Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] Panel przycisków szyb z B7 do B6


fahur

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem teraz na obcym laptopie / nie ma na nim ETKI/ na 100 % jest różnica - wyczytałem datę 07. 2002 rok z ETKI właśnie , a różnicę widziałem na własne oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem teraz na obcym laptopie / nie ma na nim ETKI/ na 100 % jest różnica - wyczytałem datę 07. 2002 rok z ETKI właśnie , a różnicę widziałem na własne oczy

Ja porównałem MY2003 (moje A4 po VIN) z MY2005 wg nr panelu przełączników, które mogę nabyć. Wyszło, że jest to samo.

Może w weekend uda mi się ściągnąć boczek i strzelić fotkę tego gniazda. Może ktoś na forum ma zdjęcie takiego gniazda z B7 do porównania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym to się zgodzę, moja uwaga dotyczyła samochodów z przed lipca 2002.Rozbierałem boczek i przyciski z koncówki 2001 roku i na 100% wtyczki do panela były inne. Chciałem przełożyć same nakładki przycisków z zewnątrz są takie same - szok , też inaczej zrobione pod spodem , nie trafiają na przyciski włącznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem fotki swojego panelu (dokładnie ten sam nr części) u jakiegoś sprzedawcy na allegro:

image.jpgimage.jpgimage.jpg

image.jpgimage.jpg

niestety nie znalazłem odpowiednika dla B7, ale wydaje się ten sam.[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 15:36_________________________________________________Dzisiaj zrobiłem sobie swap wszystkich przycisków od szyb na wersję od B7 :naughty:

Wtyczki te same, rozmiary te same - wszystko P&P :cool1:

Jest jedna różnica, zupełnie nie wpływająca na działanie - przycisk od deaktywacji sterowania szyb z tyłu wystaje ponad płaszczyznę uchwytu jakieś 3mm. Przy poprzednim panelu było na płasko. Nie wiem, czy akurat mi się taki egzemplarz trafił, czy może w B7 jest to jakoś inaczej wyprofilowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy z A3 po 2004 roku by nie pasował , same klapki/nakrywki chyba tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupilem przełączniki do szyb od B7... sprzedawca z allegro wprowadził mnie w błąd... posiada ktoś może wtyczki na drzwi do przełącznikow? mysle ze po przerobieniu wtyczek bedzie dzialac jak to jest w praktyce stosowal to ktos juz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko czy jeśli przedni panel opuszczana szyb od kierowcy od B7 nie pasuje do B6 bo na pokładzie siedzi starsza wersja pryzcisków od strony kierowcy to czy pozostałe przyciski opuszczania szyb te pojedyńcze też nie będą pasowaly ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel od strony kierowcy pasuje jak ulał i jest w 100% wszystko sprawne , natomiast wtyczki w pozostałych drzwiach są nieco inne szersze niż byc powinny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem przełączniki w A6 z 1998 roku. Z zewnątrz są takie same lecz wykonane z jednolitego plastiku a nie jak w naszych A4 z przeźroczystej substancji pomalowanej plakatówką:facepalm:. Jeśli pasują wtyczki to może lepiej szukać przycisków ze starszych modeli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 szyby przednie w elektryce i 2 przyciski w konsoli kierowcy z tego: przycisk szyby od kierowcy czasami (co raz częściej) nie chce opuszczać, a z kolei od szyby pasażera nie chce podnosić- czy wymiana tych przycisków załatwi sprawę? jaki jest nr części tych przycisków (bo czytam że różne ludzie podają-moja B6 2004r) i czy jest to jeden panel czy 2 osobne przyciski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przepraszam że odpisuje dopiero teraz, ogarnąłem temat z przełącznikami od B7 do B6 kupiłem w ASO kostki do nowych włączników za 11zł sztuka :) stare kostki w mojej instalacji rozciąłem ostrym nożem uważając na piny.. i przełożyłem piny do nowej kosteczki i wszystko działa tak jak powinno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli kolego Mat1987zg PIN 1 Z kostki z b6 odpowiada pinowi 1 włacznika z b7? i tak anlogicznie 2=2, 3=3, 4=4 , nic ni trzeba kombinowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...