Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5


alpin

Rekomendowane odpowiedzi

Śrubę plastikową mam i piankę, zobaczymy jak przyjdzie dojazdówka będziemy dopasowywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojazdówka już w bagażniku, nie do końca pasuje idealnie w miejsce na koło zapasowe to znaczy po dokręceniu tej plastikowej nakrętki koło wydaje sie troszke lużne, ale ogólnie jest git ciekaw jestem jak to wygląda orginalnie. :mysli:

DSCN1306.jpg

DSCN1307.jpg

Koło jest osadzone bez tej czarnej osłony ze zdjęcia nr.1

DSCN1308.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miał byc nowy ten zapas.. :sick3: a tu rdza..znam tego sprzedawce..troche siara...

Ja mam dokładnie tak samo w bagazniku.Trzeba kupic inny styropian z miejscem na windę etc...

Zapytaj klimka moze ma...

Dzięki za fotki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miał byc nowy ten zapas.. :sick3: a tu rdza..

Tak to jest na Allegro :angry: dla niektórych słowo "nowe" można interpretować na różne sposoby :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miał byc nowy ten zapas.. :sick3: a tu rdza..

Tak to jest na Allegro :angry: dla niektórych słowo "nowe" można interpretować na różne sposoby :mysli:

ale nie zareklamowałeś? miałes na zdjęciach taki nalot? masz 10 dni na zwrot bez podania przyczyn chyba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie reklamowałem bo jutro jadę w trasę 700 km. i koło muszę mieć ze sobą sama opona jest nieużywana felga raczej też i to jest najważniejsze, jak wrócę to popracuje nad tą felgą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko jedno..jakby tego nie liczyc to kolo ma inny obwod niz fabryczne kolo z A5 obojetne w jakim rozmiarze...założmy ze bierzemy tez 19 cali.Fabrycznie ma 255/35/19 czyli mamy 89,25 mm gumy nad felgą.

Tu jest 125/70/19 co przy takim samym rozmiarze felgi daje 87,5mm....czyli obwod koła jest inny..

To jak tego uzywac w quattro? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obróć te koło:) też tak miałem opróciłem i spoko tylko że w a4 ale myśle że podobne technologie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładny kolorek :) taki jak mój kocur :D

Edytowane przez bzyk21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Żeby nie zakładać nowego tematu zapytam tutaj ,chodzi mi o bagażnik A5 po lifcie 2012 r jak to jest niektóre mają otwierany z tylną szybą a niektóre tak jak w A4 , czy jest to przypisane do ilości drzwi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coupé otwiera sie tylko bagaj a w sportback bagaj wraz z szyba tak jak w A7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...