Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam na razie fele uj...ne ostro,wiec jeszcze sie wstrzymam... :wink4:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 23:15_________________________________________________...ja sie zastanawiam,czy nie zaczac parkowac pod jakims drzewkiem,ze dwa gowna ptasie jeszcze dorzuce,jako bonus-a dalej nikt nie okreslil ,co ze srodkiem,ja apeluje do wszystkich bioracych udzial w konkursie,by i srodek ,a nawet bagaznik podpiac do konkursu...ujebane po lusterka auta byly zeszlej zimy-dodajmy cos extra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no środek nie bo to o Nas świadczy... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...srodek,mam na mysli np.po jakiejs trasie-jak wyglada w srodku,a nie ketchup,czy majonez na tapicerce i bloto na zegarach... :wink4:

jarko,a propos-masz dzieci? jesli tak ,powinienes wiedziec do czego zmierzam,a jesli jeszcze nie-to ci przyblize,na co stac moich brzdacow...jadac z nimi w trase,a po przyjezdzie do domu z tylu wywalam dwie reklamowki opakowan po batonikach i ciastkach,jakichs kanapkach,jakies polamane zabawki z MCdonalda,jakies cukierki,pudelka po tiktakach,puste butelki po napojach,gazetki reklamowe zony z 5 sklepow,puszki po redbulach(te akurat sa moje i zawsze kolekcjonuje je w kieszeniach na drzwiach)-odkurzanie auta po takiej dluzszej trasie zajmuje mi jakies pol godziny-czasem zdarzylo mi sie warczec na nich,bo jedzac cos uciapali tapicere-ale co zrobie,przecierz to moje dzieci i sam im to kupuje,bo nie bede wychodzil z nimi z auta ,za kazdym razem,gdy chca jesc,czy pic...ale to,to jest nic w porownaniu z naszymi autami,ktorymi jezdzimy do pracy,a ze pracuje w firmie,ktora zajmuje sie budownictwem od podstawy do wykonczenia-wyobraz sobie ,jak wyglada van po tygodniu pracy... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, mam córkę, ale póki co jest jeszcze za mała na mcdonalda :tongue4:

szanse więc są nie równe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, mam córkę, ale póki co jest jeszcze za mała na mcdonalda :tongue4:

szanse więc są nie równe :wink4:

Może w takim razie przynajmniej wali w majtki :polew: :polew:

u mnie po trasie dochodzą jeszcze butelki z siuśkami ...ale tego nie będe w środku rozlwał :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie po trasie dochodzą jeszcze butelki z siuśkami ...ale tego nie będe w środku rozlwał :polew: :polew:

Miętczak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie po trasie dochodzą jeszcze butelki z siuśkami ...ale tego nie będe w środku rozlwał :polew: :polew:

Miętczak :decayed:

:polew: :polew: :polew:

...u mnie zabezpieczenie pelne-przed wyjsciem obowiazkowo do lazienki,a w trasie-wiadomo,ze roznie bywa,ale przewaznie atakuje jakies CPNy,lub przydrozne knajpki,no ewentualnie jakis parking i drzewko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze przyznac ze nie zle, ale to wszystko jest nie fair, dobrze wiadomo ze np kolory srebrny szary - na nich nie widac brudu a na takim perla czarny to wyjedzie z myjni i ma dupe ubrudzona... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze a4 nie było myte od sierpnia i się chowa przy tych a4 z fotek :mysli:

Od sierpnia?? :shocked: Widocznie auto wcale nie jeździ, a jeśli już to 50km/h. Poza tym brud po jakimś czasie sam odpada. :decayed:

gelon, przyjedź kiedyś na spota tym brudasem.. :wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od sierpnia, ale rzeczywiście za dużo to się nie jeździ. Może przyzwyczaiłem się do tego brudu i na waszych fotkach gorzej wyglądają, poza tym śnieg i deszcz jakoś tam wypłukują błoto itp. :wink4:

p.s.

Ale po jednej trasie lampy były tak uje**ne, że w nocy po wyjechaniu z miasta mieliśmy wrażenie, że światła padły- m.in. przejazd przez DK3 na odcinku gdzie co chwilę są wyjazdy z budowy S3 (jechaliśmy pomiędzy dwiema ciężarówkami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja juz zaczynam kolekcjonowac brud :P dzis troche wilgotno jest wiec sie będzi eprzyklejał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gelon

oooo kolego ...rasowa obora :oklaski: :good::naughty:

o kurde wczesniej nie zobaczyłem :) no prosze postarałeś sie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, dziś ładna pogoda więc zrobię na złość i podjadę na myjnię. Niestety te rozmazane szyby przez faceta z Orlenu nie dają mi spać. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, dziś ładna pogoda więc zrobię na złość i podjadę na myjnię. Niestety te rozmazane szyby przez faceta z Orlenu nie dają mi spać. :decayed:

Szkoda ..słoneczko to ładnie brud podsusza :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ..słoneczko to ładnie brud podsusza :kox:

No tak, ale mój brud nie jest ładny. Mam wypalcowane auto. Poza tym te rozmazane szyby.. coś okropnego. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...