Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

zrob jakies fotoszopy jak wyciagnac ta klamke bo jakiedys probowalem i ni hu hu :disgust:

sprawa jest prosta, wyciągasz sprężynkę, potem masz ten element, co przychodzi do niego linka, podwadzasz go śrubokrętem, jak on Ci wyjdzie to klameczka sama wylatuje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dla mnie jest bomba, i już dawno to za mną chodzi :gwizdanie:, chce się pozbyć całego chromu ze środka :hi:, no a zostały tylko klamki :good:

radyjko też bedzie oklejone w czarny mat :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat bardzo odległy, jak dobrze pójdzie to przyszły sezon, jak nie to 2012 :embarrassed:, niestety, to bedzie najkosztowniejszy mod, a poza autem mam tez inne wydatki :gwizdanie:, narazie chcę skończyć furkę z zewnątrz, i ogarnąć środek :wink4:, a potem się zobaczy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze ślepy zrobiłes modzik, któy kiedys na battallionie zaszkował paru :naughty: Wtedy wiekszosci nie podobały sie matowe klamki :disgust: , a z dekorami co myślisz :mysli: , mi to sie mażą w kolorze alu szczotkowanego, bo jakieś fantazyjne w kratke to wypadało by ogarnać razem z podsufitką :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze ślepy zrobiłes modzik, któy kiedys na battallionie zaszkował paru :naughty: Wtedy wiekszosci nie podobały sie matowe klamki :disgust: , a z dekorami co myślisz :mysli: , mi to sie mażą w kolorze alu szczotkowanego, bo jakieś fantazyjne w kratke to wypadało by ogarnać razem z podsufitką :kox:

PW :wink4:

fajne te klamki... jak w loganie :kox: :kox:

1.jpg

Cicho, nie zdradzaj skąd zaczerpnąłem pomysł :polew:

rs4interior.jpg

:good:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 09:01_________________________________________________Diody zrezane w końcu tak jak się należy + lampka w czarnym macie :kox:

lampka1.jpglampka4.jpglampka3l.jpglampka2.jpglampka5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no całkiem całkiem :kox: a Ledzik w podświetleniu siedzi :mysli: było zrobić fotke poświaty na konsoli :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no całkiem całkiem :kox: a Ledzik w podświetleniu siedzi :mysli: było zrobić fotke poświaty na konsoli :gwizdanie:

nie podświetlenie jescze standard, ale na czasie bede wymieniał cały środek na Led :good:, wieczorkiem zrobię jak wygląda poświata, bo teraz to i tak guzik widać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no całkiem całkiem :kox: a Ledzik w podświetleniu siedzi :mysli: było zrobić fotke poświaty na konsoli :gwizdanie:

nie podświetlenie jescze standard, ale na czasie bede wymieniał cały środek na Led :good:, wieczorkiem zrobię jak wygląda poświata, bo teraz to i tak guzik widać :decayed:

za to jak sie piknie te ledy odbijaja we wstecznym lusterku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no całkiem całkiem :kox: a Ledzik w podświetleniu siedzi :mysli: było zrobić fotke poświaty na konsoli :gwizdanie:

nie podświetlenie jescze standard, ale na czasie bede wymieniał cały środek na Led :good:, wieczorkiem zrobię jak wygląda poświata, bo teraz to i tak guzik widać :decayed:

za to jak sie piknie te ledy odbijaja we wstecznym lusterku :kox:

tylko na fotce tak wyszło, normalnie ich nie widać w lusterku, można by było zastosować jeszcze oprawkę w której się dioda schowa, ale w lampce z szyberdachem, te było cięzko zmieścić a co dopiero te drugie :wink4:

rs4interior.jpg

dziewiczy środek :slina:

pyszny

pyszny, pyszny, ja bym tam tylko kierę od R8/TT widział, i byłby :kox:

zmodziłem czarne klamki, nie obyło się bez ofiar, suszara dokonała swojego żywota :polew:

czarneklamki1.jpgczarneklamki2.jpgczarneklamki3.jpg[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 16:00_________________________________________________

nie mow ze te diody ci wystaja :mysli:

wystają i jest koxik, kupię jeszcze te drugie oprawki i zobaczę jak to bedzie wyglądało, ale tak jak teraz jest, mi się podoba :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczę co bedzie wieczorem, ale nie wydaje mi sę żeby świeciły wszędzie, wczoraj miałem założone bez oprawek, i tez wystawały i świeciły tylko na tunel :wink4:, jak się sciemni to moze ogarnę jakąś fotkę :wink4:, najwyżej wymienie oprawkę, ale wydaje mi się że nie bedzie to konieczne :good:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 16:11_________________________________________________nowy mod z głupa :wink4:

szkrzynia2.jpg

Jeszcze nie wiem jak, ale jakoś ją przymocuję :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy - lampka na czarno mi się nie podoba, nie ma również opcji, żeby ci się diody nie odbijały w lusterku. ja miałem schowane i się odbijały i musiałem głębiej zainstalować. i nie mów, że będziesz jeździł z gałką 6? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy - lampka na czarno mi się nie podoba, nie ma również opcji, żeby ci się diody nie odbijały w lusterku. ja miałem schowane i się odbijały i musiałem głębiej zainstalować. i nie mów, że będziesz jeździł z gałką 6? :confused4:

a mi się na czarno podoba, pasi do klamek :wink4:, a w planach jest czarna podsufitka, tylko licho na allegro w tym temacie :thumbdown:, powtarzam jeszcze raz diody nie odbijają się w lusterku, lampka z szyberdachem jest inaczej wyprofilowana :wink4:, a w czym przeszkadza że gałka bedzie 6? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, akurat poszła po pieniądzach, a z głupa zalicytowałem :polew:, jest na to patent, ale o tym jak przyjdzie czas, po 6 biegach i wstecznym do przodu nie bedzie śladu :good:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 17:48_________________________________________________Jutro jade po te drugie oprawki diód i zobacze jak to sie bedzie prezencić :wink4: widac lekko odbłysk w lusterku :embarrassed:, i bede chciał to zniwelować, swiatełko daje elegancko lekko na kierowce, takze jest spoko :wink4:

wiato.jpg

wyszło na fotce tak, jakby tam były halogeny zamontowane, a nie diody :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...