Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6] jaki spoiler do sedana?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ten drugi :th:

Opublikowano

Pierwsza . Pod warunkiem ze dłubnie sie jeszcze zderzaki od S4 i jakieś wydechy fajne :>

Opublikowano

kiedys to sie dlubnie:) tylko kiedy?

na te wiosne juz troche wydalem na zmiany.

Opublikowano

zalezy od tego jak wyglada i jak ma wygladac twoje autko, jesli jest praktycznie seria to 2, a jesli masz zamiar cos majstrowac ze zderzakami, jakies duze fele itd, to 1 bedzie lux :)

Opublikowano

zdecydowanie pierwszy lepiej pasuje :notworthy:

Opublikowano

no coz

-dokladka od s line na przod

-listwy boczne od s4

-felgi 18

dwa ostatnie punkty beda na 100 procent a na pierwszym sie jeszcze zastanawiam

Opublikowano

jesli zmienisz zderzak na taki jak na foto to opcja nr 1 lepsza

a jesli nie to bym bral opcje nr 2

Opublikowano

Ja brałbym 2, ten 1 jakis śmieszny

Opublikowano

Mnie też odpowiada ten drugi. Zajmuje się design'em od lat 15 i wydaje się, że nie ma się co zastanawiać tylko 2.

Opublikowano

numer 2 - pierwszy troche przekombinowany :thumbdown: ale jakie ta furka ma swiatelka... :drool:

Opublikowano

Takze popieram pozycje numero 2.Niezly efekcik :thumbup:

Opublikowano

ja bym brał 1 wyglada swietnie :naughty:

Opublikowano

według mnie ten pierwszy jest dużo dużo efektowniejszy ale nie wiem czy bez zderzaka i konkretnych rur będzie to wyglądało równie dobrze. ja brał bym ten pierwszy na pewno jest super.

Opublikowano

jak dla mnie to ten 2 choć powiem szczeże że ja nie założyłbym żadnego. Tył B6 jest ładny i bez żadnego plastiku :th:

ewentualnie aby go jeszcze wypieścić to można założyć takie lampy jak ma Adamooo :drool: :th:

Opublikowano

dzieki Trzeniu:) wszyscy tak chwala te lampy Adamooo a ja wszystkim mowie ze sa juz zamowione i oplacone. czekam na przesylke:)

Opublikowano

Mi podoba sie ten pierwszy- jak sie dorobie B6 to taki sobie kupie :thumbup:

Opublikowano

Ja do swojego B7 zapodaje coś takiego, a i do B6 "wejdzie" :drool:

Delikatny,stylowy :cool:

93792928na4.jpg

93792928na4.924cc1adb9.jpg

85820543es2.jpg

22360225dd8.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

oba sa dziwne jakies zadarte. Przy wąskich oponkach i małych felgach smiesznie bedzą wygladały. A wlasnie co z tym zakupem klubowym spoilerow? Wie ktos czy moze bedzie jakies "wznowienie" akcji. Ja bym chcetnie kupil...Fajne byly polakierowne, mozlwosc wyboru po nr koloru...

Opublikowano

z tego co pamietam to akcja zkupu grupowego poprostu umarła, ale nie znam szczegółów,chyba Poziek sie nie dogadał z kolesiem :no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.