Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Osama Bin Laden nie zyje


wustyle

Rekomendowane odpowiedzi

Od rana wszystkie serwisy o tym trabia. Pokazuja tych biednych, glupich, naiwnych Amerykanow, ktorzy mysla, ze wraz ze smiercia Bin Ladena wszystko sie skonczylo. Jak mi zal tego narodu...

Za to mi żal narodu Polskiego choć jestem Polakiem. Jak drażnią mnie te wszystkie teksty jacy to Amerykanie są idiotami...

O co Ci David chodzi? Przecież to każdy kto ma choć trochę oleju w głowie widzi, że amerykanie mają wyprane mózgi i klapki na oczach jak nasi krzyżowcy katolicy-fanatycy. Za to mi żal osób, które mają problemy z interpretacją otaczającego ich środowiska...

Co do zdjęcia to kaszana na maksa, jak zaczynałem zabawę w PS to takie fake robiłem :P zobaczymy jak się temat rozwinie.

Chodziło mi o postrzeganie ogółu i takie głupie gadanie, tak jak mówisz u nas za to jest grupa np obrońców krzyża itp, jak w każdym kraju są ludzi tępi i są ludzie inteligentni :wink4: cóż my też mamy w stanach przypiętą "łatke" ale przecież nie każdy Polak jest złodziejem i oszustem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ameryka, ameryka... do tej śmierci Bin Ladena to jednak podchodzę bardzo sceptycznie, nie zwaliło by mnie z nóg gdyby okazało się, że to kolejna prowokacja ze strony USA.

Miałem się nie wypowiadać w tym temacie ale jakoś nie do końca wierzę w to, że koleś, który na dzień dobry ro...bał dwa kolosy (WTC) za jednym zamachem (+ inne mniej czy więcej znaczące grzeszki), dał się tak łatwo podejść i dać się zestrzelić. ameryka, ameryka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niech rozpierdzielą USA :kox:. Będzie spokój... :gwizdanie:.

Przecież w 2001 roku to USA sama siebie zaatakowała, kilka lat wcześniej wymyślili Bin Ladena, a dopiero teraz ogłosili światu, że niby po 10 latach poszukiwań udało im się go zabić, żeby to wyglądało wiarygodnie i że amerykańska armia jest tam nie na darmo... Tak to widzę :good:.

Jestem pewien na 99%, że ten cały Osama Bin Laden to wymysł amerykanów i jest to jakiś przebieraniec. To wszystko jest ukartowane.

Oglądałem kiedyś jak George W. Bush przesiadywał u Szejków z Arabii Saudyjskiej...

Afganistan był łakomym kąskiem dla USA: "Zasoby naturalne: gaz ziemny, ropa naftowa, węgiel, miedź, chrom, baryty, siarka, ołów, cynk, ruda żelaza, sól, kamienie szlachetne i półszlachetne są eksploatowane w ograniczonym zakresie, większe znaczenie ma jedynie wydobycie gazu (30 mln m³ w 2008) i surowców budowlanych, między innymi lazurytu. Kilka elektrowni wodnych wyprodukowało 285,5 mln kWh energii elektrycznej[1]. Liczne zakłady rzemieślnicze rozrzucone po całym kraju produkują rozmaite wyroby włókiennicze, metalowe, skórzane oraz wyroby z drewna i inne. Rozwinięty jest przemysł spożywczy." Źródło Wikipedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo Osama żyje sobie gdzieś wygodnie za pieniądze swoich prawdziwych pracodawców (czyt. CIA) albo zginął już kilka lat temu (ile nie wiem, ginął już tyle razy w ciągu 10 lat), ale na pewno nie był to dzień wczorajszy.

Czemu ogłosili to wczoraj? Nie wiem, może chcieli przyćmić ceromonię beatyfikacji JPII..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był nie był sami nie sami nikt z nas tego nie wie :cool1:

chyba że osama ma rs4 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to ktoś kiedyś powiedział "pic na wode, fotomontaż"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna ściema i mydlenie oczu głupim, ślepo wierzącym w amerykański sen ludziom - wszak zbliżają się wybory i trzeba było jakieś punkty strzelić :wallbash:

Najpierw WTC, żeby gładko przejść do operacji militarnych w Afganistanie, itp., później Bin Laden, żeby łapczywe pajace amerykańskie mogły osiągnąć większą kontrolę nad światem :thumbdown:

Mam nadzieję, że ta udawana śmierć Bin Laden'a to nie jest powód, żeby Europę wciągnąć bardziej do swoich rozgrywek i że nie okaże się za chwilkę, że amerykańskie służby specjalne, rękoma wyimaginowanego przeciwnika (niby zwolennicy terroryzmu) w ramach odwetu wy***ali tą atomówkę :shocked:

Nic mnie nie zdziwi, tym bardziej łapczywość i chęć posiadania władzy nad światem przez poje...ą Amerykę - skoro są skłonni do mordowania własnych prezydentów, obywateli, itp w imię :"pokoju"......

W USA jest tylko grupa ludzi i niezależnych dziennikarzy, którzy otwierają ludziom oczy na prawdę, giną w niewyjaśnionych okolicznościach, zostają nagle obrabowani i zamordowani przez ulicznych rabusiów, czy inne cuda z nimi się dzieją, a wszyscy nadal myślą, że to jest dobre i prawdziwe, co wychodzi z senatu i WH.. :wallbash: :wallbash:

Dziwi to wszystko i dopiero człowiek uświadamia sobie, w jakim gównie żyje i jaka to machina działa - niedługo rzeczywiście zapanuje NWO i nie będzie całkowicie nic do powiedzenia :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że to jedna wielka ściema. A jeśli rzeczywiście Bin Laden maczał w tym palce, a wiadomo że on i jego armia to najemnicy, to nasuwa się pytanie: kto ich wynajął 11 września?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIA jak już, a Osama to pewnie ich były agent :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osama to pewnie ich były agent :naughty:

dlatego puścili ścieme że Go kropneli,a rzeczywiście to siedzi sobie w Dubaju i gra w golfa :naughty:

Albo go odstrzelili już dawno temu, bo gadać chciał zacząć o niewygodnych faktach dla co niektórych :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bin laden nie zyje od kilku lat :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...