Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nasza Klasa - dla naiwnych


TTom3k

Rekomendowane odpowiedzi

slaweq

..To co wypada usunąć imie i nazwisko czy co ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takich rzeczy jest sporo....

Nie będę wklejał linków, bo nie płacą mi za reklamę :tongue4: ale są serwisy :

- budowanie drzewa genealogicznego rodziny

- kumple z wojska

- studenci

- znajomi z wakacji

- serwis społecznościowy gg

- serwis społecznościowy ludzi z kompleksami (powaga :) )

i wiele innych... Jakby to wszystko zebrać....

Nie tylko zresztą specjalizowane serwisy społecznościowe umiejętnie wyciągają nasze dane, również w innych miejscach podajemy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bzdury powypisywał ten redaktorek . To jakaś całkowita schizofrenia, albo pogoń za sensacją . Myśle, że można go skierować do psychiatry. Kto to potrzebuje zaglądać do internetu, skoro na ulicy widać jakim samochodem dana osoba się porusza lub w której dzielnicy mieszka. Na tej zasadzie to połowa Warszawy powinna przenieść się do Rawy Mazowieckiej, a Nowego Yorku do Meksyku. To jakieś całkowite bzdury. Prosze zauważyć, że zazwyczaj zabiegi socjotechniczne polegają na postawieniu tez wzajemnie się wykluczających, nakładających (cZYLI TE SAME SŁOWA POSTAWIONE W INNYM KONTEKŚCIE SEMANTYCZNYM) na siebie lub sprzecznych.

... Kopalnia wiedzy dla policji i... przestępców. wspomniany redaktorek postawił na jednej płaszczyźnie Policję i przestępców dając w domyśle, że powinniśmy się obawiać Policji. Lub z innej beczki, pedofile na stronach NK. A co może taki pedofil tam zobaczyć, łysiejących facetów i kobitki po 40?????????????? Totalne bzdury i nienormalna chora wyobraźnia. :bicz3: W myśl tej logiki należy zlikwidować wszelkie kluby samochodowe, bo to kopalnia wiedzy dla przestępców.

Mój świat jest inny, kolorowy, nie potrzebuje zawierać znajomości w celu uzyskania zysku. Dzięki tej stronie internetowej przypomniałem sobie jakich wspaniałych miałem kolegów i koleżanki z podstawówki - niestety czas zaciera wspomnienia.

Ten system myślenia i kojarzenia faktów przypomina mi czasy totalitarne (komunistyczne), sprzed 20 lat, wszyscy się wszystkiego bali i tym samym tworzyli chore zależności donosów , pomówień, połprawd etc.

Nie dajmy się zwariować,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie bez przesady, nie zapominajmy o książkach telefonicznych :chytry:

Fakt ale, na NK latwiej jest kogos znalezc. A zeby kogos znalezc w ksiazce to trzeba troche wysilku (na NK tylko zalozenie konta). Poza tym dodatkowa informacja w przypadku kobiet jest nazwisko Panienskie.. :)

Sam nie wiem co o tym myslec.. Ale ja bym sie tam nie przejmowal.. :D

w książce tel. jest jeszcze podana ulica :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ronin napisał bardzo mądrze.. Nie dajmy się zwariować. Każdy sam ocenia co i gdzie o sobie może ujawnić i tyle. Ten artykuł to niepotrzebne podniecanie się jakimiś skrajnymi przypadkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja. Ale odkąd nastąpił taki boom z NK to ludzie powariowali - rozumiem wklejania obecnych zdjęć z dziećmi, rodziną itd. Ale coraz częściej widzę gości (przynajmniej z mojego miasta), którzy wyjechali na zachód, w miarę szybko sobie kupili jakąś furę no i główne zdjęcie to właśnie gość przy aucie lub samo auto :decayed: No chyba nie to miał autor na mysli tworząc ten portal.

A druga sprawa to dodawanie znajomych: niektórzy myślą, że to wyścigi?? Ostatnio dostałem wiadomość, że pewien gość zaprosił mnie do listy znajomych - gostek, którego mobbingowaliśmy w liceum i dawaliśmy jasno do zrozumienia, że go nie lubimy :mysli: Albo gościu od mojej żony z pracy, z którym raz piłem piwo na christmas party u nich w pracy :blink:

IMO sam portal to świetna sprawa, jeśli chodzi o cel w jakim został stworzony. Ale ludzie trochę się zatracili i zapomnieli czemu ma służyć ta stronka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ronin trafnie to ujął, więc pozwolę sobie tylko na jedna dygresję dotyczącą przedostatniego akapitu jego wypowiedzi, to że prawie wszyscy się wszystkiego boją to pozostałość po ostatnich dwóch latach rządów w Polsce, nigdy nie było wiadomo do kogo i z jakiego powodu zadzwoni dzwonek do drzwi o 6.00 rano, patrząc jednak obiektywnie to już tylko osoby ogarnięte manią prześladowczą boją się wszystkiego - ale pewnie tak im już zostanie :tongue4:

pozdro. :audi::a4fan::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...