Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zamiana radia symphony II na concert III

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Musisz zmienić pin b5 z c7 jak dobrze pamiętam, tylko jeden pin musisz dodać bo nie ma, ale ja znalazłem konektorek i wpakował.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk

Opublikowano

Podepne sie do tematu. Zmienilem dzis radio z Symphony II na Concert II+. Kupilem adapter do RNS-E, zmostkowalem pin 15 z 16. Czy zamiana pinow z b5 na c7 sluzy jedynie na podswietlenie, bo u mnie podswietla bez zmiany pinow?

OK, wypracowalem :decayed: Juz wiem, ze sluzy m.in. do diagnozy.

Edytowane przez OskiUK

Opublikowano

Panowie w czym może być problem jeśli podłączyłem Concert III słychać że załącza się zmieniarka jednak radio nie działa, nie chce się włączyć, pin z b5 przepięty do c7, 15 z 16 już były w przejściówce zmostkowane.

Opublikowano

Sprawdz bezpiecznik :wink:

Opublikowano

a co powiece nie to ze jakos ciszej gra po zmianie na concert 3?

czy to moze sprawa kodowania??, na poczatku nie grał mi jeden głosnik tył , ogarnał mi to gosc co zajmuje sie radiami , ale ywdaje mi sie ze jakos cicho gra

Opublikowano

U mnie generalnie jest glosniej, ale dzwiek jest jakis przesterowany w porownaniu do symphony II. Kodowanie nic nie zmienilo.

Opublikowano

Bezpiecznik nie wygląda na spalony :/

Opublikowano

Witam dzisiaj probowalem na probe podlaczyc radio concert 3 jednak co sie okazalo w samochodzie brakuje 1 kostki sa 3 a w nowym radiu mam 4.Poprzedni wlasciciel ladnie namieszal w instalacji kable nie ktore sa pod odcinane i zaizolowane ( dolaczam zdjecia ).

Za wszystkie sugestie bede wdzieczny.

wvx52833.jpg

2amxmbsu.jpg

iillkums.jpg

Opublikowano

Zapewne w adapterze masz 4 kostki, tym sie nie kieruj. Wepnij 3 i powinno ruszyc.

Opublikowano

Tak tylko ze nie ruszylo.Cos na forum pisza by pin 15 i 16 zmostkowac to ten od tej przejsciowki zmostkowac?

Opublikowano

Tak, zmostkuj w przejsciowce juz, w kostce w radiu.

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Opublikowano

iup8xrbw.gifZrobie tak bo juz szukalem tego po roznych forach i mam schemat od przejsciowki.

Edytowane przez damian19886

Opublikowano

Zmostkuj 15 i 16, zamien piny opisane w pierwszym poscie. Ta 4 kostka nie wiem do czego jest :decayed: Moze ktos inny sie wypowie. W kazdym razie 3 wystarcza.

Opublikowano

Teraz patrze na ta przejsciowke to pin 16 mam wolny a 15 zolty to 12 v.Wiec o co tu chodzi?

Opublikowano

Musisz wlasnie obsadzic 16ty i zmostkowac z 15

Opublikowano

Kurde tylko ze nie mam takiego pinu :(


Radio gra.Tylko nie pokazuje na fisie trzeba kodowac czy jakies piny przekladac?

Opublikowano

w sumie mam to samo 16 jest wolna a w 15 są 2 piny połączone, czyli tak jak kolega wyżej dołożyć 16 i zmostkować ?

Edytowane przez gies0

Opublikowano

Tak jest, dokladnie tak.

Opublikowano

15 z 16 Polaczyc razem i bedzie grac.Mam pytanie concert 3 ma w sobie zmieniarke na 6 plyt?

Opublikowano

Tak, bedzie grac. Concert II+ nie ma zmieniarki.

Radio gra.Tylko nie pokazuje na fisie trzeba kodowac czy jakies piny przekladac?

Piny przekladac jak opisane w watku. :decayed:

Edytowane przez OskiUK

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.