Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

ile kuni? nie mierzyłem

tak o kucyki mi chodziło :wink4:, kurcze trzeba sie za rozpórki wziąść bo leżą i sie marnują :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ostatnio tyle aeb do sprzedania :gwizdanie: a ja adr-em sadze :decayed:

no to łykaj aeba :naughty:, jak ceny paliw bedą sie tak dalej utrzymywać to trzeba bedzie pomyśleć nad PB z LPG :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny paliw, wbijam dziś na stację a tam 95 za 5.18 :shocked: stoję w kolejce jak to w twardogórze bywa 20 minut... aż naglę patrzę a verwa w tej samej cenie.. więc wlałem verwę. ale nie czuję różnicy. ale chętnie też bym aeba zaadoptował :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny paliw, wbijam dziś na stację a tam 95 za 5.18 :shocked: stoję w kolejce jak to w twardogórze bywa 20 minut... aż naglę patrzę a verwa w tej samej cenie.. więc wlałem verwę. ale nie czuję różnicy. ale chętnie też bym aeba zaadoptował :naughty:

no ja wczoraj na Auchanie widziałem ON, za 4,89 :decayed:, no ale co by nie mówić paliwo tanie jak cukier :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ Slepy widzę że będzie grube wesele jak wódy za 5,5K kupiłes a tak nawiasem jaka ta wódka?

a co do klimy widzę że promocje są...jak jutro klient nie weżmie strucla to będę żywo zainteresowany.

żeby nie było OT to naprawde zacnie Ci wygladaja te żółte dekory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ Slepy widzę że będzie grube wesele jak wódy za 5,5K kupiłes a tak nawiasem jaka ta wódka?

a co do klimy widzę że promocje są...jak jutro klient nie weżmie strucla to będę żywo zainteresowany.

żeby nie było OT to naprawde zacnie Ci wygladaja te żółte dekory.

do wesela jescze 1,5 roku, takze trochę z tego ubedzie :naughty:, i wziąłem na zapas :evil:

fotele poskladane, czekam tylko na diody :decayed:, od jutra biorę się za polerkę felg, i przy weekendzie zagości setup letni :rolleyes:, wreszcie :przebiegly:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 22:03_________________________________________________zawitał setup letni ,gwint skręcony,kółka założone :decayed:, jutro wpadną rozpórki dolna i górna , no i szukam hamulców bo przyszedł już ich kres :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: klape zakładaj :decayed:

klapa sie robi :naughty: listwa oddana do spawania, zamówiłem tez siłownik do klapy :wink4:, no i zbiram kase na blachy US bo wpadnie komplet na przód i tył :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 21:29_________________________________________________siłownik w klapię zamontowany, teraz tylko czekam na odbiór listwy od spawania,i składam klapę, potem tylko malowanko i zakładamy :decayed:, wpadła rozpórka góna od A6, jeszcze tylko dolną założyć i bedzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolnej szukasz ori?

bezzsens urwie na najlizszej koleinie :thumbdown:

widziales ta Krychy co sprzedawal....

widzialem, montowana jestw najnizszym punkcie, przy glebie nie ma racji bytu w tym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolnej szukasz ori?

bezzsens urwie na najlizszej koleinie :thumbdown:

widziales ta Krychy co sprzedawal....

widzialem, montowana jestw najnizszym punkcie, przy glebie nie ma racji bytu w tym miejscu

no troche byla dojechana :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolnej szukasz ori?

nie, nie mam tą od Labiela :wink4:, tylko muszę kanał dorwać żeby założyć, dzisiaj wpadła górna, niestety nie było czasu żeby przetestować :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolnej szukasz ori?

bezzsens urwie na najlizszej koleinie :thumbdown:

widziales ta Krychy co sprzedawal....

widzialem, montowana jestw najnizszym punkcie, przy glebie nie ma racji bytu w tym miejscu

pertolisz :polew: mam taką jeszcze jedną jakby ktoś potrzebował
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolnej szukasz ori?

bezzsens urwie na najlizszej koleinie :thumbdown:

widziales ta Krychy co sprzedawal....

widzialem, montowana jestw najnizszym punkcie, przy glebie nie ma racji bytu w tym miejscu

pertolisz :polew: mam taką jeszcze jedną jakby ktoś potrzebował

jakbym nie miał tej od Labiela to bym łyknął :gwizdanie:,Krycha nie bedziesz miał błotników w moim kolorze? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...