Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Black With Red - na X5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wszystko usunąłem.Najpierw skleiłem fota wyżej, przyciąłem go,te metalowe wzmocnienie jak wyschło wywaliłem i od środka wzmocniłem aluminiowym profilem.

A tym klejem kleiłem.http://www.slideshare.net/versachemPL/plastic-welding-ve47809-plastic-welding-system-totalna-rewolucja-w-klejeniu-plastikow-i-nie-tylko-klei-plastik-metal-skore-akryl-szklo-i-wiele-innych-8529593

Opublikowano
Wszystko usunąłem.Najpierw skleiłem fota wyżej, przyciąłem go,te metalowe wzmocnienie jak wyschło wywaliłem i od środka wzmocniłem aluminiowym profilem.

A tym klejem kleiłem.http://www.slideshare.net/versachemPL/plastic-welding-ve47809-plastic-welding-system-totalna-rewolucja-w-klejeniu-plastikow-i-nie-tylko-klei-plastik-metal-skore-akryl-szklo-i-wiele-innych-8529593

kumam, tym samym kleje :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ale Czerwoniakowi dupsko spuchło od tego RSa :decayed: konkretnie działasz! fajny chudy RS wyjdzie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Nie mogę się doczekać kiedy odbiorę zderzak od lakiernika.Mam nadzieje że na jutro będzie.

---------- Post dopisany 02-06-2012 at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2012 at 13:41 ----------

Parę fotek.Zderzak gotowy:banan::banan::banan:

dscf6468o.jpgdscf6480y.jpgdscf6485b.jpgdscf6487mh.jpgdscf6491i.jpgdscf6495.jpg

Opublikowano

Elegancko ten zderzaczek lezy:kox:

Opublikowano
  • Autor

Trochę roboty przy nim było.Najgorszy dół.

Opublikowano

jest zajebioza :kox:

mówię Ci walnij koła na biało, to cycki opadną

Opublikowano
  • Autor

No własnie myślę o kołach i zastanawiam się jaki kolor.

Opublikowano

na czerwonym fajnie wygląda ten zderzak

na biało walnij fele

Opublikowano

cymek białe :slina:

Opublikowano
  • Autor

Może białe z domieszką jakieś perły.Żeby się mieniły w słońcu.Tera tyle tego że trudno wybrać.

Opublikowano

jebać perłe

Opublikowano
  • Autor

U Nosba autko fajnie się mieni.

Takie kola sobie zapodać marzenie:slina:

30625444005953267194510.jpg

Opublikowano

Fat Bitch :decayed: konkretnie wyszło :wink: a co do kół to na biało tylko z grubą perłą :wink: do czerwonej budy białe koła i fura na euro gotowa :grin: na tyle masz przedliftowe lampy?

Opublikowano
  • Autor

Nie jestem pewien czy nie było coś grzebane.

Opublikowano
U Nosba autko fajnie się mieni.

Takie kola sobie zapodać marzenie:slina:

http://img40.imageshack.us/img40/3435/30625444005953267194510.jpg

ale z tego co na alegro sie spotyka te fle to maja licha szerokosć 7,5"

Opublikowano
  • Autor

Tak gada.

DSCF6502 - YouTube

Opublikowano

fajny wydeszek:kox:

jaka to firma?

Opublikowano
  • Autor

Wydech 2.5 cala.Od silnika downpip,środkowy wydech jakiś polski nie pamiętam,końcowy z a6 z diesla.Miałem przelot ale od 4 tys. jak wciskałem mnie za***iście męczyło i założyłem środkowy oraz zmieniłem końcowy.

---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

Już wiem środkowy ASMET

Opublikowano

Prawie jak RS4 :decayed: naprawde sympatycznie pracuje :wink: hamowałeś go? wiesz ile ma mocy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.