Skocz do zawartości
IGNOROWANY

X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki (organizatorzy) chcieli wyeliminować problem ludzi , którzy najpierw zapisali sie na zlot a później wypisali.

Zrobili to tak skutecznie , ze na zlot jedzie w tym roku 26 osób. nie sądzisz ze to troszke za duże poświecenie ??? W najgorszym udokumentowanym na forum przypadku (BT 2011) na 160 osób obecnych , 23 sie wypisało , w tym roku do tych wypisanych dopisz trzech i wyjdzie Ci liczba uczestników.

Teraz rozumiesz czy wbić CAPS-a i duzymi literami napisać ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki (organizatorzy) chcieli wyeliminować problem ludzi , którzy najpierw zapisali sie na zlot a później wypisali.

Zrobili to tak skutecznie , ze na zlot jedzie w tym roku 26 osób. nie sądzisz ze to troszke za duże poświecenie ??? W najgorszym udokumentowanym na forum przypadku (BT 2011) na 160 osób obecnych , 23 sie wypisało , w tym roku do tych wypisanych dopisz trzech i wyjdzie Ci liczba uczestników

Teraz rozumiesz czy wbić CAPS-a i duzymi literami napisać ???

dobrze gada!! polać mu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś już nie jątrzyć Dawid :naughty:

miałem ale wkórwia mnie pierdolenie o rzeczach na temat których nie ma sie bladego pojęcia :thumbdown:

Obecnych 170 osób, wypisanych około 80 osób.

Żadna BT tak naprawdę nie miała kompletu.

2010 mieliśmy 180 miejsc, 2011 nawet 230 - zakładaliśmy 200.

Jarek , wziałem te dane z listy uczestników , ale spójrz , w najgorszym przypadku nawet gdy było 80 wypisanych to i tak 170 jechało , A NIE KÓRWA 26

dobrze gada!! polać mu :good:

dzieki ale juz se dosyć polałem :kox: :kox: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. jestem zdania, że lepiej jest gdy na zlot przyjeżdża 160 osób przy czym 23 wypisanych i trochę zamętu z zapisami niż tak mało osób jak w Nowym Jasińcu i pupa ogólnie.

To nie jest trochę zamętu tylko konkret burdel. 23 osoby zostały wypisane + 50 osób które same zrezygnowały...

Czytaj co napisałem.

I tak wiemy że koniec maja to chory termin, od początku pracujemy nad jego wydłużeniem i niestety nic konkretnego z ośrodka...

Przypomnę tylko że była to JEDYNA oferta na ten rok :gwizdanie:

Może uda się coś jeszcze innego załatwić, ale już wiem mniej więcej na czym stoimy.

Chłopaki jakby mi zależało bardzo to można by się jeszcze dopisac do listy? Cos czytałem ze zaliczka do konca maja . Tak czy inaczej udam sie tam . Nigdy z wami nei byłem i jade chocbym miał się zadłuzyć.

Prawdopodobnie będzie taka możliwość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

PS. jestem zdania, że lepiej jest gdy na zlot przyjeżdża 160 osób przy czym 23 wypisanych i trochę zamętu z zapisami niż tak mało osób jak w Nowym Jasińcu i pupa ogólnie.

co masz na myśli :?: :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal ja doskonale rozumiem co masz na mysli

ale wyraznie widac że nigdy nie byłeś w połozeniu ludzi którzy organizuja tego typu imprezy

jak wiem jak to smakuje bo rodzice od nastu lat prowadza osrodek wczasowy nad morzem

a lista chetnych jest wielokrotnie zmieniana, ale tylko do momentu wpłaty

rozumiem że sa wypadki losowe, ale ryzyko ponosza obydwie strony

pamietam sytuacje gdzie nie było wolnych miejsc juz w marcu

a w lipcu okazywało sie że jest wolnych 5-8 domków i co dalej ?????

domki puste a Ty musisz oblizac sie tylko 20% zadatkiem :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek , wziałem te dane z listy uczestników , ale spójrz , w najgorszym przypadku nawet gdy było 80 wypisanych to i tak 170 jechało , A NIE KÓRWA 26

Pamiętaj jednak że przez te 80 osób co listę niepotrzebnie blokowały sporo osób nie pojechało widząc ile jest na rezerwie...

I nie zgodzę się z tym że to przez zaliczki które i tak byś musiał zapłacić, bardziej przez wczesny termin ich płatności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal ja doskonale rozumiem co masz na mysli

ale wyraznie widac że nigdy nie byłeś w połozeniu ludzi którzy organizuja tego typu imprezy

jak wiem jak to smakuje bo rodzice od nastu lat prowadza osrodek wczasowy nad morzem

a lista chetnych jest wielokrotnie zmieniana, ale tylko do momentu wpłaty

rozumiem że sa wypadki losowe, ale ryzyko ponosza obydwie strony

pamietam sytuacje gdzie nie było wolnych miejsc juz w marcu

a w lipcu okazywało sie że jest wolnych 5-8 domków i co dalej ?????

domki puste a Ty musisz oblizac sie tylko 20% zadatkiem wallbash wallbash wallbash wallbash

Mam znajomego co to samo mówił , naprawde to jest nerwówka i tak naprawde do samego końca nie wiesz na czym stoisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to ,ze chłopaki sie starają z całych sił coś ugrać a tu taka piz*a wychodzi :thumbdown:

ale wyraznie widac że nigdy nie byłeś w połozeniu ludzi którzy organizuja tego typu imprezy

j.w.

Ja zdaje sobie sprawe ze takie warunki postawił ośrodek , od początku o tym pisałem , niestety nie ma innej alternatywy i trzeba sie dostosować :thumbdown:

Z drugiej strony zlot na 30 osób tez moze być za***isty , wziąć dyche/piętnaście zielonego i 3dniowa zabawa murowana , na BT w tym roku dycha starczyła z małą pomocą DavidaN :kox: :kox: :kox: :kox:

I nie zgodzę się z tym że to przez zaliczki które i tak byś musiał zapłacić, bardziej przez wczesny termin ich płatności...

a ja mysle ze obie rzeczy zaważyły na temacie :decayed:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 22:05_________________________________________________jutro pogadamy , ide spać bo rano trza jechać Polskie budować.............................ekhem , znaczy ro***erdalać :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie zgodzę się z tym że to przez zaliczki które i tak byś musiał zapłacić, bardziej przez wczesny termin ich płatności...

dowiemy się tego dopiero przy następnej Bukowinie...choć i tak BT wypacza spojrzenie na zloty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal, jak Ty przyjedziesz parówa to ja tez będe

nawet kota jednego wezmę :polew: :polew: :polew: :polew:

i juz jest ponad 30 osób :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie zgodzę się z tym że to przez zaliczki które i tak byś musiał zapłacić, bardziej przez wczesny termin ich płatności...

dowiemy się tego dopiero przy następnej Bukowinie...choć i tak BT wypacza spojrzenie na zloty...

W BT też nie będzie siędało inaczej. Rezerwowaliśmy 200 miejsc jak na liście było coś około 230 osób.

Sam wiesz jak wyszło... Ale to My musieliśmy świecić oczami przed właścicielką za niepotrzebne zamieszanie...

Kolejny raz to nie przejdzie...

Poza tym temat zlotu w tym roku został mocno zaniedbany, mieliśmy raptem 3 tygodnie na sklecenie jakiejś oferty...

Niestety ośrodek postawił takie wymagania a nie inne i trzeba się z tym pogodzić.

Cały czas próbujemy coś z tym zrobić, ale niestety pole manewru jest bardzo małe :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest trochę zamętu tylko konkret burdel. 23 osoby zostały wypisane + 50 osób które same zrezygnowały...

Czytaj co napisałem.

I tak wiemy że koniec maja to chory termin, od początku pracujemy nad jego wydłużeniem i niestety nic konkretnego z ośrodka...

Przypomnę tylko że była to JEDYNA oferta na ten rok :gwizdanie:

Może uda się coś jeszcze innego załatwić, ale już wiem mniej więcej na czym stoimy.

Zdaję sobie sprawę, że z zapisami jest niezły burdel czy nawet rozpier*** ale .... koniec końcem lepiej ( chyba :mysli:) jak jest zamęt i końcowo zlot jest z ilością osób ponad 100 a nie 26 :gwizdanie:

Oczywiście rozumiem, że pewne fakty ( jak np. termin opłaty) nie jest zależny tylko i wyłącznie od organizatorów, ale po prostu wskazuję te fakty jako niedogodne mające taki a nie inny wpływ na organizację zlotu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze lokalizacja tez tu troche ma znaczenie? Ja i tak decyzje tylko spontanicznie podejmuje, w tym roku mi nie pasuje i lokalizacja... ...hmm... wolalbym Baltyk lub mazurska dzicz... :kox: Ale decyzje moge i tak podjac krotko przed zlotem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okolice Koronowa to też ładne miejsce :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę, że z zapisami jest niezły burdel czy nawet rozpier*** ale .... koniec końcem lepiej ( chyba :mysli:) jak jest zamęt i końcowo zlot jest z ilością osób ponad 100 a nie 26 :gwizdanie:

Oczywiście rozumiem, że pewne fakty ( jak np. termin opłaty) nie jest zależny tylko i wyłącznie od organizatorów, ale po prostu wskazuję te fakty jako niedogodne mające taki a nie inny wpływ na organizację zlotu :gwizdanie:

Koniec maja to wymysł ośrodka i czy tą zaliczkę miałbyś wpłacić 12 czy też do 31 to powiedz mi jakie to ma większe znaczenie :?:

Równie dobrze mogłeś się zapisać 30 i od razu wpłacić - na to samo wychodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okolice Koronowa to też ładne miejsce :good: :good: :good:

dokładnie :) fajne miejsce, blisko do jeziorka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...