Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile prawdy w słowach byłego właściciela??


Spartan_Wroc.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim!

Ostatnio stałem się posiadaczem A4 b5 Avant z 1999r. i jak twierdzi były właściciel w nie spotykanym kolorze... Twierdzi również, że w Polsce jest jeszcze tylko jedna taka sztuka ale w sedanie... Z czystej ciekawości chciałem się dowiedzieć ile prawdy w słowach byłego kierowcy GROSZKA :) hehe

Dodaje fotkę i czekam na wypowiedzi :)

DSC02004.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja kumam że nikt nie jest w stanie określić czy w całej Polsce jest jeszcze ich więcej :) ...chodziło mi o klubowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam takiej nie widziałem nigdy, kolor żywcem jak z focusa RS :slina: niespotykany zielony kolor miał tposejdon z forum, ale ty masz jeszcze inny :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu po kupnie byłem w Motipie po lakier na Groszka (do usunięcia odprysków od kamieni) to na nalepce nie było wogóle kodu lakieru... Szukali po numerze VIN i dopiero znaleźli... Powiedzieli mi że to lakier na jakieś ponoć specjalne zamówienie... Więc może sprzedający gość nie kłamał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies pol roku temu byla w takim kolorze na allegro, byl opis ze tylko 50 szt takich wyszlo bo to niby dla skoczkow austriackich ,

miala recaro materialowe i czarna podsufitke, delikatnie poobijana przod tyl, sprzedajacy doprzucal wszystkie czesci,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe malowany...możliwe xD

A to teraz do kompletu mi brakuje nart...i jakieś -40kg xD hehe

czyli to ta z allegro? masz czarna podsufitke i recaro materialowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe malowany...możliwe xD

A to teraz do kompletu mi brakuje nart...i jakieś -40kg xD hehe

daj wiecej fotek :decayed: dzieki temu kolorkowi moze zn iego fajne auto wyjsć :naughty:

Jakies plany :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niiee... to nie ten z allegro o którym mówisz :) ...mam jasna podsufitke i niestety bez recaro :(

A więcej fotek musze zrobić, jak na razie mam tylko to jedno tak na szybko robione :) ale wrzucę coś więcej na pewno :) ...Groszka kupiłem jakieś 2 tyg. temu więc muszę dopiero obrać jakąś koncepcje modów :) ...ale seria na pewno nie zostanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno rzuca się w oczy :decayed:

Ale kolor ładny, mnie się podoba, jeszcze takiego nie widziałem:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :D ...jest jedna bardzo pozytywna zaleta tego koloru...na żadnym parkingu go nie zgubie xD hehe

racja, ogolnie zapomnialem dopisac, ladny kolor, do zobaczenia na drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :D ...jest jedna bardzo pozytywna zaleta tego koloru...na żadnym parkingu go nie zgubie xD hehe

racja, ogolnie zapomnialem dopisac, ladny kolor, do zobaczenia na drodze

Dzięki, dzięki :) też mi się podoba :) hehe ...a na drodze bardzo możliwe że się spotkamy :) ...bo widzę że kolega z DTR :) a ja z bliskiej okolicy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to solid :kox: hehe ...ale perła to nie jest :) ...zwykły zielony lakier bez żadnych tam drobinek w sobie :)[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 22:03_________________________________________________Mam jeszcze jedno foto :) ...jutro walne kilka porządnych zdjęć to też wrzucę :>

Groch.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobają mi się takie nietypowe kolory, fajnie auto można zrobić z tym kolorem

załóż ten o swoim aucie w odpowiednim dziale jak będziesz miał już foto i środek koniecznie pokaż :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...