Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5


alpin

Rekomendowane odpowiedzi

W podstawowej wersji A5 kosztuje około 135 tyś. i niektórym wydaje się że to stosunkowo niewiele jak na takie auto, ale żeby auto wyjechało o własnych siłach z salonu to tak naprawdę cena zaczyna się od 160 tyś. :angry:

Najbardziej rozbawił mnie pakiet obowiązkowy chyba za 700-800 zł. takie cos występuje tylko w koncernie VAG :thumbdown:

niewiem czy jeszcze jest cos takiego jak przygotowanie do sprzedaży bo niedawno było cos takiego i koszt takiej operacji to około 1500 zł oczywiście opcja obowiązkowa o której informowano w chwili odbioru auta. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

160k to tez tak dosyć oszczędnie liczysz i chyba tylko z 1.8 T + pare dodatków.

150k kosztuje już 2.0 211km albo 2.0 TDI 170[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 11:02_________________________________________________wow podejżałem teraz że 211 FWD kosztuje 160 k a w Q to już 172k PLN[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 11:04_________________________________________________zrobiłem właśnie w konfiguratorze symulacje przy 1.8 T i uważam jeszcze nie pwłnym wyposazeniu (można by jeszcze zejśc pewnie z 5-7k jak by nie barac fotel i tempomatu)

cena 174 850

1.8 TFSI 160 KM (118 kW), 6 biegów, oś przednia 139 700

szary Meteor perłowy 3 850

Pakiety

Pakiet promocyjny "Prime"

- system MMI Navigation Plus (z twardym dyskiem)

- przygotowanie do GSM z zestawem głośnomówiącym i funkcją Bluetooth (w podłokietniku)

- Audi music interface

- pakiet S line exterior

- dach panoramiczny z regulacją elektryczną

- komputer pokładowy z kolorowym wyświetlaczem

- kierownica wielofunkcyjna, sportowa, 3-ramienna, obszyta skórą

Zyskujesz do: 14 720

Zawieszenie sportowe 1 290

6-ramienne obręcze ze stopu metali lekkich o wymiarach 7,5 J x 17, opony 225/50 R17

Koło zapasowe, dojazdowe 440

Śruby zabezpieczające koła przed kradzieżą 130

Przestrzeń bagażowa z dodatkowym wyposażeniem

- siatka mocująca bagaż

- gniazdo zasilające 12V w bagażniku po prawej stronie

- siatka na prawej ścianie bagażnika

- 2 haczyki mocujące w podsufitce 430

Tempomat - urządzenie utrzymujące stałą prędkość 1 310

Pakiet "Oświetlenie wnętrza" 660

Podsufitka obszyta tapicerką tkaninową w kolorze czarnym 1 240

Fotele sportowe z przodu 2 870

Ogrzewanie foteli przednich 1 700

Regulacja podparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa, elektryczna 1 290

System nagłośnienia Bang & Olufsen 4 580

Pakiet obowiązkowy (nie podlega korekcie kursowej)

- apteczka

- gaśnica

- chlapacze

- kamizelka 640

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem właśnie w konfiguratorze symulacje przy 1.8 T i uważam jeszcze nie pwłnym wyposazeniu

:shocked: wow , ladnie sie wam w d.... poprzewracalo , 5 lat temu to jak miales elektyke szyb z przodu to byl sik w majtki.

Co bys jeszcze chal zamowci zeby mozna to bylo nazwac pelnym wyposazeniem ? Smiesza mnie ludie ktorzy napakuja do tego auta niewadomo co i co potem proszisz ludzi z pracy na dol do samochodu i pokazujesz im przyciski ? tylko zapominasz powiedziec z pod maska 100 KM :decayed: , a polowa to potem nie potrafi tego wlasciwie obslugiwac , no ale mam wypas :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem właśnie w konfiguratorze symulacje przy 1.8 T i uważam jeszcze nie pwłnym wyposazeniu

:shocked: wow , ladnie sie wam w d.... poprzewracalo , 5 lat temu to jak miales elektyke szyb z przodu to byl sik w majtki.

Co bys jeszcze chal zamowci zeby mozna to bylo nazwac pelnym wyposazeniem ? Smiesza mnie ludie ktorzy napakuja do tego auta niewadomo co i co potem proszisz ludzi z pracy na dol do samochodu i pokazujesz im przyciski ? tylko zapominasz powiedziec z pod maska 100 KM :decayed: , a polowa to potem nie potrafi tego wlasciwie obslugiwac , no ale mam wypas :polew:

równie śmiesznie wyglądają auta klasy premium z tom-tom'em albo komórką robiącą za nawigację... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma dwa albo i 3 auta i sobie ja przeklada ? Ja tez chetnie bym kupil A4 bez nawigacji , ale tak sparali tunel srodkowy ze wydaje mi sie bylo to swiadome posuniecie.

Za to zrozumiale jest jaranie sie tunerem TV , i co jedzisz sobie wieczorami na stacje poogladac serial ? oczwisie rozumie ze jest to udogodnienie jak masz dwojke dzieci i maja male ekrany w zaglowkach.W przeciwnym wypadku trzeba miec takiego malego i jakos sie dowartosciowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do konfiguracji kolegi mgtan dodał bym jeszcze lusterka samościemniające sie i składane, czujnik cofania i klime plus.,

nawigacja jest fajna ale tylko jako pakiet bo napewno bym nie dopłacił nawet 2000 tyś. co dopiero 10000 tym bardziej że nawet nie jest po Polsku

i ciekawe ile kosztuje aktualizacja.

Napewno zainwestował bym w dobre nagłośnienie typu Bang & Olufsen przynajmniej tak mi się wydaje bo nie miałem okazji odsłuchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi jak ktoś jedzie dajmy na to b8 to nie ma napisane na karoserii to jest moje 2 czy 3 auto, nie wnikam które, odnoszę się tylko do tego, że śmiesznie wyglądają takie gołe wyższej klasy auta, standardowy widok na PL drogach to przy :audi:B8 2.0 tdi + wypas w postaci lakieru metalic, led, alu 16, ewentualnie kiera multifunkcyjna i klima automatyczna + doposażenie własne w postaci navi na szybie. Śmiesznie to wygląda ale po części rozumiem każdy chce mieć auto klasy premium a dodatki swoje kosztują. Co do tunera tv to masz rację, że to zbędny gadżet, mi bardziej chodzi o rzeczy realnie użyteczne ewentualnie podnoszące estetyke typu jakieś porządniejsze alu a nie 16".

żeby nie robić OT alpin piękna audiczka, mieliśmy A5 w rodzinie ( nawet jeszcze jest w dziale pozostałe audi na 4 str. ) wspaniałe auto. Jakie masz odczucia co do 1.8 tfsi ? jak spalanie ? z chęcią porównam spalanie do mojego cc tam też mam 1.8tsi tylko, że 160km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie robić OT alpin piękna audiczka, mieliśmy A5 w rodzinie ( nawet jeszcze jest w dziale pozostałe audi na 4 str. ) wspaniałe auto. Jakie masz odczucia co do 1.8 tfsi ? jak spalanie ? z chęcią porównam spalanie do mojego cc tam też mam 1.8tsi tylko, że 160km.

Narazie zrobiłem trase z Niemiec do domu sama autostrada wiecej nie jeżdziłem(najpierw chce zarejestrować, żeby ubezpieczyć AC)

Co do spalania na autostradzie co jestem pozytywnie zaskoczony poniżej 8 l. a prędkosci były słuszne mocy też nie brakowało,

zobaczymy co pokaże miasto, spalanie i elestyczność tego motorku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tropico ja sie odnosilem do do auta z konfiguratora i stwierdzenia ze brakuje do pelnego wyposazenia.Oczywiscie ze mozna pelne , ale przypadku Audi to zblizamy sie do wartosci golego auta w samych dodatkach ale wiem o c c chodzi i tez sie z tym zgadzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi ależ oczywiścieże patrz... bez sline i navi, B&O, fotele zwykłe i co wyjdzie 160k...

tylko teraz powiedz z czego bys zrezygnował? z Navi? a wziął sam Sline to sam Sline kosztuje 8k zewnętrzny.

Fotele zwykłe byś wziął do A5?? no prosze cie... zauważ że nawet felgi ma zwykłe 17stki a nie Rotory... itp... także zależy kto co lubi... ale 160 pęka zawsze przy najsłabszym silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko teraz powiedz z czego bys zrezygnował? z Navi? a wziął sam Sline to sam Sline kosztuje 8k zewnętrzny.

no wlansie , wiem wiem ze to ciezki temat i zawsze musisz cos oddac zeby mic cos innego.Ale w szumie fajnie skonfigurowales to auto.Dlamnie ma prawie wszystko czo potrzeba i co powinno miec takie auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie o tym mówie... dla mnie prawie ideał - prawie bo delga nie ta.

ale tak patrzę teraz na Passata CC... to za 150K wyjeżdzam z równie fajnym wypasem i 18 interlagos... cudo... tak wiem to VW... ale prędzej bym za 150 kupił CC niż A4/A5 bo to poprostu w przypadku Audi będzie golas a w VW b.dobre wyposażenie.

albo takie coś...

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-cc-salon-polska-C17210175.html

do ideału brakuje mi koloru grafit, i dekorów srebrnych.

3.0 300KM... największa utrata wartości już była więc nic tylko jeździć i V6 pod maską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak mysle i tez uwazam ze CC brzydki nie jest , ale prawda jest tak ze A5 jest tak ladne i udane ze malo kto w tej klasie jest w stanie jej dorownac stylistycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko że tak jak napisałem WSZYSTKO KWESTIA PIENIĘDZY... za 150 k to wstęp do A5... awypas w CC...

osobiście prędziej bym kupił takiego CC za 130 niż hmmm... nie wiem co golasa A5?

akurat widziałem takie auto 3.0 V6 cc obok A5 1.8...wierz mi A5 nie wyglądało korzystnie...

Golas A5 nie ma tych ważnych detali, szczegółów które powodują że A5 wygląda że dupe urywa.

fajne A5 to trzeba miec 200.000 jako minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jak przeglądam uzywane to 130.000 na A5 w jakiejś ciekawej wersji to mało... ten pasat miażdzy A5 pod kątem wyposażenia każde A5 w cenie 130.000.

Zresztą wystarczy złozyć Alpina A5 w konfiguratorze zeby zoabczyć 180 k :)

A5 jest autem Gran Tourismo - a te nigdy tanie nie są.

a tak wogóle KOLEGO ALPIN sorry za OT w twoim wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wogole inny styl samochodu... w Passacie spotkasz menedzera wyzszego szczebla a w A5 nie.. :decayed:

o a to juz bezcenne :wink4:

fajne A5 to trzeba miec 200.000 jako minimum.

albo pojechac po nowe za zachodznia granice i wyjdzie duzo taniej.W PL zdzieraja za wszystko i nie ma fajnych pakietow tak ja na "zachodzie".Ja prawie 80 % wyposazenia dokupiel wlasnie w pakietach , wiec zostaly mi tylko drobne dodatki.Pamietaj tez ze zawsze w konfiguratorach cena jest bez roznych rabatow.A te tez moga byc spore.Ja wytargowalem prawie 10%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...