Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie i choooj :tongue4:, przynajmniej narazie :przebiegly:, a szyderców się nie boje to moja fura i będę robił co chce :banan2:

I prawidłowo! :naughty: mi się podoba :kox:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 212,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:wink4:

dsc38218494601.jpg

Aju, masz tą fotkę :gwizdanie:

Opublikowano

resztki a4 1.9 tdi widac :decayed:

a co ten znaczek jeszcze tam robi na doopie... :naughty:

Opublikowano

ja bym tego gwinta skręcił jeszcze , bo pieje pupka strasznie :cool1::naughty::decayed:

Opublikowano

mam fotke w telefonie :decayed: zgram wieczorem na kompie i Ci wstawię bo za każdym razem zapominam i przypomina mi się dopiero jak wchodzę w galerię :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

resztki a4 1.9 tdi widac :decayed:

a co ten znaczek jeszcze tam robi na doopie... :naughty:

wiem, będzie to ogarnięte na czasie,a OOOO zostaje :evil:, przynajmniej narazie :gwizdanie:

ja bym tego gwinta skręcił jeszcze , bo pieje pupka strasznie :cool1::naughty::decayed:

Iverson jeszcze nie ma gwintu :embarrassed:, zrobiłem z mojej fury dostawczaka i prawie siadła tak jak bym chciał :naughty:, przynajmniej tył, może jeszcze z centa dwa zejdę jak kupię gwint :evil:

mam fotke w telefonie :decayed: zgram wieczorem na kompie i Ci wstawię bo za każdym razem zapominam i przypomina mi się dopiero jak wchodzę w galerię :wallbash:

no to czekam :wink4:

BTW: przyszła lampka w podsufitkę od Paska, jak tylko dorwę trochę czasu to zakładam :naughty:

Opublikowano

resztki a4 1.9 tdi widac :decayed:

a co ten znaczek jeszcze tam robi na doopie... :naughty:

wiem, będzie to ogarnięte na czasie,a OOOO zostaje :evil:, przynajmniej narazie :gwizdanie:

foch.

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

wiem, wiem :wink4:, przemyślałem sprawę i narazie zostaje, jak tylko będę się go pozbywał to się odezwę :good:

Opublikowano

o ile nie znajdę innego :wink4:

p.s. nie mogę się napatrzeć na ten twój lakier :slina: szkoda, że srebrnego w lustro zrobić nie idzie :disgust:

Opublikowano
  • Autor

lustro to, to jeszcze nie jest, ale jak kupię Meguairsa to będzie :kox:, narazie wyskoczył mi przegub do roboty :thumbdown:, i termostat, także kasa na kosmetyki się rozeszła :thumbdown:, a priorytetem narazie jest gwint :przebiegly: i nic innego nie kupuje chyba że po dobrych pieniądzach :rolleyes:

Opublikowano

ja znaczek już mam - 19.5cm?

my dzisiaj przegub zrobiliśmy oraz letnie oponki wskoczyły :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no ja już na letniaczkach od dłuższego czasu, jutro odbieram auto od Mechaniora, i zakładam tą lampkę od Passata :good:

Opublikowano

ja bym tam do CIebie "jebl" Usa klape;p :cool1:

Opublikowano
  • Autor

też mi to zaczeło chodzić po głowie :gwizdanie:, zaczynam żałować że nie wziąłem tej co Ty :evil:, narazie moim priorytetem jest gwint, klapa jak się trafi w takich pieniądzach jak Twoja to może wskoczy :gwizdanie:

Opublikowano

:good: rezaj rezaj, bo dobry wozek sie robi;)

Opublikowano
  • Autor

dzięki :wink4:

Macie te fotki z Rotherburga, na jakimś serverze?, chętnie bym oglądnął :naughty:

Opublikowano

cos tam mamy:D .... :D jakies 5GB fotek razem;)

ale na serwerze mniej... od naszego klubowego Aju'ego;p - mastera ktory prowadzil 30 samochodow z ZIelonej do samego Rothenburga:D

ogolnie wg . mnie rok temu impreza bardziej widowiskowa.

zaraz na pw CI puszce.

Opublikowano
  • Autor

a kiedy nastepny wypad, może bym sie wybrał :gwizdanie:

Opublikowano

za rok w kwietniu;)

Opublikowano
  • Autor

Auto odebrane od Mechaniora, założony nowy termostat, w końcu temperaturka taka jak być powinna :naughty:, wymieniony przegub, i poprawiony ręczny :good:,

Lampka od Paska przyrezana i hula :naughty:, teraz jest znacznie lepiej :cool1:

dsc38384504731.jpg

Dla porównania :gwizdanie:

dsc38294475261.jpg

No i nowy stickers :kox:

dsc38404516902.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.