Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wylosowal ktos bilety na EURO2k12?


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

witam, na allegro jest dużo biletów do kupienia i to w cenach niby nominalnych, więc gdzie sens zarobku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, na allegro jest dużo biletów do kupienia i to w cenach niby nominalnych, więc gdzie sens zarobku ?

Dowiedz się o koszta wysyłki/dowozu biletów? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Z przyjemnością zawiadamiamy, że Twój wniosek o bilety na UEFA EURO 2012™ został wylosowany " :) 4 bilety na mecz w Wawie :)

Też mam to samo. :wink:

Polska-Rosja.

Chyba trzeba jechać PKP.

Ponoć kacapy się szczególnie szykują na nas pod względem kibicowskim.

Jak ktoś rzuci dobrą cene to może i bym sprzedał ze dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie :)) potrzebuje małej wskazówki/porady. o bilety na euro walczyła cała nasza familia i ostatecznie wylosowała tylko siostra - 2 bilety na Polska - Rosja i dwa na ćwierćfinał 21/06. bilety wczoraj przyszły, wszystkie są imienne na moją siostrę. A chcemy zrobic tak ze na jeden idzie siostra z ojcem, a na drugi ja z bratem i teraz pytanie, czy tak w ogole da sie zrobic? moze ktoś przerabiał przekazywanie/sprzedawanie biletów i wie.... bo siostra twierdzi ze gdzies usłyszała że ona musi byc na kazdym meczu i tylko moze wziąć jedna osobe towarzyszacą co daje nam 2 miejsca wolne i 3 chętnych :/ na stronie uefa gówno mozna wyczytac w tej sprawie.... z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 4 bilety na jeden mecz i wszystkie są na mnie, więc chyba mogę zabrać 3 kumpli. Nie wiem jak ze sprzedażą bo jeśli chicałbym sprzedać wszystkie 4 bilety chyba tez można, bo wątpie, zeby ktokolwiek to sprawdzał przy wejściu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siostra ma racje

fatalna sprawa :( czyli jak ja z bratem pojdziemy na przypał to nas nie wpuszcza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]

Siostra ma racje

fatalna sprawa :( czyli jak ja z bratem pojdziemy na przypał to nas nie wpuszcza?

no właśnie nie jestem pewnien czy bedzie przypał i was nie wpuszczą, ludzie sprzedaje wszytskie bilety, to co jak ktoś je kupi a nie bedzie z nimi tego co na biletach wypisany to nie wpuszczą, wg mnie niemozliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi sie tak wydaje.... musze sie dzodzwonic do tego całego uefa poland i wypytac

dzwoń i daj znać, sprzedawcy z allegro twierdzą , że bez problemu "każdy może wejść na każdego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się ktoś po ile chodzą bilety na mecz polaków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro widzialem ok 1,5 kola

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 15:30 ----------

Panowie bede mial dwa bilety na mecz naszych z czechami w wroclawiu , jednak na 90 % nie bede tam mogl byc , czy jest moze ktos (pewnie z okolic Wroclawia) kto ma bilety na mecze w Wawie i bylby sklonny sie zamienic ?? Jak cos priv

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

Panowie bede mial dwa bilety na mecz naszych z czechami w wroclawiu , jednak na 90 % nie bede tam mogl byc , czy jest moze ktos (pewnie z okolic Wroclawia) kto ma bilety na mecze w Wawie i bylby sklonny sie zamienic ?? Jak cos priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...