Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha:

więcej fotek gdzie? to ma działać czy jak? :naughty:

Opublikowano

"OŻESZ TY PIKNIE !!!!!!!!"

Ciekawe jak z poduchą będzie wyglądać

Opublikowano
  • Autor

"OŻESZ TY PIKNIE !!!!!!!!"

Ciekawe jak z poduchą będzie wyglądać

jak tylko dojdzie do mnie, to bedzie montaż, i fotorelacja :kox:

Opublikowano

:buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha:

więcej fotek gdzie? to ma działać czy jak? :naughty:

galeria na fb :wink4:

Opublikowano

ragga ile sobie życzysz za obszycie kierownicy perforką ?

Opublikowano

no to ładnie :slina: :slina: :slina::kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

ragga ile sobie życzysz za obszycie kierownicy perforką ?

wszystko jest u niego w wątku :wink4: 130zł, ale efekt jest naprawdę mega, wart wiele więcej niż te 130zł :good:

Opublikowano

:buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha:

więcej fotek gdzie? to ma działać czy jak? :naughty:

galeria na fb :wink4:

nie działa :wink4:

Opublikowano

:buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha:

więcej fotek gdzie? to ma działać czy jak? :naughty:

galeria na fb :wink4:

nie działa :wink4:

Tu masz poprawiony link :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ragga jest mega, po nowym roku zamawiam zółtą alcantarę na dekory i czarną na sufit :decayed:, mam nadzieje ze wyjdzie spoko :good:

Opublikowano

Ragga jest mega

Fajnie, że się podoba :)

po nowym roku zamawiam zółtą alcantarę na dekory i czarną na sufit :decayed:, mam nadzieje ze wyjdzie spoko :good:

Jak się postarasz to wyjdzie :naughty:

Czarny z żółtym dobre połączenie...ja planuje nie mniej szalone :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

Ragga jest mega

Fajnie, że się podoba :)

po nowym roku zamawiam zółtą alcantarę na dekory i czarną na sufit :decayed:, mam nadzieje ze wyjdzie spoko :good:

Jak się postarasz to wyjdzie :naughty:

Czarny z żółtym dobre połączenie...ja planuje nie mniej szalone :przebiegly:

bede sie z tym męczył, po nowym roku i musi wyjść :kox:, odrazu bedzie adaptacja lampek od polifta :evil:

Opublikowano

Ragga jest mega

Fajnie, że się podoba :)

po nowym roku zamawiam zółtą alcantarę na dekory i czarną na sufit :decayed:, mam nadzieje ze wyjdzie spoko :good:

Jak się postarasz to wyjdzie :naughty:

Czarny z żółtym dobre połączenie...ja planuje nie mniej szalone :przebiegly:

bede sie z tym męczył, po nowym roku i musi wyjść :kox:, odrazu bedzie adaptacja lampek od polifta :evil:

zolta CI sie bedzie cholernie brudzic :confused4:

Opublikowano

zolta CI sie bedzie cholernie brudzic :confused4:

To nie są nici w włókien naturalnych także brudzic się będą mniej.. moje czerwone nici na kierownicy też miały się brudzic koszmarnie..a jakoś nie chcą :naughty:

Slepy przed dotknięciem kierownicy ... żel antybakteryjny i chusteczki nawilżone :D

Opublikowano

kiera normalnie klasa :slina:

Opublikowano

zolta CI sie bedzie cholernie brudzic :confused4:

To nie są nici w włókien naturalnych także brudzic się będą mniej.. moje czerwone nici na kierownicy też miały się brudzic koszmarnie..a jakoś nie chcą :naughty:

Slepy przed dotknięciem kierownicy ... żel antybakteryjny i chusteczki nawilżone :D

wiem bo mam "Twoja" nić u siebie na mieszku galce i recznym, chodzilo mi o alacantare :good:

Opublikowano
  • Autor

zolta CI sie bedzie cholernie brudzic :confused4:

To nie są nici w włókien naturalnych także brudzic się będą mniej.. moje czerwone nici na kierownicy też miały się brudzic koszmarnie..a jakoś nie chcą :naughty:

Slepy przed dotknięciem kierownicy ... żel antybakteryjny i chusteczki nawilżone :D

Mam żel durexa, bedzie :decayed:

zolta CI sie bedzie cholernie brudzic :confused4:

To nie są nici w włókien naturalnych także brudzic się będą mniej..

wiem bo mam "Twoja" nić u siebie na mieszku galce i recznym, chodzilo mi o alacantare :good:

Bedzie tylko na dekorach, także chyba nie bedzie z nią tyle problemu :mysli:, tego i tak się nie dotyka :naughty:, zobaczymy jeszcze, może zrobię czarne pikowane zółtą nicią :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.