Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mnie to koleś wygonił i kazał założyć normalne koła i zawieszenie dedykowane do tego samochodu :decayed:

ciekaw co by ciemniaki powiedzieli jakbys podjechal na ustawianie zbieznosci a oni by nie mieli obnizaczy :gwizdanie:

Jade w tym tygodniu, ale na gwincie w górze i stalówce :) Bo na starym setupie to szkoda by było nawet na darmo jechać :)
  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mnie to koleś wygonił i kazał założyć normalne koła i zawieszenie dedykowane do tego samochodu :decayed:

ciekaw co by ciemniaki powiedzieli jakbys podjechal na ustawianie zbieznosci a oni by nie mieli obnizaczy :gwizdanie:

Jade w tym tygodniu, ale na gwincie w górze i stalówce :) Bo na starym setupie to szkoda by było nawet na darmo jechać :)

cyknij fote kozy :decayed:

PS jak ja wjechalem na zbieznosc na 1BE i ori 16'' to sie chlopaki posrali ze za niski i im sie lasery nie widza :polew::wallbash:

Opublikowano

człowieku wstyd tym na droge wyjechać :decayed:

Opublikowano

człowieku wstyd tym na droge wyjechać :decayed:

wstyd to krasc i z baby spasc :decayed:

Opublikowano
  • Autor

furka :good:

:hi:

Mnie to koleś wygonił i kazał założyć normalne koła i zawieszenie dedykowane do tego samochodu :decayed:

ciekaw co by ciemniaki powiedzieli jakbys podjechal na ustawianie zbieznosci a oni by nie mieli obnizaczy :gwizdanie:

Jade w tym tygodniu, ale na gwincie w górze i stalówce :) Bo na starym setupie to szkoda by było nawet na darmo jechać :)

cyknij fote kozy :decayed:

PS jak ja wjechalem na zbieznosc na 1BE i ori 16'' to sie chlopaki posrali ze za niski i im sie lasery nie widza :polew::wallbash:

no daj fotę, bedzie niezła odmina po 19" i sutej glebie :decayed:

Opublikowano

Mnie to koleś wygonił i kazał założyć normalne koła i zawieszenie dedykowane do tego samochodu :decayed:

ciekaw co by ciemniaki powiedzieli jakbys podjechal na ustawianie zbieznosci a oni by nie mieli obnizaczy :gwizdanie:

Jade w tym tygodniu, ale na gwincie w górze i stalówce :) Bo na starym setupie to szkoda by było nawet na darmo jechać :)

to po co robic zbierznosc gdy gwint bedzie na gorze skoro gdy go opuscisz to katy znow sie pozmieniaja :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Mnie to koleś wygonił i kazał założyć normalne koła i zawieszenie dedykowane do tego samochodu :decayed:

ciekaw co by ciemniaki powiedzieli jakbys podjechal na ustawianie zbieznosci a oni by nie mieli obnizaczy :gwizdanie:

Jade w tym tygodniu, ale na gwincie w górze i stalówce :) Bo na starym setupie to szkoda by było nawet na darmo jechać :)

to po co robic zbierznosc gdy gwint bedzie na gorze skoro gdy go opuscisz to katy znow sie pozmieniaja :cool1:

a no jest tak :wink4:, a-rek naklejka na gałeczce już siedzi :naughty:, szukam ciągle dekielków do felg, bo nie chce niszczyć tych co mam :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 15:52_________________________________________________no i został kupiony nowy gift do auta :gwizdanie:

Opublikowano

co tam kupiles? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

kolejny element pakietu oświetlenia :kox:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 20:19_________________________________________________poszła paczuszka do BM Custom :kox:, czekam teraz spokojnie na paczkę powrotną :kox:

Opublikowano

Mnie to koleś wygonił i kazał założyć normalne koła i zawieszenie dedykowane do tego samochodu :decayed:

ciekaw co by ciemniaki powiedzieli jakbys podjechal na ustawianie zbieznosci a oni by nie mieli obnizaczy :gwizdanie:

Jade w tym tygodniu, ale na gwincie w górze i stalówce :) Bo na starym setupie to szkoda by było nawet na darmo jechać :)

to po co robic zbierznosc gdy gwint bedzie na gorze skoro gdy go opuscisz to katy znow sie pozmieniaja :cool1:

Po to że teraz jeździć się nie da, a na niskim nie ustawią mi zbieżności, bo nie wjadę do warsztatu nawet.
Opublikowano
  • Autor

Mnie to koleś wygonił i kazał założyć normalne koła i zawieszenie dedykowane do tego samochodu :decayed:

ciekaw co by ciemniaki powiedzieli jakbys podjechal na ustawianie zbieznosci a oni by nie mieli obnizaczy :gwizdanie:

Jade w tym tygodniu, ale na gwincie w górze i stalówce :) Bo na starym setupie to szkoda by było nawet na darmo jechać :)

to po co robic zbierznosc gdy gwint bedzie na gorze skoro gdy go opuscisz to katy znow sie pozmieniaja :cool1:

Po to że teraz jeździć się nie da, a na niskim nie ustawią mi zbieżności, bo nie wjadę do warsztatu nawet.

Ja robiłem zbiezność na starym zawiasie i 15, i jeżdzi sie spoko, ale na zimę chce wrócić do serii zawieszenia, i trzeba bedzie zrobić :wink4:

Krycha masz tą fotę :naughty:

Opublikowano

Tu jeszcze na normalnym zawieszeniu. Nie ma się czym chwalić to nie pokazuje :)

KQnuA.jpg

Opublikowano
  • Autor

Tu jeszcze na normalnym zawieszeniu. Nie ma się czym chwalić to nie pokazuje :)

KQnuA.jpg

nieźle to wygląda :kox: Ale jazdy na 15 i takiej glebie to chyba nie ma :gwizdanie:

moja nowa (tymczasowa) gałka :polew:

gaka.jpg

Opublikowano

Uważaj żeby Ci na mrozie ręka nie przymarzła do tej gałeczki :decayed:

Opublikowano

Mnie to koleś wygonił i kazał założyć normalne koła i zawieszenie dedykowane do tego samochodu :decayed:

ciekaw co by ciemniaki powiedzieli jakbys podjechal na ustawianie zbieznosci a oni by nie mieli obnizaczy :gwizdanie:

Jade w tym tygodniu, ale na gwincie w górze i stalówce :) Bo na starym setupie to szkoda by było nawet na darmo jechać :)

to po co robic zbierznosc gdy gwint bedzie na gorze skoro gdy go opuscisz to katy znow sie pozmieniaja :cool1:

Po to że teraz jeździć się nie da, a na niskim nie ustawią mi zbieżności, bo nie wjadę do warsztatu nawet.

to podnies z 2-3 cm tak aby lasery zlapac, a nie na sama gore :cool1:

Opublikowano

gała :kox:

Opublikowano

Mnie to koleś wygonił i kazał założyć normalne koła i zawieszenie dedykowane do tego samochodu :decayed:

ciekaw co by ciemniaki powiedzieli jakbys podjechal na ustawianie zbieznosci a oni by nie mieli obnizaczy :gwizdanie:

Jade w tym tygodniu, ale na gwincie w górze i stalówce :) Bo na starym setupie to szkoda by było nawet na darmo jechać :)

to po co robic zbierznosc gdy gwint bedzie na gorze skoro gdy go opuscisz to katy znow sie pozmieniaja :cool1:

Po to że teraz jeździć się nie da, a na niskim nie ustawią mi zbieżności, bo nie wjadę do warsztatu nawet.

to podnies z 2-3 cm tak aby lasery zlapac, a nie na sama gore :cool1:

Tak też zrobiłem.
Opublikowano

Mnie to koleś wygonił i kazał założyć normalne koła i zawieszenie dedykowane do tego samochodu :decayed:

ciekaw co by ciemniaki powiedzieli jakbys podjechal na ustawianie zbieznosci a oni by nie mieli obnizaczy :gwizdanie:

Jade w tym tygodniu, ale na gwincie w górze i stalówce :) Bo na starym setupie to szkoda by było nawet na darmo jechać :)

to po co robic zbierznosc gdy gwint bedzie na gorze skoro gdy go opuscisz to katy znow sie pozmieniaja :cool1:

Po to że teraz jeździć się nie da, a na niskim nie ustawią mi zbieżności, bo nie wjadę do warsztatu nawet.

to podnies z 2-3 cm tak aby lasery zlapac, a nie na sama gore :cool1:

A tak wogóle pany się wtrące ile kosztuje ustawienie zbieżności? Bo po zmianie wahaczy i amotyzatorów pasuje sprawdzić... chyba że poturlam jeszcze trochę tak a na zimówkach sprawdzę :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Uważaj żeby Ci na mrozie ręka nie przymarzła do tej gałeczki :decayed:

Spokojnie, jak dobrze pójdzie to mam nadzieje że w następnym tygodniu bedzie już gałeczka spowrotem :good:

gała :kox:

mogę Ci ją odsprzedać w dobrej kasie, jakby nie patrzeć to niezły rarytas :slina:

Opublikowano

Mogłeś nie sprzedawać tych co miałeś to byś teraz założył na chwilę :naughty: Ale ciekawe co sobie ktoś pomyśli jak widzi taką wypaśną audiczkę... zagląda do środka a tu taka gałeczka :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.