Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Slepy za***iste foto w podpisie :kox:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Slepy za***iste foto w podpisie :kox:

:hi:, nastrojowo :decayed:, może bedzie nowy modzik do środka :mysli:

Opublikowano

Slepy za***iste foto w podpisie :kox:

:hi:, nastrojowo :decayed:, może bedzie nowy modzik do środka :mysli:

narkomanie nie dumaj tylko pokaz jakie masz kolpacuny 15" tera :mysli:

Opublikowano

Slepy za***iste foto w podpisie :kox:

Zgadza się :cool1: ale te dwa znaki mogłeś wyrwać zeciorem :>

Opublikowano
  • Autor

Slepy za***iste foto w podpisie :kox:

:hi:, nastrojowo :decayed:, może bedzie nowy modzik do środka :mysli:

narkomanie nie dumaj tylko pokaz jakie masz kolpacuny 15" tera :mysli:

nie bo się wstydzę :embarrassed:

Slepy za***iste foto w podpisie :kox:

Zgadza się :cool1: ale te dwa znaki mogłeś wyrwać zeciorem :>

Jak mi się bedzie chciało to je zerwę, ale PSem :decayed:

Opublikowano

nie bo się wstydzę :embarrassed:

nie pierdziel, bo se wlasnie kupilem

Opublikowano
  • Autor

nie bo się wstydzę :embarrassed:

nie pierdziel, bo se wlasnie kupilem

ja mam od audi 80 :polew:, bo młody kupował sobie inne to założyłem od niego ale chyba je maźne na czarno, bo się ze mnie na spotahc śmieją, a ostatnio widziałem takie same na UAZie miał gościu na zapasówce :polew:

Opublikowano

nie bo się wstydzę :embarrassed:

nie pierdziel, bo se wlasnie kupilem

ja mam od audi 80 :polew:, bo młody kupował sobie inne to założyłem od niego ale chyba je maźne na czarno, bo się ze mnie na spotahc śmieją, a ostatnio widziałem takie same na UAZie miał gościu na zapasówce :polew:

ee to chyba wiem jakie :decayed:

oldskoolowe sa , pomaluje je na rozowo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie bo się wstydzę :embarrassed:

nie pierdziel, bo se wlasnie kupilem

ja mam od audi 80 :polew:, bo młody kupował sobie inne to założyłem od niego ale chyba je maźne na czarno, bo się ze mnie na spotahc śmieją, a ostatnio widziałem takie same na UAZie miał gościu na zapasówce :polew:

ee to chyba wiem jakie :decayed:

oldskoolowe sa , pomaluje je na rozowo :decayed:

myślisz :naughty:, myślałem o pomarańczy :kox:

Opublikowano

tak sobie yebnij :naughty:

24403267.jpg

Opublikowano

tak sobie yebnij :naughty:

24403267.jpg

Zajeboza :buhaha:

290351661.jpg

Tylko za bardzo się z crashtestem kojarzy :disgust:

Opublikowano

Pewnie fajnie się kręcąąą :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tak sobie yebnij :naughty:

24403267.jpg

Zajeboza :buhaha:

290351661.jpg

Tylko za bardzo się z crashtestem kojarzy :disgust:

bajerek dobry, tyle ze ja mam teraz kołpaczki, a stalaków mi się nie chce malować, bo pogoda jest :thumbdown:[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 00:48_________________________________________________chyba ze kolpaki tak malne :mysli:

Opublikowano

Hah, na kołpakach nie będzie takiego efektu :no:

Opublikowano

maluj tak felgę ;) z taką będziesz robił spustoszenie na mieście :naughty:

zaczniesz nowy trend na forum :naughty:

Opublikowano
  • Autor

zobacze jak mnie wena weźmie :wink4:

Kupiłem fotele kubełkowe, pod tapicerke z kanapy :kox:, za jakiś czas daje jednego do przeszycia, i pogrubienia pianki :good:, wpadną pewnie razem z kiera do auta, przed świętami :decayed:

Opublikowano

a jaki ty miales kolor tapicerki? ten taki zwykly jak to w przedliftach? daj na pw ile dales za same fotele bo moze tez bede mial takie niedlugo na sprzedanie

Opublikowano

Dropstone, w razie czego uderzaj do mnie :wink4:

Jak cena dobra to pewnie weźmę.

Opublikowano

Dropstone, w razie czego uderzaj do mnie :wink4:

Jak cena dobra to pewnie weźmę.

spoko, a kanape dzielona chcesz tez? ale chyba tylko sape oparcie

Opublikowano
  • Autor

a jaki ty miales kolor tapicerki? ten taki zwykly jak to w przedliftach? daj na pw ile dales za same fotele bo moze tez bede mial takie niedlugo na sprzedanie

zwykły poliftowy, wyszły mnie 80zł z przywozem, dwa kubełki i siedzisko kanapy, na przeszycie jednego bo ma 2 dziury :decayed:

Dropstone, w razie czego uderzaj do mnie :wink4:

Jak cena dobra to pewnie weźmę.

ej koluniu :decayed:, kubełek jest kubełek, muszę poprawić jeszcze gąbki i trochę podciągnąć druty i bedzie git :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.