Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Obroty powyżej 3000- spada temp co jest ????


wachuss

Rekomendowane odpowiedzi

Mam duży problem z temperatura gdy przekroczę 3000 obrotów temperatura od razu spada w środku robi sie zimno :wallbash: a i nawet podczas normalnej jazdy pomiędzy 2500-3000 za ciepło nie jest (na klimie HI) - czy to jest normalne??? (chyba nie) - termostat OK, nowy płyn chłodniczy czekam na jakieś porady w sprawie mojej :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic O błędów do 3000 90C powyżej spada. Pierwsze myślałem ze przy prędkości powyżej 100 km/h tak sie dzieje ale późnij zauważyłem ze nawet na jałowym biegu dam gazu obroty 3200/3500 temperatura dość szybko spada po paru chwilach robi sie 60C może LPG ma coś z tym wspólnego ??????????

Jak myślicie ???? czy komuś coś podobnego sie przytrafiło ???? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pośmigaj na benzynie jak objaw będzie podobny to obstawiam że termostat nie działa jak powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko było odpowietrzone ale dla spokoju zrobiłem to jeszcze raz ale to nic nie dało. Chyba masz racje z tym termostatem, większe obroty - większe ciśnienie puszcza termostat i ciecz sie miesza, na wolniejszych obrotach przepuszcza o tyle mniej ze silnik jeszcze daje rade to ogrzać chociaż nie zbyt dostatecznie by było gorące powietrze w nawiewie ( to tylko moje przemyslenie problemu jeśli coś namotałem to przepraszam) - ale chyba to jest to :th: na dniach wymienię termostat i zobaczymy co :a4fan: na to powie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiej firmy termostat zalozyles bo jesli nie orginal to na pewno jego wina, jeszcze moze byc cos z wiskoza ale raczej termostat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wisko mamm ok. a termostat jakiejś firmy moto-rad w sklepie powiedzieli że to jakaś dobra firma

załóż ori...z ASO a twoje problemy się rozwiążą :wink4:

koszt to ok 80 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...