Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli.....

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

mała podpowiedz :gwizdanie:

dsc8720.jpg

Opublikowano

Klapa USA :good: :oklaski:

Poliftowa?

Opublikowano
  • Autor

Klapa USA :good: :oklaski:

Poliftowa?

niebyło poliftowych :wink4:, jeszcze jej nie mam czekam na rozwój sytuacji :naughty:

Opublikowano

Ja poluję na poliftową. Ostatnio zauważyłem różnicę między klapami przedliftowymi a poliftowymi (EU), wolałbym mieć poliftową.

Chociaż klapa USA zawsze jest :kox::good:

Opublikowano

a tablice sie do kupi

Opublikowano

no i musiales powiedziec :disgust::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Ja poluję na poliftową. Ostatnio zauważyłem różnicę między klapami przedliftowymi a poliftowymi (EU), wolałbym mieć poliftową.

Chociaż klapa USA zawsze jest :kox::good:

klapa polifta jest za***ista, no i ten zamek na elektromagnes, a nie przedliftowy guzior :wallbash:

no i musiales powiedziec :disgust::tongue4:

tak wyszło, ale poszła już aukcja na battalionie to pewnie ją ktoś łyknie :confused4:

Opublikowano

Ja się nie mieszam, pisz do gościa niech Ci sprzeda poza aukcją :wink4:

"Moją" pod kolor topor podkupił, do tej pory mu nie wybaczyłem :evil::decayed::wink4:

Taka była piękna, tania i nawet nie musiałbym płacić za wysyłkę ;(

Opublikowano

Ja poluję na poliftową. Ostatnio zauważyłem różnicę między klapami przedliftowymi a poliftowymi (EU), wolałbym mieć poliftową.

Chociaż klapa USA zawsze jest :kox::good:

klapa polifta jest za***ista, no i ten zamek na elektromagnes, a nie przedliftowy guzior :wallbash:

no i musiales powiedziec :disgust::tongue4:

tak wyszło, ale poszła już aukcja na battalionie to pewnie ją ktoś łyknie :confused4:

tez widzialem ja w batalionie :wink4: dzwon do goscia i uzgadniaj :wink4: szkoda stracic bo naprawde okazja :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

nie ma niestety numeru do gościa, to człowiek od nas z forum, pisałem mu PW, ale nie odwiedza nas już chyba, poszedł mail :decayed:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 15:20_________________________________________________

Ja się nie mieszam, pisz do gościa niech Ci sprzeda poza aukcją :wink4:

"Moją" pod kolor topor podkupił, do tej pory mu nie wybaczyłem :evil::decayed::wink4:

Taka była piękna, tania i nawet nie musiałbym płacić za wysyłkę ;(

sam mu podesłałem aukcję :wink4:, za 100zł była :evil:

Opublikowano

Własnie :bicz3: :decayed:

z Żyradowa gość sprzedawał.

Opublikowano
  • Autor

Doszedł nowy modzik, mały ale cieszy :kox:

20110121005047952.jpg

w moich kubełkach nie było siatek :confused4:

Opublikowano

ale wiocha żeby siatek nie mieć z fabryki :thumbdown: :gwizdanie: :bag:

Opublikowano
  • Autor

ale wiocha żeby siatek nie mieć z fabryki :thumbdown: :gwizdanie: :bag:

ja z fabryki to nawet kubełków nie miałem :embarrassed:, ale już się doposaża :wink4:

Opublikowano

ale wiocha żeby siatek nie mieć z fabryki :thumbdown: :gwizdanie: :bag:

ja z fabryki to nawet kubełków nie miałem :embarrassed:, ale już się doposarza :wink4:

nie tylko ty :embarrassed:

Opublikowano

No i pięknie :good: Aż sam musiałem sprawdzić czy w moich kubełkach są siatki... ufff... są na miejscu :kox:

ja z fabryki to nawet kubełków nie miałem :embarrassed:, ale już się doposaża :wink4:

Tak jak mówisz, powoli do przodu :evil:

Opublikowano

ja z fabryki to nawet kubełków nie miałem :embarrassed:, ale już się doposarza :wink4:

Kubły jak kubły :gwizdanie: ale żeby nie mieć klimy... :gwizdanie: bida po całości :naughty: Dobrze, że ja prawie wszystko miałem :naughty: no prawie wszystko :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale wiocha żeby siatek nie mieć z fabryki :thumbdown: :gwizdanie: :bag:

ja z fabryki to nawet kubełków nie miałem :embarrassed:, ale już się doposarza :wink4:

nie tylko ty :embarrassed:

ale walczę z tym pomału :kox:

ja z fabryki to nawet kubełków nie miałem :embarrassed:, ale już się doposarza :wink4:

Kubły jak kubły :gwizdanie: ale żeby nie mieć klimy... :gwizdanie: bida po całości :naughty: Dobrze, że ja prawie wszystko miałem :naughty: no prawie wszystko :decayed:

na tyle starczyło pieniędzy niestety :decayed:, za to następna bedzie na pełnym koksie :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.