Skocz do zawartości
IGNOROWANY

KYLUCK - choinki zapachowe AUDI


KANAL

Rekomendowane odpowiedzi

Też czekam kolego na zapachy :hi: 20.04.2011 zrobiłem przelew wiem że święta itp itd ale zaczynam się martwić...

Mój przelew poszedł 12.04 :wallbash: :wallbash: :wallbash:i nawet kolega kyluck nie raczy napisać czy zaczął wysyłkę :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mógłby chociaż relacjonować przebieg akcji.. są jakieś problemy?

Ja sie obawiam ze to jednak bedzie walek - dobrze ze zalozylem temat bo kilku zainteresowanych sie znalazlo. W ndz pakowal, we wtorek po swietach wyslal - wczoraj powinny byc, ew. dzisiaj ale nie ma. Bardzo czesto cos wysylam poczta i idzie to 2dni, nie wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 zapachy do wyboru, był gdzieś wzór na forum

jak mozna wrzucić na forum wzór 3 zapachów do wyboru ?? :blink::shocked: :shocked:

LukaszR jestes miszcz :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech ktos da linka do tematu z tymi choinkami ?? jakas liste chetnych , itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27.04. logował się kolega Kyluck na forum i wszystko wskazuje na to że :takiego:będziemy widzieli zapachy ;(nie ma odwagi by temat sprostować :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no.. ja wpłaciłem 42.. :tongue4: już nigdy nie kupię hurtem :polew:

ja jeszcze mam nadzieję, że kolega się ogarnie i zapachy będą :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest temat z lista chetnych itp ????

Co to za choinki ?

miały być w kształcie karty bankomatowej kolru czarne z lodo audi ew. logo forum sam już się pogubiłem (zapach ponoć ori Wanderbauma jak w choinkach)3 zapachy do wyboru, był gdzieś wzór na forum ale wątek dziwnie zniknął :gwizdanie:

więc chyba wszystko jasne :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest temat z lista chetnych itp ????

Jak były zmiany wprowadzane w dziale sprzedam to było wszystko czyszczone i poleciał na wysypisko :decayed: Mogę go znaleźć , ale w tym temacie nie było listy tylko oferta i wpisy chętnych :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poleciał na wysypisko :decayed: Mogę go znaleźć

będziesz grzebać w śmieciach,w białych rękawiczkach? :naughty::decayed::tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poleciał na wysypisko :decayed: Mogę go znaleźć

będziesz grzebać w śmieciach,w białych rękawiczkach? :naughty::decayed::tongue4:

użyje ciężkiego sprzętu :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest temat z lista chetnych itp ????

Jak były zmiany wprowadzane w dziale sprzedam to było wszystko czyszczone i poleciał na wysypisko :decayed: Mogę go znaleźć , ale w tym temacie nie było listy tylko oferta i wpisy chętnych :hi:

myslałem ze moze sam zainteresowany skasował , jesli jest tak jak piszesz to git , nie musisz niczego szukać :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie dzis napisal PW o adres do wysylki... ciekawe czy pamieta zestaw jaki zamawialem... tez wpalacilem kase juz kupe czasu temu i do teraz nic !!

ktos juz dostal zapachy??

TAK w ksztalcie karty czarne... dokladnie napisal jakie zamowil i lista tez tam byla!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...