Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Black With Red - na X5


cymek28

Rekomendowane odpowiedzi

Kieszonki nie mam.Powiem szczerze że i tak z niej nie korzystałem,a tylko brud się w niej gromadził.Więc wpadłem na takie rozwiązanie.

Piotr.Jakie masz czujniki parkowania u siebie? Na allegro znalazłem coś takiego.

http://allegro.pl/oryginalne-czujniki-parkowania-firmy-valeo-na-tyl-i1897531276.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kieszonki nie mam.Powiem szczerze że i tak z niej nie korzystałem,a tylko brud się w niej gromadził.Więc wpadłem na takie rozwiązanie.[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 18:52_________________________________________________Piotr.Jakie masz czujniki parkowania u siebie? Na allegro znalazłem coś takiego.

http://allegro.pl/oryginalne-czujniki-parkowania-firmy-valeo-na-tyl-i1897531276.html

jeśli chodzi o mnie to ja mam fabryczny parktronic, czujnik kosztuje od 50zł/szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale do tego czujników jeszcze trzeba zapodać sobie jakąś centralkę czy jak się to zwie.

tak jest tam jakiś moduł i wiazka do tego, zobacz do michal_s87 ostatnio rezał u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko pięknie ladnie ale nie podoba mi sie tylko te listwy chrom na drzwiach ;/ szpeci to caly efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relingi będę zakładał razem z czarną podsufitką.Mam zamiar wyjąć podsufitkę i przykleić alcantare wtedy będę miał dobry dostęp do dachu i będzie można przykręcić czarne relingi.Jedna robota a dwa mody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi czy masz coś zmodzone z silnikiem oprócz chipa ??? pytam bo widze ogromnego fmica co sie wiąże z ogromnym lagiem. mam racje ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz rację.Zauważyłem że jak jadę 50 km/h na trzecim biegu i walnę gaz do końca to turbo się tak zachowuje jakby pompowało i puszczało zaraz.Zastanawiam się czym jest to spowodowane.Może jakaś nieszczelność w układzie dolotowym.A jak ją poprzeciągam na biegach to wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz rację.Zauważyłem że jak jadę 50 km/h na trzecim biegu i walnę gaz do końca to turbo się tak zachowuje jakby pompowało i puszczało zaraz.Zastanawiam się czym jest to spowodowane.Może jakaś nieszczelność w układzie dolotowym.A jak ją poprzeciągam na biegach to wszystko ok.

a n75 masz zdrowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś nieszczelność w układzie dolotowym.

gdybyś miał nieszczelność to auto szarpałoby , przepływka mierzy ilośc powietrza i do tego ustala ilość paliwa. gdyby była nieszczelność to zmierzona częsc powietrza idzie w atmosfere i auto szarpie itp. czułbys to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...