Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ile kuni? nie mierzyłem

tak o kucyki mi chodziło :wink4:, kurcze trzeba sie za rozpórki wziąść bo leżą i sie marnują :cool1:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ostatnio tyle aeb do sprzedania :gwizdanie: a ja adr-em sadze :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ostatnio tyle aeb do sprzedania :gwizdanie: a ja adr-em sadze :decayed:

no to łykaj aeba :naughty:, jak ceny paliw bedą sie tak dalej utrzymywać to trzeba bedzie pomyśleć nad PB z LPG :naughty:

Opublikowano

30zł lpg=110km :hi:

Opublikowano
  • Autor

30zł lpg 110km :hi:

no właśnie :decayed:

Opublikowano

ceny paliw, wbijam dziś na stację a tam 95 za 5.18 :shocked: stoję w kolejce jak to w twardogórze bywa 20 minut... aż naglę patrzę a verwa w tej samej cenie.. więc wlałem verwę. ale nie czuję różnicy. ale chętnie też bym aeba zaadoptował :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ceny paliw, wbijam dziś na stację a tam 95 za 5.18 :shocked: stoję w kolejce jak to w twardogórze bywa 20 minut... aż naglę patrzę a verwa w tej samej cenie.. więc wlałem verwę. ale nie czuję różnicy. ale chętnie też bym aeba zaadoptował :naughty:

no ja wczoraj na Auchanie widziałem ON, za 4,89 :decayed:, no ale co by nie mówić paliwo tanie jak cukier :polew:

Opublikowano

a ON był po 5.09 :wallbash:

ja tam wolę moje oen do golfa :decayed:

Opublikowano

OJ Slepy widzę że będzie grube wesele jak wódy za 5,5K kupiłes a tak nawiasem jaka ta wódka?

a co do klimy widzę że promocje są...jak jutro klient nie weżmie strucla to będę żywo zainteresowany.

żeby nie było OT to naprawde zacnie Ci wygladaja te żółte dekory.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

OJ Slepy widzę że będzie grube wesele jak wódy za 5,5K kupiłes a tak nawiasem jaka ta wódka?

a co do klimy widzę że promocje są...jak jutro klient nie weżmie strucla to będę żywo zainteresowany.

żeby nie było OT to naprawde zacnie Ci wygladaja te żółte dekory.

do wesela jescze 1,5 roku, takze trochę z tego ubedzie :naughty:, i wziąłem na zapas :evil:

fotele poskladane, czekam tylko na diody :decayed:, od jutra biorę się za polerkę felg, i przy weekendzie zagości setup letni :rolleyes:, wreszcie :przebiegly:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 22:03_________________________________________________zawitał setup letni ,gwint skręcony,kółka założone :decayed:, jutro wpadną rozpórki dolna i górna , no i szukam hamulców bo przyszedł już ich kres :rolleyes:

Opublikowano
:kox: klape zakładaj :decayed:
Opublikowano
  • Autor

:kox: klape zakładaj :decayed:

klapa sie robi :naughty: listwa oddana do spawania, zamówiłem tez siłownik do klapy :wink4:, no i zbiram kase na blachy US bo wpadnie komplet na przód i tył :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 21:29_________________________________________________siłownik w klapię zamontowany, teraz tylko czekam na odbiór listwy od spawania,i składam klapę, potem tylko malowanko i zakładamy :decayed:, wpadła rozpórka góna od A6, jeszcze tylko dolną założyć i bedzie ok

Opublikowano

dolnej szukasz ori?

Opublikowano

dolnej szukasz ori?

bezzsens urwie na najlizszej koleinie :thumbdown:

Opublikowano

dolnej szukasz ori?

bezzsens urwie na najlizszej koleinie :thumbdown:

widziales ta Krychy co sprzedawal....

Opublikowano

dolnej szukasz ori?

bezzsens urwie na najlizszej koleinie :thumbdown:

widziales ta Krychy co sprzedawal....

widzialem, montowana jestw najnizszym punkcie, przy glebie nie ma racji bytu w tym miejscu

Opublikowano

dolnej szukasz ori?

bezzsens urwie na najlizszej koleinie :thumbdown:

widziales ta Krychy co sprzedawal....

widzialem, montowana jestw najnizszym punkcie, przy glebie nie ma racji bytu w tym miejscu

no troche byla dojechana :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dolnej szukasz ori?

nie, nie mam tą od Labiela :wink4:, tylko muszę kanał dorwać żeby założyć, dzisiaj wpadła górna, niestety nie było czasu żeby przetestować :gwizdanie:

Opublikowano

dolnej szukasz ori?

bezzsens urwie na najlizszej koleinie :thumbdown:

widziales ta Krychy co sprzedawal....

widzialem, montowana jestw najnizszym punkcie, przy glebie nie ma racji bytu w tym miejscu

pertolisz :polew: mam taką jeszcze jedną jakby ktoś potrzebował
Opublikowano
  • Autor

dolnej szukasz ori?

bezzsens urwie na najlizszej koleinie :thumbdown:

widziales ta Krychy co sprzedawal....

widzialem, montowana jestw najnizszym punkcie, przy glebie nie ma racji bytu w tym miejscu

pertolisz :polew: mam taką jeszcze jedną jakby ktoś potrzebował

jakbym nie miał tej od Labiela to bym łyknął :gwizdanie:,Krycha nie bedziesz miał błotników w moim kolorze? :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.