Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

coś sie tam dzieje, wpadły BiXenony z obrysem USA, wielkie dzięki Gwerty:hi:

A4.jpg

A42.jpg

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jest dobry progress:kox: teraz tylko zmienić koło:naughty:

Opublikowano

Halo troche nie pasuje, ogółem przód :jerk:

Opublikowano
  • Autor
Jest dobry progress:kox: teraz tylko zmienić koło:naughty:

nie daje mi to spać po nocach:grin: jechaliśmy ostatnio za mocno zglebioną golfiną 3 na szerokiej stali z mocnym negatywem, Agnieszce sie spodobało takze z 10J na tyle chyba nie bedzie miała problemów:kox:

Opublikowano

MI z przodu blacha przeszkadza:grin: wywal ją całkiem, ja juz tak śmigam kupe czasu i żaden się jeszcze nie przyczepił:naughty: powiem nawet tyle że blacha za szyba bardziej wzbudza zainteresowanie niż jej brak :wink:

Opublikowano

Przód jest kozak :kox::kox:

Opublikowano
  • Autor
MI z przodu blacha przeszkadza:grin: wywal ją całkiem, ja juz tak śmigam kupe czasu i żaden się jeszcze nie przyczepił:naughty: powiem nawet tyle że blacha za szyba bardziej wzbudza zainteresowanie niż jej brak :wink:

w sumie tak, ale za brak blachy masz 500zł, póki co mnie nie stać:grin:, więc wożę sobie tak:decayed:, odebrałem dzisiaj kwadrat na tył:facepalm:, nie bede tego wyjmował z bagażnika nawet:doh:

---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ----------

Przód jest kozak :kox::kox:

no z przodu siądzie jeszcze grill od S4, jak znajdę w dobrej kasie i bedzie tak jak sobie założyłem, tył przy szerokiej feldze i naciągu myślę że też nabierze wyglądu, bo teraz szału nie ma:whistling:, ot seria:decayed:

Opublikowano

Ładnie odpicowałeś go Kolorek jak i u mnie :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Ładnie odpicowałeś go Kolorek jak i u mnie :naughty:

dzięki wielkie:hi:

A43.jpg

Opublikowano

tez odebralem swojego kwadrata :facepalm:

Opublikowano

Jakbyś fele sprzedawał to rzuć cenę i parametry na PW :wink:

Opublikowano
  • Autor
Jakbyś fele sprzedawał to rzuć cenę i parametry na PW :wink:

raczej napewno bedą na handel, ale blizej jesieni:wink:

Opublikowano

służe na przyszłość.

Opublikowano

lampiony ładnie wyszły, ale szczerze to coś tam z przodu teraz chaos ,pomarańcz czerń chrom, mieszane odczucie mam chyba że na żywo lepszą robotę to wszystko robi

daj na pw te linki do tej klapy jak znajdziesz:wink:

może moje lampy przekręcimy na próbę zobaczymy jak by się komponowały :kox:

Opublikowano
  • Autor
lampiony ładnie wyszły, ale szczerze to coś tam z przodu teraz chaos ,pomarańcz czerń chrom, mieszane odczucie mam chyba że na żywo lepszą robotę to wszystko robi

daj na pw te linki do tej klapy jak znajdziesz:wink:

może moje lampy przekręcimy na próbę zobaczymy jak by się komponowały :kox:

jednyne co to folia na halo mi sie średnio widzi, ale na zywo nie ma źle, czarne jakoś mi sie nie widziały do mojego koloru, u Ciebie leżą zajeśbiście:wink:, na którymś spocie mozemy zrobić akcję:decayed:

Opublikowano

mi sie wydaje ze jak zerwiesz folie z hallo bedzie oki :wink:

Opublikowano
  • Autor
mi sie wydaje ze jak zerwiesz folie z hallo bedzie oki :wink:

też tak myślę. Jutro zrywam folie i cyknę jakieś foty, no i moze w koncu uda sie skończyć środek:facepalm:

Opublikowano

co robisz w sierodku?

Opublikowano
  • Autor

lampki w tylne słupki, i mam lampkę z polifta nad tylną kanapę ale nie wiem czy jest ją tam do czego przykręcić:whistling:

Opublikowano
lampki w tylne słupki, i mam lampkę z polifta nad tylną kanapę ale nie wiem czy jest ją tam do czego przykręcić:whistling:

Wiercisz dziurę, śruba, na zewnątrz nakrętka i gotowe :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.