Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Fanem przyciemniania lamp nie jestem (oprócz srebrnych aut) więc bardziej podoba mi się wersja nr 2.

też właśnie jestem za tą opcją ale ta ciemna z obrysówką troszkę mi namieszała :przebiegly:

mi tez :wallbash: :gwizdanie:

Mrogal :naughty:

hlaua499amd2sblkambd.jpg

Mniam :kox:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ta wygląda konkretnie :slina:

Opublikowano

Paweł, wg mnie tylko 2. Za dużo czarnego byś miał z przodu, tak przynajmniej lapmki dają miły kontrast :good:

Opublikowano

Wersja nr 2 :good:

Opublikowano

a dokupi sie takie wkladki pomaranczowe?? :gwizdanie:

Opublikowano

Se wystruga :D

Opublikowano

Se wystruga :D

tez tak wlasnie myslalem :decayed:

Opublikowano

Se wystruga :D

tez tak wlasnie myslalem :decayed:

Doklei jakiś odblask rowerowy i będzie git :polew:

Opublikowano
  • Autor

Paweł, wg mnie tylko 2. Za dużo czarnego byś miał z przodu, tak przynajmniej lapmki dają miły kontrast :good:

Wersja nr 2 :good:

Panowie tylko mnie utwierdzacie w tej decyzji :decayed:

Se wystruga :D

tak dokładnie :good:

Se wystruga :D

tez tak wlasnie myslalem :decayed:

Doklei jakiś odblask rowerowy i będzie git :polew:

może znajde coś odpowiedniejszego :wink4:

[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 18:05_________________________________________________

a dokupi sie takie wkladki pomaranczowe?? :gwizdanie:

się wystruga :D

Opublikowano

Głuchy te czarne z odblaskiem fajowe takie niespotykane dawaj te :naughty:

Opublikowano

Ślepy czy ty nie widzisz ze te czarne sa bardziej :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Głuchy te czarne z odblaskiem fajowe takie niespotykane dawaj te :naughty:

zobaczymy co bedzie jak rozkleje i zacznę rezać lampy :decayed:, jak się uda ładnie powiększyć otwór pod soczewkę nie uszkadzając chromu to zostaną jasne, a jak się coś popieprzy to pójdą w czerń :przebiegly:

Ślepy czy ty nie widzisz ze te czarne sa bardziej :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Póki co myślę o jasnych :decayed:

Opublikowano

Eeee to słabo Krycha już ma Chromy :P

Opublikowano
  • Autor

Eeee to słabo Krycha już ma Chromy :P

Nie tylko Krycha :decayed:, ale na czarne z odblaskiem ślini się już Mrogal :decayed:, no i Krycha ma na zwykłej soczewce u mnie bedą na Bixie, no i odblask bedzie dokładany, a u Krychy są ori :slina:

Opublikowano

teraz jakas moda w klubie panuje na bixy no ja nie wiem :decayed: wczesniej moda na grile od RS'a a teraz bixy :decayed: ale z przed lifta, polifta nikomu się nie chce robic, nie slepy? :decayed:

Opublikowano

Może dlatego że cena zdezia poliftowego ze spryskami jest prawie taka sama jak zdezia z S4 :mysli:

Opublikowano
  • Autor

teraz jakas moda w klubie panuje na bixy no ja nie wiem :decayed: wczesniej moda na grile od RS'a a teraz bixy :decayed: ale z przed lifta, polifta nikomu się nie chce robic, nie slepy? :decayed:

bo to bez sensu jest :polew:

a w Battalionie to większość juz "Polfty" :naughty:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 20:22_________________________________________________

Może dlatego że cena zdezia poliftowego ze spryskami jest prawie taka sama jak zdezia z S4 :mysli:

u mnie chyba zostanie przedliftowy, tylko włożę halo, bedzie bardziej amerykanski :naughty:

Opublikowano

nie gadam z wami :decayed: jak sie cos za gorsze wyrwie to mozna robic :decayed:

Opublikowano

A ja Quattro wyrezam i będe naj zajebistrzy :polew:

Opublikowano

zaraz wysypie poliftowymi w czarnym macie bo gwerty szaleje :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.