Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

napisałeś, że jadą równo :naughty:

co jak co, ale syfu to slepemu w wątku narobiliśmy. :rolleyes:

może się nie obrazi :decayed: no to 1z nie jedzie a 1,6 się ledwo turla :decayed: o toto mi chodziło :naughty:

Ja też nie zmieniam bo mam taki sam kolor jak była sucz Nosb-a i to mnie motywuje do modzenia :notworthy::polew:

co to za różnica 1.6 czy 1.9TDi, jak na 18" to i tak nie jedzie :polew:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zależy kto co lubi, czy chcesz auto na wyścigi czy do lansu :cool1:

Opublikowano
  • Autor

zależy kto co lubi, czy chcesz auto na wyścigi czy do lansu :cool1:

no ale ani 1.6 ani 1.9 nie nadają się na wyścigi :polew:, co innego jakbyśmy porównywali 1.8T do 1.9TDi 1z :wink4:

Opublikowano

no właśnie :good:

ale przyznam, że tu każdy szczyci się dużym kołem, a w ameryce umieją zrobić tak, że mają 17" i jest przekox :naughty:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 23:23_________________________________________________i wtedy afn po programie odpycha się :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no właśnie :good:

ale przyznam, że tu każdy szczyci się dużym kołem, a w ameryce umieją zrobić tak, że mają 17" i jest przekox :naughty:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 23:23_________________________________________________i wtedy afn po programie odpycha się :naughty:

nie podopychasz się, bo żeby 17 wyglądała to musi mieć gumę 215/35 :naughty:, a gdzie na takim lizaku pojeździsz :gwizdanie:

Opublikowano

1z na 17" 215/45 u kuzyna rwał gumę przy starcie z 2 (nie ze sprzęgła) :decayed: ale trzebabyło z pobocza łapać :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

1z na 17" 215/45 u kuzyna rwał gumę przy starcie z 2 (nie ze sprzęgła) :decayed: ale trzebabyło z pobocza łapać :gwizdanie:

nie mówię że nie ale gdzie sobie pozwolisz przycinać na takiej oponce jak ja dałem, zeby 17 wygladała musi mieć duży naciag :good:

Opublikowano

i do tego suta gleba :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

i do tego suta gleba :rolleyes:

no bez tego sie nie obejdzie :wink4:

Licytuje ciorną lampkę przednią :kox: z a3 niestety bez czerownych diód, ale jest tam na nie miejsce trzeba tylko wywiercić dziurki i dołożyć diodki :decayed:

Opublikowano

Panowie wszystko sie da :kox: a poprzycinac i na naciagach mozna :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Panowie wszystko sie da :kox: a poprzycinac i na naciagach mozna :naughty:

wiadomo że można, ale niestety nie po wszystkich drogach w pl :wallbash:

Opublikowano

no tu sie zgodze :D ale mimo to mam zamiar nisko postawic sucz na wiosne :kox:

Opublikowano

ja miałem na 16 calach 225/45 i miało to buta na starcie :naughty: bo na dwójce jeszcze palił laczka :polew:

Opublikowano
  • Autor

no tu sie zgodze :D ale mimo to mam zamiar nisko postawic sucz na wiosne :kox:

u mnie też bedzie nisko, napewno nie wyżej niż w tym sezonie :gwizdanie:

Opublikowano

ja planuje glebę a'la krycha ale na nowej feldze jeśli takowa będzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja planuje glebę a'la krycha ale na nowej feldze jeśli takowa będzie :decayed:

czyli low rider :naughty:, u mnie planowo jest tak że ma palec nie wejść między nadkole a opone :przebiegly:

Opublikowano

chciałbym tak na jeden paluszek :polew:

po jednym roztopie na dogach w regionie wyszły dziury jak po wojnie :disgust:

jadąc z gór w 4 osoby nawet zadarłem w koleinie na 1be

porażka

Opublikowano
  • Autor

chciałbym tak na jeden paluszek :polew:

po jednym roztopie na dogach w regionie wyszły dziury jak po wojnie :disgust:

jadąc z gór w 4 osoby nawet zadarłem w koleinie na 1be

porażka

w zimie tak porażka, moja od tygodnia sttoi w garażu, pier**le nie jeżdżę :polew:, ale na lato trzeba opuścić ją odpowiednio :naughty:

Opublikowano

drogi są› jakie są, ale przynajmniej możemy szybciej jeździć :naughty:

Opublikowano

nie widzę innego wyjścia jak zapakować na piasty 19'' :decayed:

auto robi się automatycznie wyższe nawet na glebie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.