Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] Bez szaleństw- było sobie audi:(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Co do mojej czworki szału nie ma bo jak narazie udało mi sie zmienic tylko felung z seryjnych 16'' na 8x18 et35 repliki RS6 z oponami 225/40 R18 :rolleyes:

Kolejnym modem ktory chce wykonac to delikatna gleba :> zawias posiadam 1BA mam plan zakupic springi eibach pro kit -30 mam nadzieje ze amor wstrzyma :mysli:

Z czasem jak odbije sie troche finansowo to chcial bym zrobić zewnetrzny S-Line tj. listwy,lotke bo jak narazie to mam tylko znaczki,hehe od czegoś trzeba zacząć:D

W środku nić raczej rezać nie bede bo podoba mi sie tak jak jest :tongue4:

zdjcie0111ea.jpg

By maydaypl

zdjcie0112tx.jpg

By maydaypl

zdjcie0118w.jpg

By maydaypl

zdjcie0117n.jpg

By maydaypl

zdjcie0121p.jpg

By maydaypl

zdjcie0116c.jpg

By maydaypl

Jest ktos w stanie sprawdzić mi przebieg tego wozidelka? podam VIN na pw. pytałem w ASO ale niechcieli nic powiedziec:/

Opublikowano

zawiecha musi iść w dół

dekory w środku chyba oklejone folią, co? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

yhy folia ala carbon

Opublikowano

wygląda spoko... faligi nawet jako repliki są fajne...

do 18 cali potrzeba jednak uglebienia... 1BA to troche za wysoki zawias jest. do 18 cali musi być conajmniej 1BV (-20mm).

sprężyny - poczytaj o tym temacie zanim zaczniesz cokolwiek robić...

Opublikowano

Super furmanka ,wzór fel na dużyyy plus, pozdrawiam i bezawaryjności :hi:

Opublikowano

Ale temat zachęca do wejścia :polew:.

Bardzo ładne auto, dasz ją trochę w dół i będzie malina :good:.

Ile dałeś za te felgi? może być PW :).

Opublikowano

18 stki repliki ą w necie po 2k PLN

Opublikowano
  • Autor

2,3k za komplet łacznie z śrubami zabezpieczającymi sprowadzane z włoch.

Zdj_cie0101.jpg

Zdj_cie0097.jpg

Opublikowano

Furka :good: gałka też od s line ogółem fajna furmanka :wink4:

Opublikowano

ten wzór zaczyna działac przy 19 calach

Opublikowano

Bardzo ładna.. Bardzo ładne wnętrze.. :good:

Opublikowano
  • Autor

z zapytaniem:

sprawdzi mi ktos przebieg po VINie?

Opublikowano

z zapytaniem:

sprawdzi mi ktos przebieg po VINie?

ale po co... ??

teraz to już mało istotne :cool1:

Opublikowano

Ładna, ładna, pakiecik s-line mile widziany. Ale najbardziej to gleba, bo przy tych felgach (bardzo ładnych :decayed:) wygląda jak wóz drabiniasty. :kox:

ps. Po co martwić się przebiegiem, ważne, że wszystko sprawne :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehe może rzeczywiście lepiej nie wiedzieć ale kusi:D

Opublikowano

No teraz to bezsens sprawdzać, ważne żeby auto się nie psuło :).

A z ciekawości jaki masz na blacie?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jak kupilem 156tyś :decayed: jeżdzę od września narazie bez awari:D

no jedynie weżyk od spryskiwaczy z tylniej wycieraczki mi chyba szczelił i czujniki parkowania przód nie działa :disgust:[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 11:29_________________________________________________no i po maszynie:( buchneli mi auto z pod bloku, niedobrze mi ;( :sick3:

Opublikowano
:shocked: no skvrwysyny :ranting1:
Opublikowano
  • Autor

nie mam pytań i bądz tu uczciwy zarób fizycznie na cos lepszego to ci zwiną

ehh co za kraj :wallbash:

Opublikowano

AC miałeś chyba co?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.