Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] !!! NA SPRZEDAŻ !!! Black Devil by Re!keB S-line 170KM/390Nm > PW


reikeb

Rekomendowane odpowiedzi

Bym zapomiał :D tak autko się prezentowało na spocie czwartkowym w Piasecznie :evil:

film0006.jpg

film0007.jpg

:decayed:

Taki mały mod :naughty:

I dzięki koledze domin79 niunia zyskała pełny FIS , a zabieg trwał może z 20 min :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna sztuka, sedanik, dieselek :good: audio już robisz znowu, więc będzie napewno świetnie grało :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzasz coś dalej wygłuszać czy tylko bagażnik? Ja wygłuszyłem narazie tylko sam bagażnik i daje radę tylko teraz muszę znaleźć sposób aby zabić brzęczenie maskownicy oryginalnego subwoofera w półce bo strasznie rzęzi ale nie mam pomysłów... Coś polecasz? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały bagażnik to na pewno, bo przemawia ostro jak jest granie :D do tego jeszcze przednie drzwi, może podłoge ale jeszcze zobacze ;)

W b5 na przęczenie półki i tego co sie na niej znajdowało to zastosowalem gdzieniegdzie mate i powsadzalem zwykłą gąbke żeby odsunąć obucie półki od metalu i innych rzeczy ;)

Od kilku dni już siedze w garażu i dlubie, narazie pociągłem zasilanie pod wzmacniacze ( moje cieniutkie kabelki :evil:), troche zabawy było ale nie jest źle, tylko ledwo się mieszczą w progach i będzie trzeba zdjąć fotele i podloge aby cacy w tunelu ułożyć :)

Kilka zdjęć z działania :

img4567a.jpg

img4566e.jpg

img4506g.jpg

img4505x.jpg

img4503m.jpg

Do tego już mam rozłożony bagażnik i jutro biore się za wygłuszanie i lokowanie drugiego akumulatora :kox:

Porobie foty i będe dawał info na bieżąco :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest 21mm2? mi takie w b5 bez problemu progami się mieściły :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe w b5 kable szly progami a w b6 mam tunel kolo siedzeń i jest gorzej ale dalem rade :cool1:

Ten czerwony to jest 20mm2 ale ten czarny to 95mm2 wiec troche gorzej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no tak, ale powiedz mi co konkretnie prowadzisz tym czarnym kablem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no tak, ale powiedz mi co konkretnie prowadzisz tym czarnym kablem?

Czarnym kabelkiem idzie zasilanie do drugiego akumulatora co będzie w bagżniku :kox:

Z tego drugiego aku będą szły 2 zasilania do wzmacniacza :evil:

Kolejne newsy z dlubania :D

A mianowicie wygłuszyłem już praktycznie cały bagażnik oraz ulokowałem dodatkowy akumulatorek :evil:

img4507ot.jpg

img4508q.jpg

img4509i.jpg

img4564wz.jpg

Troche się przy tym zeszło ale warto było bo różnica już odczułem, bagażnik nie przemawia i na zewnątrz praktycznie nic nie słychać a w środku :kox:

Do tego położyłem kable sygnałowe z lewej strony, progami oraz zrobiłem porządek z bluethoofem, podłączyłem tak że działą po przekręceniu kluczyka bo drażnił mnie ciągle świecący na biało pilot od niego :shocked:

Narazie to tyle z postępów :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pół auta rozkręcone :decayed: no ale nie da się inaczej :good:

przynajmniej jest fun z własnoręcznej roboty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały up od ponad tygodnia śmigam na ori 17 audi wiec trzeba było zrobić jakieś foty, a że odwiedził mnie kolega Musti wiec sesja zbiorowa sie zrobiła :D Musi być pamiętka bo w garażu czekają już nowe kółeczka a te tylko pozyczone ;)

img4511u.jpg

img4517y.jpg

img4518o.jpg

img4521u.jpg

img4525s.jpg

img4526o.jpg

img4531kd.jpg

img4533b.jpg

img4535t.jpg

img4538a.jpg

img4561kr.jpg

img4559d.jpg

img4554ex.jpg

img4551u.jpg

Miłego oglądania :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reikab musze przyznac ze 2 miesiace szukania za owocowalo w super bryczke:)Gratulacje powodzenia w modzeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :D

Dawno mnie tu nie było, tzn w moim temacie, jakoś czasu brakowało a poczyniłem małe postępy, jakoś postaram sie nadrobić :D

A więc tak prawie ukończyłem jedną część systemu car audio a mianowicie sekcję bassu :decayed: Teraz zosało jeszcze wygłuszenie przednich drzwi, zamontowanie systemu 2 drożnego odseparowanego w drzwi który będzie grał po wzmacniaczem i puki co chyba to będzie na tyle ;)

Oczywiście już zdążyłem odwiedzić jedne zawody a mianowicie Auto Moto Show w skaryszewie :) nie było źle, w sowjej kategorii super street 1-2 zająłem II miejsce z wynikiem 143.9dB wiec nie jest źle :cool1: Brałem też udział w bass race gdzie zająłem 4 miejsce a gralem pierwszy raz na tym sprzecie wiec nawet byłem zadowolony bo konkurencja była spora, koło 18 osób startowało :rolleyes: Tak wiec 2 i 4 miejsce dla klubu a4 zdobyte :D

Teraz walczę ze skrzynią na zawody i myśle co zrobić żeby było te 145dB to taki był minimalny plan, ale sedna nie jest dobry niestety do tej zabawy :tongue4:

To może kilka zdjeć z postępów :

Tak wygląda skrzynia na zawody zajmująca cały bagażnik :blink: nawet nie pytajcie jak ją tam wsadziłem :gwizdanie:

img4578.jpg

Jako że trzeba też czegoś słuchać na codzień to zrobiłem drugą skrzynię troszeczke miejszą i częściową zabudowe :

img4653e.jpg

img4658bg.jpg

Teraz możę troche fotek z zawodów:

img4645d.jpg

img4644a.jpg

img4636m.jpg

1307391728a87ff679a2f3e.jpg

No i coś dla umilenia :naughty: 2 z 9 hostess dB które były do naszej dyspozycji :evil:

img4628l.jpg

Puki co to by było na tyle, teraz czekam na zawody w Olsztynie i VW Manie gdzie mam zamiar poprawić wynik troszeczkę :cool1:

Pozdro :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Marek, widziałem że byłeś w Olsztynie ale jakoś nie udało mi Ciebie dorwać przy aucie.

Widzę że mi troszki poszło lepiej od Ciebie :tongue4: Ale myślę że jak popracujesz nad prądem to zdecydowanie lepiej będziesz pierdział :decayed::good:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Marek, widziałem że byłeś w Olsztynie ale jakoś nie udało mi Ciebie dorwać przy aucie.

Widzę że mi troszki poszło lepiej od Ciebie :tongue4: Ale myślę że jak popracujesz nad prądem to zdecydowanie lepiej będziesz pierdział :decayed::good:

Pozdrawiam

Hej :D Ja Twój bolid też widziałem i nawet gadalem z jednym klubowiczem ale nie pamietam którym, w koszulce a4 latał :)

W Olsztynie to była porażka bo to był mega spontan, w sobote wieczorem wrzuciłem skrzynie i stwierdzilem ze jade :D do tego sygnał mi sie walił na radiu i wzmak protect załączał wiec nic nie szło jak trzeba... Ale będzie dobrze już wiem co było nie tak, prace nad skrzynią trwają :D W skaryszewie miałem lepsze wyniki bo II miejsce i 143,9dB a w Olsztynie masakra jakaś :disgust: Ale teraz mam zamiaj do Pruszcza Gdańskiego jechać wiec może coś lepiej będzie ;)

Pewnie do zobaczenia na finałach bo z moim team-em zawitam :hi:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 22:28_________________________________________________

ładne fele :>

Hehe też mi sie podobają :decayed:

Witam, :hi: w końcu wykończyłem troche tą moją zabudowę bagażnika, zdjęcie nie oddaje efektou bo na jedym wyszło za jasno a na drugim za ciemno :naughty: ale miej wiecej wygląda to tak :

img4666j.jpg

img4669bn.jpg

Teraz na dniach jak dojdzie wypłata w końcu chce zrobić system przedni bo leży i się kurzy tylko

No i na przyszły weekend szykuje się na zawody w Gdańsku na VW Mani może coś zdziałam a jak nie to liczy sie funn :decayed:

Jak by ktoś miał na zbyciu to szukam wydechu od 2,5TDI i dokładki pod 2 rurki, podszybia tego na akumulator, lampek wewnętrznych pod nogi i drzwi, przedni gril nawet w kiepskim stanie no i gadzety od s-line jak ktoś ma :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...