Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak zamontowac glosniki w tylna polke??


minek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam!!! Chce kupic sobie glosniki na tyl do polki ktore wygladaja tak http://www.pioneer.eu/eur/product_detail.jsp?product_id=7811&taxonomy_id=25-131 Tylko ze u mnie nie ma zadnych dziur na glosniki wiec prosze o pomoc jak najlepiej wyciac dziury?? i gdzie je wyciac i jak wyglada montaz fabryczny?? jakby bylo to mozliwe to prosze bardzo o zdjecia albo o przydatne adresy stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co pakować głosniki w półke ?? Lepiej zrobić dobry przód i ewentualnie piecyk i subwoofer do kuferka i jest gites.

A co do montażu tych elips , to wyciąga się całą półke tylną , zaznaczasz miejsce montażu i powiększasz fabryczne otwory.Blache możesz ciąć nożycami , albo wyżynarką bo jest ona miękka.Później wycinasz otwory w półce , przykręcasz głośniki i gotowe :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minek, zasada jest prosta :

scena muzyczna jest zawsze z przodu, więc najpierw się robi dobry przód.

Idealnie jest, jak to są głosniki 16tki dobrej firmy + gwizdki. Najnajidealniej, jak napędzane jest to wzmacniaczem :mrgreen:

Potem jak chcesz dać posłuchac muzy ludzikom z tyłu, możesz wsadzic coś na tył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety opcja wrzucenia skrzynki na tyl odpada...rodzice nie rozumieja takich rzeczy:/ wiec lepsze z tylu takie glosniki niz nic. A przod wymieniam na inne 13 z gwizdkami i zwrotnicami dokladnie takie http://www.pioneer.eu/eur/product_detail.jsp?product_id=7828&taxonomy_id=25-131 sa jeszcze identyczne 16 tylko ze nie wiem ile majsterkowania jest przy zakladaniu 16?? i dziekuje chlopaki za rady :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi , mnie czemu poczatkujacy zaczynaja od d*py strony z tym car audio, mimo, ze maja praktycznie gotowy przepis na dobre granie :).. Ale mniejsza o to, popieram, najpierw przod + wygluszeniie i kabelki, pozniej dalsza rozbudowa.. Co do 16 tek to teraz samodzielnie bede cos takiego skrobal, zobaczymy jak to wyjdzie, fotki wrzuce, byc moze komus sie przydadza.. czekam tylko na pierścienie i zaczynamy :) ... a tak kwestia rodzicow sie nie przejmuj, moj papas jest przezwyczajony czasami jak bierze fume ode mnie to wrzucam mu jakas dobra plytke i jest zadowolony :) czasaami wsiada na odsluch po "modyfikacjach" :) uswiadomi ich ze to pasja i nie da sie z tego wyleczyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety opcja wrzucenia skrzynki na tyl odpada...rodzice nie rozumieja takich rzeczy:/ wiec lepsze z tylu takie glosniki niz nic. A przod wymieniam na inne 13 z gwizdkami i zwrotnicami dokladnie takie http://www.pioneer.eu/eur/product_detail.jsp?product_id=7828&taxonomy_id=25-131 sa jeszcze identyczne 16 tylko ze nie wiem ile majsterkowania jest przy zakladaniu 16?? i dziekuje chlopaki za rady :wink:

Poszukaj paneli w ofercie Phonocara (chyba firma Megawat sprowadza to do Polski) Głośniki wybrałeś przyzwoite ale do tych paneli to 16-tki. Wygłusz drzwi i nic więcej ci do szczęścia nie będzie potrzebne. Coś więcej to wzmacniacz 4 kanałowy i na jednej parze mostek pod skrzynie, którą "po cichu' możęsz przygotwać w domciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...