Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KYLUCK - choinki zapachowe AUDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AAA własnie natrafiłem na wątek, a juz myslałem ze ja 1 jestem poszkodowany. W takim razie czekamy.

Opublikowano

Też czekam kolego na zapachy :hi: 20.04.2011 zrobiłem przelew wiem że święta itp itd ale zaczynam się martwić...

Mój przelew poszedł 12.04 :wallbash: :wallbash: :wallbash:i nawet kolega kyluck nie raczy napisać czy zaczął wysyłkę :thumbdown:
Opublikowano

no mógłby chociaż relacjonować przebieg akcji.. są jakieś problemy?

Opublikowano
  • Autor

no mógłby chociaż relacjonować przebieg akcji.. są jakieś problemy?

Ja sie obawiam ze to jednak bedzie walek - dobrze ze zalozylem temat bo kilku zainteresowanych sie znalazlo. W ndz pakowal, we wtorek po swietach wyslal - wczoraj powinny byc, ew. dzisiaj ale nie ma. Bardzo czesto cos wysylam poczta i idzie to 2dni, nie wiecej.

Opublikowano

Szefie jakieś info odnośnie wysyłki. Pozdrawiam.

Opublikowano

3 zapachy do wyboru, był gdzieś wzór na forum

jak mozna wrzucić na forum wzór 3 zapachów do wyboru ?? :blink::shocked: :shocked:

LukaszR jestes miszcz :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Ile można czekać ?

Opublikowano

niech ktos da linka do tematu z tymi choinkami ?? jakas liste chetnych , itp

Opublikowano

Konkretnie kyluck będzie cos z tego czy wali w ch... :gwizdanie:

Opublikowano

ja_pierdole.jpg

następny...

Opublikowano

27.04. logował się kolega Kyluck na forum i wszystko wskazuje na to że :takiego:będziemy widzieli zapachy ;(nie ma odwagi by temat sprostować :angry:

Opublikowano

Aż trudno uwierzyć że ktoś zrobiłby skok na 22zł od kilku forumowiczów... :blink:

Opublikowano

no.. ja wpłaciłem 42.. :tongue4: już nigdy nie kupię hurtem :polew:

ja jeszcze mam nadzieję, że kolega się ogarnie i zapachy będą :rolleyes:

Opublikowano

Gdzie jest temat z lista chetnych itp ????

Opublikowano

Gdzie jest temat z lista chetnych itp ????

Co to za choinki ?

miały być w kształcie karty bankomatowej kolru czarne z lodo audi ew. logo forum sam już się pogubiłem (zapach ponoć ori Wanderbauma jak w choinkach)3 zapachy do wyboru, był gdzieś wzór na forum ale wątek dziwnie zniknął :gwizdanie:

więc chyba wszystko jasne :thumbdown:

Opublikowano

Gdzie jest temat z lista chetnych itp ????

Jak były zmiany wprowadzane w dziale sprzedam to było wszystko czyszczone i poleciał na wysypisko :decayed: Mogę go znaleźć , ale w tym temacie nie było listy tylko oferta i wpisy chętnych :hi:

Opublikowano

poleciał na wysypisko :decayed: Mogę go znaleźć

będziesz grzebać w śmieciach,w białych rękawiczkach? :naughty::decayed::tongue4:
Opublikowano

poleciał na wysypisko :decayed: Mogę go znaleźć

będziesz grzebać w śmieciach,w białych rękawiczkach? :naughty::decayed::tongue4:

użyje ciężkiego sprzętu :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Gdzie jest temat z lista chetnych itp ????

Jak były zmiany wprowadzane w dziale sprzedam to było wszystko czyszczone i poleciał na wysypisko :decayed: Mogę go znaleźć , ale w tym temacie nie było listy tylko oferta i wpisy chętnych :hi:

myslałem ze moze sam zainteresowany skasował , jesli jest tak jak piszesz to git , nie musisz niczego szukać :wink4::good:

Opublikowano

do mnie dzis napisal PW o adres do wysylki... ciekawe czy pamieta zestaw jaki zamawialem... tez wpalacilem kase juz kupe czasu temu i do teraz nic !!

ktos juz dostal zapachy??

TAK w ksztalcie karty czarne... dokladnie napisal jakie zamowil i lista tez tam byla!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.