Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma sprawy :wink4:

Co do kiery.. znajdź se gorącą kochanicę na fotel pasażera to podgrzewana kiera nie będzie potrzebna :naughty::kox:

Mam, mam taką, ale za nim do niej dojadę to wiesz :naughty:, zrobię grzane fotele, to i tak bedzie ciepło :kox:

wsadź łapy pod dups, a kiere trzymaj zębami, Ragga wyreza Ci taki za***isty uchwyt na zęby :naughty:

tylko nie skręcaj za ostro :D

_________________________________________________

BTW slepy, dziś nie dałem rady wykręcić tych amorków, jutro będę walczył :)

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Nie ma sprawy :wink4:

Co do kiery.. znajdź se gorącą kochanicę na fotel pasażera to podgrzewana kiera nie będzie potrzebna :naughty::kox:

Mam, mam taką, ale za nim do niej dojadę to wiesz :naughty:, zrobię grzane fotele, to i tak bedzie ciepło :kox:

wsadź łapy pod dups, a kiere trzymaj zębami, Ragga wyreza Ci taki za***isty uchwyt na zęby :naughty:

tylko nie skręcaj za ostro :D

myślałem już o tym :decayed:

BTW slepy, dziś nie dałem rady wykręcić tych amorków, jutro będę walczył :)

ok, spoko :wink4:

Opublikowano

Ragga wyreza Ci taki za***isty uchwyt na zęby :naughty

z chińskiej skaji robionej z odpadów nuklearnych :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ragga wyreza Ci taki za***isty uchwyt na zęby :naughty

z chińskiej skaji robionej z odpadów nuklearnych :decayed:

bedzie się gryźć dobrze :polew:

Opublikowano

może i ja się pokuszę na taki obszycie, mam nadzieję że ją oblukam na żywo jak wróci :hi:

Opublikowano
  • Autor

może i ja się pokuszę na taki obszycie, mam nadzieję że ją oblukam na żywo ja wróci :hi:

możemy zrobić świątecznego spota :naughty: jak kiera wróci :wink4:, wtedy juz bedzie kiera z esy i kubełki grzane :good:

Opublikowano

może i ja się pokuszę na taki obszycie, mam nadzieję że ją oblukam na żywo ja wróci :hi:

możemy zrobić świątecznego spota :naughty: jak kiera wróci :wink4:, wtedy juz bedzie kiera z esy i kubełki grzane :good:

ile dales za fotele? ile krzyknal tapicer? moze byc PW

Opublikowano
  • Autor

może i ja się pokuszę na taki obszycie, mam nadzieję że ją oblukam na żywo ja wróci :hi:

możemy zrobić świątecznego spota :naughty: jak kiera wróci :wink4:, wtedy juz bedzie kiera z esy i kubełki grzane :good:

ile dales za fotele? ile krzyknal tapicer? moze byc PW

kubełki wyszły mnie 80zł :wink4:, z tapicerem myślę że do 50zł się wyrobie, jeszcze ich nie oddałem bo jutro mają przyjść ori maty podgrzewania foteli, muszę je dołożyć i wtedy dam do obszycia :good:

Opublikowano

może i ja się pokuszę na taki obszycie, mam nadzieję że ją oblukam na żywo ja wróci :hi:

możemy zrobić świątecznego spota :naughty: jak kiera wróci :wink4:, wtedy juz bedzie kiera z esy i kubełki grzane :good:

ile dales za fotele? ile krzyknal tapicer? moze byc PW

kubełki wyszły mnie 80zł :wink4:, z tapicerem myślę że do 50zł się wyrobie, jeszcze ich nie oddałem bo jutro mają przyjść ori maty podgrzewania foteli, muszę je dołożyć i wtedy dam do obszycia :good:

to Cie pociesze ze za moje poprzednie tapicer krzyknal kolo 180pln by to mialo rece i nogi :good:

Opublikowano
  • Autor

może i ja się pokuszę na taki obszycie, mam nadzieję że ją oblukam na żywo ja wróci :hi:

możemy zrobić świątecznego spota :naughty: jak kiera wróci :wink4:, wtedy juz bedzie kiera z esy i kubełki grzane :good:

ile dales za fotele? ile krzyknal tapicer? moze byc PW

kubełki wyszły mnie 80zł :wink4:, z tapicerem myślę że do 50zł się wyrobie, jeszcze ich nie oddałem bo jutro mają przyjść ori maty podgrzewania foteli, muszę je dołożyć i wtedy dam do obszycia :good:

to Cie pociesze ze za moje poprzednie tapicer krzyknal kolo 180pln by to mialo rece i nogi :good:

ja miałem taką samą dziurę w swoich naleśnikach i płaciłem u tego samego ziomka 40zł :decayed:, i jak wchodzisz do środka to tzreba sie dobrze przyjrzeć by wyczaić że coś było robione :decayed:, także myślę że nie bedzie źle :decayed:

Opublikowano

może i ja się pokuszę na taki obszycie, mam nadzieję że ją oblukam na żywo ja wróci :hi:

możemy zrobić świątecznego spota :naughty: jak kiera wróci :wink4:, wtedy juz bedzie kiera z esy i kubełki grzane :good:

ile dales za fotele? ile krzyknal tapicer? moze byc PW

kubełki wyszły mnie 80zł :wink4:, z tapicerem myślę że do 50zł się wyrobie, jeszcze ich nie oddałem bo jutro mają przyjść ori maty podgrzewania foteli, muszę je dołożyć i wtedy dam do obszycia :good:

to Cie pociesze ze za moje poprzednie tapicer krzyknal kolo 180pln by to mialo rece i nogi :good:

ja miałem taką samą dziurę w swoich naleśnikach i płaciłem u tego samego ziomka 40zł :decayed:, i jak wchodzisz do środka to tzreba sie dobrze przyjrzeć by wyczaić że coś było robione :decayed:, także myślę że nie bedzie źle :decayed:

no oby, u mnie byl nietypowy material nie mogl dobrac na miejscu

Opublikowano
  • Autor

może i ja się pokuszę na taki obszycie, mam nadzieję że ją oblukam na żywo ja wróci :hi:

możemy zrobić świątecznego spota :naughty: jak kiera wróci :wink4:, wtedy juz bedzie kiera z esy i kubełki grzane :good:

ile dales za fotele? ile krzyknal tapicer? moze byc PW

kubełki wyszły mnie 80zł :wink4:, z tapicerem myślę że do 50zł się wyrobie, jeszcze ich nie oddałem bo jutro mają przyjść ori maty podgrzewania foteli, muszę je dołożyć i wtedy dam do obszycia :good:

to Cie pociesze ze za moje poprzednie tapicer krzyknal kolo 180pln by to mialo rece i nogi :good:

ja miałem taką samą dziurę w swoich naleśnikach i płaciłem u tego samego ziomka 40zł :decayed:, i jak wchodzisz do środka to tzreba sie dobrze przyjrzeć by wyczaić że coś było robione :decayed:, także myślę że nie bedzie źle :decayed:

no oby, u mnie byl nietypowy material nie mogl dobrac na miejscu

a widzisz, to ja mam całą kanapę z tym samym materiałem do przeszycia :naughty:, także tylko za robotę bede płacił :wink4:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 20:47_________________________________________________Gwint popuścił, założyłem koła, przejechałem z 15km, i wszystko póki co jest ok :wink4:, zobaczymy co bedzie dalej :good:

Opublikowano

Gwint popuścił, założyłem koła, przejechałem z 15km, i wszystko póki co jest ok :wink4:, zobaczymy co bedzie dalej :good:

no ale co dokładnie się stało że taki nisko siedziała? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Gwint popuścił, założyłem koła, przejechałem z 15km, i wszystko póki co jest ok :wink4:, zobaczymy co bedzie dalej :good:

no ale co dokładnie się stało że taki nisko siedziała? :mysli:

sam nie wiem, chyba zamarzł i tłoczysko zeszło na sam dół, bo jak podniosłem auto na podnośniku to koła zostały u góry, teraz jak popuśiło to zeszedł na dół, założyłem kółka i zrobiłem już 50km, póki co ok, zobaczymy co bedzie jak znowu temperatura spadnie :gwizdanie:

Opublikowano

Ślepy... rezaj taką:

02.0978.jpg

Opublikowano
  • Autor

Ślepy... rezaj taką:

02.0978.jpg

no fajna, ale z wycinaniem tych dziur to perdolenia mase, i kassa bedzie większa, ale coś w ty stylu bede chciał ogarnąć, a wloty w tych miejscach co w plastikach :wink4:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 10:04_________________________________________________Przyszły nowe gadżety do foteli :naughty:, czekam tylko jeszcze na wtyczki i podłączam grzanie :decayed:

fotel.jpg

Opublikowano

no i od razu sie robi cieplo w wątku :kox::good:

Opublikowano

fpyte :decayed:

Opublikowano

no jest kox :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.