Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Demontaż tylnej osłony fotela


piteras

Rekomendowane odpowiedzi

Na szrocie biorą 20 do 30 zł za ten pręcik. Miałem to wymieniać ale metalowe klamry trzymają bez problemu nawet na złamanym pręcie

Tylko regulacja lędźwi będzie wtedy mniejsza i plecy będą krzywo jeśli nie wyciągnie się tego pręta po drugiej stronie niż złamana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mniejsza to nie zauważyłem ale lędziwie są krzywe dlatego już pręcik czeka na założenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy może ktoś z forumowiczow posiada takowy drucik ?? (W jakim dziale zadaje się takie pytania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto wymieniał ten "drut" mógłby wrzucić krótką foto story demontażu tej osłony? U mnie trzyma się już tylko na jednym górnym mocowaniu. Boję się to mocniej szarpnąć bo nie chciałbym żeby mi pękł ostatni. nie bardzo też wiem jak szukać na alledrogo tegoż druta (to ma jakąś fachową nazwę)? Plus widziałem gdzieś zdjęcia zamiany plastikowych mocowań na metalowe które podobno wytrzymują nawet przy pękniętym drucie.

PS Moja A4 przypłynęła do mnie z usa już z uszkodzoną osłoną, co w sumie jest logiczne ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy rozbierał ktoś fotel z audi a4 b6? bo mam porwane siedzisko i chciałbym je naprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2017 o 22:05, Malickh napisał:

Czy ktoś kto wymieniał ten "drut" mógłby wrzucić krótką foto story demontażu tej osłony? U mnie trzyma się już tylko na jednym górnym mocowaniu. Boję się to mocniej szarpnąć bo nie chciałbym żeby mi pękł ostatni. nie bardzo też wiem jak szukać na alledrogo tegoż druta (to ma jakąś fachową nazwę)? Plus widziałem gdzieś zdjęcia zamiany plastikowych mocowań na metalowe które podobno wytrzymują nawet przy pękniętym drucie.

PS Moja A4 przypłynęła do mnie z usa już z uszkodzoną osłoną, co w sumie jest logiczne ;).

Wiele osób wymieniało go

Osłona trzyma się na 3 zatrzaskach z góry możliwe jest ze przy wyciąganiu zatrzask wyrwie się z tej "dykty" wtedy rezeba kleić..

Pręta samego raczej nie kupisz  chyba ze ktoś się zna na rzeczy np z forum  i  akurat wystawia.

Ja kupiłem na forum za 30 zł

najszybciej kupisz na pierwszym lepszym szrocie. W moim przypadku zawinięty był na środku blaszkami które trzeba było z niego odwinąć podmienić na nowy  i zawinąć spowrotem trochę zabawy było ale da się. kiedyś na fotkach widziałem że co po niektórzy mają trochę inne mocowania tego pręcika.

jak Ci pęknie zatrzask  z góry to gdzieś powinienem mieć te zatrzaski z plastikiem to Ci mogę dać je (na którymś spocie w Arkadii czy pod Narodowym ) ale jak masz swoje to lepiej swoje sklej porządnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolego po co kombinować z tym drutem najprostrza sprawa migomat dwie minuty roboty obłożyć wszystko mokrymi szmatkami i cheja co do urwanych dolnych zaczepów ja to ogarnołem po swojemu 40 min roboty jak chcesz to pisz lub dzwoń to ci pośle fotki 513326549 pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję nieco temat, bo będę się mierzył z tymi pleckami niedługo w B6 (chcę założyć te z siatkami). Jak to jest z kompatybilnością pomiędzy B6 a B7? To jest to samo, czy model fotela ma tutaj znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2021 o 07:37, innotic napisał:

Odkopuję nieco temat, bo będę się mierzył z tymi pleckami niedługo w B6 (chcę założyć te z siatkami). Jak to jest z kompatybilnością pomiędzy B6 a B7? To jest to samo, czy model fotela ma tutaj znaczenie?

Fotele B6 mają inne plecy niż b7,model fotela nie ma znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2021 o 19:22, greg2505 napisał:

Fotele B6 mają inne plecy niż b7,model fotela nie ma znaczenia

Wielkie dzięki, Kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy tą listewkę na górze co trzymają te spinki można kupić ? Mam ją połamaną i oparcie mi wisi, da się coś z tym zrobić ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś szansa na odświeżenie galerii? Jak dostanę gdzieś beżowe plecki z siatką to chciałbym je wymienić i miło byłoby obejść się z tym bez połamania niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...