

3. leciec na Wroclaw przez niemcy

:) pozdrawiam i zycze milego wypoczynku w wakacje :cool1:

Lodz to jak cie moge ale za Łodzia a konkretnie przed Łęczycą brak asfaltu na A1- jazda koszmarrrrr

Opublikowano

koledzy wybieram sie w tym roku do Mielna, trasa bedzie Tychy k/Katowic - Mielno, ktora droga najlepiej jechac? czytalem info na interi ze masa rozkopanych drog i wielkie korki w tym roku maja byc:P

1. przez Lodz odwodnica Warszawy

2. leciec na Wroclaw a4 i na Zielona gore

3. leciec na Wroclaw przez niemcy

:) pozdrawiam i zycze milego wypoczynku w wakacje :cool1:

jedz na Poznan - Piła

w Białym Borze skrecasz na Koszalin w lewo

Opublikowano

Może macie jakieś namiary bliżej Władka, a dokładnie na lewo od, bo jadę z córeczką, która nie przepada za dalekimi wyjazdami i zachodnie wybrzeże odpada :(

Raczej cicha okolica, ale atrakcje dla dzieci mile widziane.

Dzięki za pomoc.

Opublikowano

To gdzie nad morze w koncu ? Zawsze atakowalem okolice Ustki, moze teraz czas na cos innego :hi:

Opublikowano

koledzy wybieram sie w tym roku do Mielna, trasa bedzie Tychy k/Katowic - Mielno, ktora droga najlepiej jechac? czytalem info na interi ze masa rozkopanych drog i wielkie korki w tym roku maja byc:P

1. przez Lodz odwodnica Warszawy

2. leciec na Wroclaw a4 i na Zielona gore

3. leciec na Wroclaw przez niemcy

:) pozdrawiam i zycze milego wypoczynku w wakacje :cool1:

jedz na Poznan - Piła

w Białym Borze skrecasz na Koszalin w lewo

w koszalinie najlepiej odbic na szczecin,wyjechac z miasta i zaraz za znakiem skrecic w prawo i pogonic przez 3 male wioski....poniewaz jesli bedziesz gonil w weekend to na bank koszalin bedzie zakorkowany az do mielna,a tak jadac przez te wiochy wyjedziesz ok.2km od mielna......

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy, mam ogromny probem, mianowicie chcemy z narzeczoną wylecieć na wakacje gdzieś nad morze. Będzie to nasz pierwszy wyjazd. Nigdy wcześniej nie lataliśmy za granice nad morze. I teraz prośba do was, gdzie najlepiej sie wybrać? Grecja, Tunezja, Turcja, Francja, Włochy? Może jakieś konkretne miasto?

Opublikowano

Koledzy, mam ogromny probem, mianowicie chcemy z narzeczoną wylecieć na wakacje gdzieś nad morze. Będzie to nasz pierwszy wyjazd. Nigdy wcześniej nie lataliśmy za granice nad morze. I teraz prośba do was, gdzie najlepiej sie wybrać? Grecja, Tunezja, Turcja, Francja, Włochy? Może jakieś konkretne miasto?

Dla mnie Turcja jest super szczególnie od strony morza Egejskiego, tam wieje cały czas chłodny wiaterek :good:

Rodos też super, puste plaże woda kryształ ale troszke grzeje.

Opublikowano

Koledzy, mam ogromny probem, mianowicie chcemy z narzeczoną wylecieć na wakacje gdzieś nad morze. Będzie to nasz pierwszy wyjazd. Nigdy wcześniej nie lataliśmy za granice nad morze. I teraz prośba do was, gdzie najlepiej sie wybrać? Grecja, Tunezja, Turcja, Francja, Włochy? Może jakieś konkretne miasto?

Dla mnie Turcja jest super szczególnie od strony morza Egejskiego, tam wieje cały czas chłodny wiaterek :good:

Rodos też super, puste plaże woda kryształ ale troszke grzeje.

Bylem w Grecji, IXI - Hotel Mareblue Cosmopolitan Beach Resort w sierpniu na tygodniu poslubnym, ciepło jest ale jest i wiaterek, plaza super,morze itd.

Opublikowano

A wiecie może jak tam w grecji teraz jest? Chodzi mi o te ich problemy. Czy to jakoś się odbija na turystach?

Opublikowano

A wiecie może jak tam w grecji teraz jest? Chodzi mi o te ich problemy. Czy to jakoś się odbija na turystach?

Z czego mi wiadomo i mowili w tv to niema co sie martwic, to sa wyspy ktore zyja glownie z turystyki, wiec nie bedą sami sobie noza wbijac, :)

Opublikowano

ja tylko sianki i ustroń na zmianę :decayed: jadę 11-stką

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.