Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomysł na złodzieja ?


qbassa

Rekomendowane odpowiedzi

Cena jak na chwilę obecną za jedno z lepszych zabezpieczeń nie jest duża. W przypadku GPS i monitorowaniu samochodu płaci się miesięczny abonament.

Auto i tak mogą wrzucić na pakę do klatki faradaj i pupa zbita bo lokalizator nie pomoże :confused4:

Zeder, czy nie-Zeder, tak samo może trafić do tej klatki. A jak już go sobie odcholują, to Zedera zdejmą. A jak kolega wyżej już opisał, nowego Paska zajeb... i faradaja nie użyli ;)

Lokalizator możesz mieć na prepaida :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto jak jest jumane to rozbiórka trawa max 10 godzin we 3 osoby bo więcej nie potrzeba bo będą sobie przeszkadzać. Auto wjeżdża całe a po 10godzinkach wyjeżdża w 4 częściach pocięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś znajomy opowiadał mi o bmw7 z włoch które miało zamontowane harpuny w siedzeniach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym zabezpieczeniu Zeder słyszałem że jest dobry.

W tej chwili nie znaleźli jeszcze sposobu na system ZEDER, no chyba że o czymś nie wiem.

może i dobry i piszą że nikt jeszcze nie ukradł samochodu z tym zabezpieczeniem no chyba że na lawecie, a tutaj taki filmik dający do myślenia:

http://www.aeonbox.com/video/ZDOcFTyO-jE/Zeder-2007-mpg.html

lub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitolicie zedere sredere g.... to daje

ja w aucie mam takie zabezpieczenie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZas zakupictakie zabezpieczenie :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W telefonach Blackberry jest funkcja namierzania telefonu co do 5 metrów. Telefon ma w sobie GPS wiec nie ma problemu, poza tym to najstabilniejszy OS jaki widziałem nie ma mowy o zwisie . wchodzisz na stronke BB i po chwili już widzisz gdzie masz swój telefon , idealne rozwiązanie . W Play już funkcja BB jest karte. Polecam.Telefon BB8310 z GPS na allegro to koszt max 200 pln i po kosztach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...