Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A nie dostanę jakiej kosy u was jak przyjadę zza wisły na blachach TBU? :decayed:

o to Bym sie nie bał :decayed:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ten przystanek czasem na allegro nie stał??? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ten przystanek czasem na allegro nie stał??? :kox: :kox: :kox:

stał, ale nikt parcha nie chciał :polew:

Opublikowano

A nie dostanę jakiej kosy u was jak przyjadę zza wisły na blachach TBU? :decayed:

o to Bym sie nie bał :decayed:

Bo wiesz... Różne rzeźniki chodzą po tej ziemi a kumpel studiuje w Krk i na blachach TBU mu już całą A3 wyrysowali dookoła :wallbash:

Kombinujcie tam coś w takim razie w jaki weekend to wpadnę :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A nie dostanę jakiej kosy u was jak przyjadę zza wisły na blachach TBU? :decayed:

o to Bym sie nie bał :decayed:

Bo wiesz... Różne rzeźniki chodzą po tej ziemi a kumpel studiuje w Krk i na blachach TBU mu już całą A3 wyrysowali dookoła :wallbash:

Kombinujcie tam coś w takim razie w jaki weekend to wpadnę :gwizdanie:

a no bywa, na potach raczej spokojnie jest :wink4:

Opublikowano

Tylko odrazu mowie że jak coś to nie jadę się chwalić bo ni ma czym :embarrassed: goła seria...

Jadę obczaić na żywo wasze wózki i coś zgapić :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tylko odrazu mowie że jak coś to nie jadę się chwalić bo ni ma czym :embarrassed: goła seria...

Jadę obczaić na żywo wasze wózki i coś zgapić :decayed:

moja też seria :wink4:

Opublikowano

Też bez klimy, słaby silnik i 95 rok :naughty: Z tym że twoja amerykanska bo lepiej wyposażona :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Też bez klimy, słaby silnik i 95 rok :naughty: Z tym że twoja amerykanska bo lepiej wyposażona :decayed:

wszystko to kwestia czasu i kasy :good:, bo wiekszość rzeczy dołożona :wink4:

teraz w kolejce hamulce 312mm, na przód, nowe tarcze i klocki na tył, no i sufit czeka na oklejenie alcantarą :wink4:

Opublikowano

jak wyrwałes w dobrej cenie to 312 ok..

ale to takiej mocy jak dla mnie zbedne.

Ja daje rade na 288 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak wyrwałes w dobrej cenie to 312 ok..

ale to takiej mocy jak dla mnie zbedne.

Ja daje rade na 288 :decayed:

no ale 288, masz juz wentylowane, a ja mam 280 :thumbdown:, jeszcze nic nie mam, dzwonie dopiero po gosciach, jutro powinienem miec pewna sytacje :wink4:

Opublikowano

ale jak szykuje się swap to nie widzę bezsensowności upchnięcia większych hamulcy, skoro trafią się okazyjnie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ale jak szykuje się swap to nie widzę bezsensowności upchnięcia większych hamulcy, skoro trafią się okazyjnie :wink4:

okazyjnie, nie okazyjnie, do 400zł za komplet jestem przygotowany :decayed:, mam nadzieje ze sie trafią taniej :tongue4:

swap, z wiadomych przyczyn, przesunie sie troszke w czasie :gwizdanie:

Opublikowano

400 zł ale swap wymusza zwiekszenie rozmiaru koła zimowego :decayed:

Opublikowano
  • Autor

400 zł ale swap wymusza zwiekszenie rozmiaru koła zimowego :decayed:

to i tak było w planie :naughty:, pasuje jakieś alu wrzucić, a moje zimówki, już 5 sezon jeżdżą także chyba wystarczy :wink4:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 22:46_________________________________________________kupiłem sobie nowego stickersa, zeby było jasne jak jest traktowana suka :naughty:

hand%20wash%20only.jpg

Opublikowano

oo fajna sunia kolorek taki jak mój :good:

Opublikowano
  • Autor

oo fajna sunia kolorek taki jak mój :good:

dzieki, dzieki :good:

Opublikowano

Panie ile ucinałeś drążek zmiany biegów? :gwizdanie:

Opublikowano

pół metra :polew:[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 16:26_________________________________________________bo miał taką :kox:

MiniCountrymanWRC_srodek.jpg

Opublikowano

Toż to chyba od autosanu miał ale pewnie kostki obijał o szybę jak jedynkę wrzucał :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.