Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

Mogłeś nie sprzedawać tych co miałeś to byś teraz założył na chwilę :naughty: Ale ciekawe co sobie ktoś pomyśli jak widzi taką wypaśną audiczkę... zagląda do środka a tu taka gałeczka :decayed:

potzrebowałem, kasy na szybko :decayed:, pozatym to tylko na chwilę, bo samym lewarkiem cięzko się zmienia biegi :polew:, do tego takim krótkim :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Faktem jest to że patent zajefajny i ja bym na bank na taki nie wpadł :gwizdanie: A co modzisz z gałką? :mysli: Obszywasz czy jak? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest to że patent zajefajny i ja bym na bank na taki nie wpadł :gwizdanie: A co modzisz z gałką? :mysli: Obszywasz czy jak? :wink4:

Gałka poszła do obszycia razem z mieszkiem i ręcznym :naughty:, a na początku listopada dojdzie do tego prawdopodobnie kiera eSkowa :evil:, miałem nadzieje że nie bede używał auta do następnego tygodnia, ale wyskoczył mi wypad do Kraka i musiałem coś skombinować :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde... Mod za modem... Modem pogania :decayed: normalnie czapki z głów :hi: Kiedy ja dożyje żebym miał kase na takie rezanie :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde... Mod za modem... Modem pogania :decayed: normalnie czapki z głów :hi: Kiedy ja dożyje żebym miał kase na takie rezanie :disgust:

wszystko niskobudżetowe narazie, i idzie jak krew z nosa :thumbdown:, mam tylko nadzieje że do końca roku wyrobię się z założonymi modami :good:[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 12:59_________________________________________________Przymiarka, osłon na allegro nie widać a możę coś z tego wyjdzie :naughty:

dsc6806t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale grunt że coś się dzieje i cały czas do przodu :wink4: Już masz jedną z najładniejszych B5 na forum wg mnie pomimo tych 90 koników :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale grunt że coś się dzieje i cały czas do przodu :wink4: Już masz jedną z najładniejszych B5 na forum wg mnie pomimo tych 90 koników :gwizdanie:

:hi:, a na 90Km, też jest już plan, ale to przyszłość :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale grunt że coś się dzieje i cały czas do przodu :wink4: Już masz jedną z najładniejszych B5 na forum wg mnie pomimo tych 90 koników :gwizdanie:

juz sie tak nie podlizuj :polew::decayed:

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale grunt że coś się dzieje i cały czas do przodu :wink4: Już masz jedną z najładniejszych B5 na forum wg mnie pomimo tych 90 koników :gwizdanie:

juz sie tak nie podlizuj :polew::decayed:

Aż tak widać? :embarrassed:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i weź tu bądź uprzejmy :przebiegly: To zaraz ktoś będzie coś niepoprawnego sugerował :polew:

spoko, spoko :naughty:, idzie, nastepna paczuszka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde... Mod za modem... Modem pogania :decayed: normalnie czapki z głów :hi: Kiedy ja dożyje żebym miał kase na takie rezanie :disgust:

wszystko niskobudżetowe narazie, i idzie jak krew z nosa :thumbdown:, mam tylko nadzieje że do końca roku wyrobię się z założonymi modami :good:[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 12:59_________________________________________________Przymiarka, osłon na allegro nie widać a możę coś z tego wyjdzie :naughty:

dsc6806t.jpg

slepy a tego bys nie upchnął na lewa strone? [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 19:52_________________________________________________http://moto.allegro.pl/pokrywa-na-silnik-vw-passat-b5-2-3-vr5-i-inne-i1240817130.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez juz do niego kiedys pisalem w sprawie tej oslony z drugiej strony ale niestety " NA MAILE NIE ODPOWIADAM Z POWODU BRAKU WOLNEGO CZASU!!!! :" ale i tak juz jej nie mial :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no o tą osłonę na drugą stronę to napisałem z 50 maili, do różnych gości :kox: ale bez odzewu :thumbdown:, dlatego bede kombinował żeby coś samemu sklecić może, jak się uda :wink4:, choc cały czas przeglądam allegro :gwizdanie:, a nóż się trafi :decayed:[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 20:02_________________________________________________

No i weź tu bądź uprzejmy :przebiegly: To zaraz ktoś będzie coś niepoprawnego sugerował :polew:

spoko, spoko :naughty:, idzie, nastepna paczuszka :naughty:

gdzie ty pracujesz? :decayed: na wyjezdzie? :kox: co ty na trasie dorabiasz? :polew:

Ciii :gwizdanie:, teraz na chorobie siedzę cały tydzień :wink4:, przyszło mi ubezpiecznie :blink:, a miały być nowe fotele :thumbdown:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 09:44_________________________________________________doszła paczka od Krychy :hi:

dsc7521.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy a tego bys nie upchnął na lewa strone? [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 19:52_________________________________________________http://moto.allegro.pl/pokrywa-na-silnik-vw-passat-b5-2-3-vr5-i-inne-i1240817130.html

Ale to nie ta osłona to jest środkowa na silnik, tatej na ABS nigdzie nie ma na alegro :thumbdown: to co było to juz poszło, Pany nie tylko my tego szukamy, są jeszcze passaty :disgust: też siedze co pewien czas przegladam

Ciekawe czy by durnie w ASO poszły na mega znizke przy zakupie grupowym :naughty:

Ile takie lampki cenić, bo też mam komplecik :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...