Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Black With Red - na X5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Relingi już są zamontowane.A tu otworki pod nie.

dscf5693dl.jpg

dscf5695t.jpg

Opublikowano

Jak relingi ? Zadowolony ? Bo nie ukrywam, że były niemal idealne :) Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Relingi ok :good: jestem zadowolony.Komentarz wysłany.

Opublikowano

Niezła przemiana :cool1: jest petarda :slina:

Opublikowano

Progres jest :slina::shocked: ...kupa siana i serca :notworthy:

Ciekawe jak by wyglądała taka konfguracja z moją zielenią :mysli:

Opublikowano

"Ciekawe jak by wyglądała taka konfguracja z moją zielenią"-zapomniałeś dodać "oczojebną" :wink4: ale kolorek :good:

Opublikowano

Progres jest :slina::shocked: ...kupa siana i serca :notworthy:

Ciekawe jak by wyglądała taka konfguracja z moją zielenią :mysli:

zaje_biście by to wyglądało :slina:
Opublikowano

zabezpieczałes czyms to wyciecie zeby nie rdzewiało ??

Opublikowano
  • Autor

Mariusz zabezpieczone wszystko tak jak należy.Malowałem taką farbą tlenkową na rdzę.

Opublikowano

zainwestuj w jarzma pod tarcze 312/25mm :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Coś miałem grzebane z przednimi hamulcami.Nie wiem czy czasami nie mam tarczy 300mm.

za***iście mi się podobają zaciski czterotłoczkowe.[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 22:16_________________________________________________Panowie mam pytanie.Jak wam działają lampki podsufitki w poliftowej wersji?

Włącznik pozycja numer 1- przy otwarciu drzwi zapalają się wszystkie lampki.

Włącznik pozycja neutral-można zapalić sobie te małe żaróweczki

Włacznik pozycja 0-nic nie działa

Tak jest u mnie

Opublikowano

Coś miałem grzebane z przednimi hamulcami.Nie wiem czy czasami nie mam tarczy 300mm.

za***iście mi się podobają zaciski czterotłoczkowe.[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 22:16_________________________________________________Panowie mam pytanie.Jak wam działają lampki podsufitki w poliftowej wersji?

Włącznik pozycja numer 1- przy otwarciu drzwi zapalają się wszystkie lampki.

Włącznik pozycja neutral-można zapalić sobie te małe żaróweczki

Włacznik pozycja 0-nic nie działa

Tak jest u mnie

U mnie inaczej...

Pozycja 1- świecą wszystkie cały czas.

Neutralna- zapalają się po otwarciu drzwi pasażera lub po wyjęciu kluczyka ze stacyjki.

0- nic nie świeci.

Opublikowano
  • Autor

Taką masz lampkę?

1964814114.jpg

Opublikowano

Ja mam taką lampke i świeci tak jak napisał kolega wyzej :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Muszę popatrzeć jeszcze u siebie,może to kwestia zamiany przewodów.

Opublikowano

Taką masz lampkę?

1964814114.jpg

u mnie jeszcze po srodku jest poketlo od szyberdachu ale lampka taka sama :wink4:
Opublikowano

cymek, da się tak podłączyć w przedlifcie żeby poprawnie działało, kilka minut to zajęło ale da się :good:

Opublikowano
  • Autor

Odpuszczam z ta lampką kuźwa.Dwa dni w garażu i chust.

1- pali się wszystko

neutral- pali się wszystko po otworzeniu drzwi

0- nic się nie pali

Podświetlenia przycisków nie ma

Opublikowano

Do podświetlenia przycisków doprowadź +i mase z zapalniczki.

Wpinasz do pinu 5 i 7.

Tylko wypnij akumulator i dobrze zabezpiecz przewody.

Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

Robiłem tak i lipa.Jest zwarcie. Przeglądałem cały wątek o rezaniu lampki i nic z tego.Podejrzewam że jest zwarcie w przełączniku i nic się z tym nie zrobi.Podłączyłem masę bezpośrednio do tych małych włączników i będą podświetlane one i małe diody.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.