Skocz do zawartości
IGNOROWANY

lampy


Nasti

Rekomendowane odpowiedzi

Nasti, troche mnie zmartwiles kolego bo mialem w planach zakup takich soczewek i jak przeczytalem twego posta ze swieca jak w maluchu to sie troche rozczarowalem,maja fajny wyglad,

a jak bym kupil je w komplecie z ksenonami?

pewnie dobrze by swiecily?

nasti...a jakie lampy bys proponowal na tyl?

ssa50147oc7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne lampki, dobrz ze nie czarne bo by zle wygladaly. Polecalbym jednak orginalne lampy z modelu 2000 2001 xenonowe, w nocy robi wrazenie nie tylko dla prowadzacego lecz tez i dla wygladu optycznego auta. Orginalne zawsze ladnie wygladaja. Trzeba wiem w zderzaku cos wyciac aby bylo mozna wlozyc cala lampe zespolona. Ja tak robilem w mojej a3 z 99r. posiadala osobno lampe i kierunki i wstawilem od modelu 2000 i wygladala naprawde ladnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w a4 wprzeciwienstwie do a3 wycina sie blotnik a nie zderzak :razz:

Przepraszam, racja blotnik, nie zderzak, pomylilem sie.

Ja to robilem w koszalinie u tych www.xenony.pl , oddalem im moje lampy z kierunkowskazami, dostalem nowe xenony hella i doplacilem 800zl. razem z montarzem. odrazu gwarancja na serwis itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie moze gdzies blizej poznania takie serwisy? z checia bym doplacil za wymiane na xenony. W sumie szkoda mi moich lamp bo mam przeciwmgielne zintegrowane w kloszu. Super sprawa. No ale xenony lepsze :)

p-m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko zakupiłem lampki 99-00 po okazyjnej cenie i mam tam soczewki na zwykłe zaróweczki,a chce wymienic na soczewki xenon lub bi-xenon i mam pytanko czy soczewki z lamp od Audi a4 po 2000 roku wejda do tych lamp z 99-00?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniasz tylko zarowki na zarniki i kupujesz przetwornice, soczewek nie ruszasz

czyli nie ma róznicy w soczewkach w takich lampach a lampach xenon?

troche dziwne......ale :roll:

też się zastanawiam jak będzie świeciło, jak wymienie żarówki przy soczewkach xenonowych :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniasz tylko zarowki na zarniki i kupujesz przetwornice, soczewek nie ruszasz

a znasz kogos do kogo mozna uderzyc na taka instalke.. bo samemu obawiam sie ze tylko zchrzanie (nie jestem zlota raczka). Zestaw moze i kupie odpowiedni za 600-700 zeta.. ale pojecia nie mam jak to sie montuje.. nawet nie wiem gdzie mialbym szukac, zebym nie musial sluchac bzdetow o spryskach, poziomach i przegladach :neutral: aha.. socze mam ori valeo po 2000 roku i nie chcialbym cos w nich zyebac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TUTAJ ktoś sprzedaje lampy do A4 94-99. Dzwoniłem do faceta i powiedział mi, że nic nie trzeba ciąć. Pasują idealnie i, że od razu jest okrągła wtyczka (nie trzeba szukać kabelków i rezać). Jak narazie mam lampy Valeo oryginalne co wy na te ringi? Które wziąć? Chromowane, czy przyciemniane? Może już ktoś ma te lampy? Firma SONAR. Jak to świeci??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oglądałem jego galerię i jestem pod wrażeniem!! Nie wiecie czy kupił od tego gościa, co podałem w poście wyżej? (Z Krakowa). On ma xenony? Bo mu tak fajnie na niebiesko świecą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniasz tylko zarowki na zarniki i kupujesz przetwornice, soczewek nie ruszasz

A sprawdziłeś wkońcu oznaczenia na lampach - tam nic nie ma że są przystosowane do żarówek ksenonowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...