Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajne auto i fotki.Zapodał bym sobie na twoim miejscu jakieś fajne końcówki wydechu bo ich brakuje:wink:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Fajne auto i fotki.Zapodał bym sobie na twoim miejscu jakieś fajne końcówki wydechu bo ich brakuje:wink:

specjalnie zaspawałem zderzak żeby ich nie było widać:wink:, ale w planach jest zmiana zderzaka i wpadną te grubsze zagięte końcówki:wink:

Opublikowano

Jest dobrze :thumbup:

Opublikowano
  • Autor
Kurna latka lecą a to auto coraz ładniejsze :decayed:

dziękować:hi:, już pełnoletnia to sie musi dobrze prezencić:grin:

Opublikowano
Fajne auto i fotki.Zapodał bym sobie na twoim miejscu jakieś fajne końcówki wydechu bo ich brakuje:wink:

specjalnie zaspawałem zderzak żeby ich nie było widać:wink:, ale w planach jest zmiana zderzaka i wpadną te grubsze zagięte końcówki:wink:

Z a6:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Jest dobrze :thumbup:

no dobrze to bedzie, na tył wrzuciłem 5mm dystansu i et wyszło 27, mam zamiar urwać jeszcze z 1cm z wysokości, i wtedy powinno byc optymalnie:wink:

Opublikowano

Zderzak zaspawales teraz znowu przerobka, przejebane bo nie usidziesz w miejscum tez tak mam, juz mysle zeby cos z frontem zrobic na kolejny sezon:whistling:

Opublikowano
  • Autor
Fajne auto i fotki.Zapodał bym sobie na twoim miejscu jakieś fajne końcówki wydechu bo ich brakuje:wink:

specjalnie zaspawałem zderzak żeby ich nie było widać:wink:, ale w planach jest zmiana zderzaka i wpadną te grubsze zagięte końcówki:wink:

Z a6:thumbup1:

no dokładnie:wink:

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

Zderzak zaspawales teraz znowu przerobka, przejebane bo nie usidziesz w miejscum tez tak mam, juz mysle zeby cos z frontem zrobic na kolejny sezon:whistling:

zderzak spawałem dobre 4 lata temu, i juz sie znudził, wrócą końcowki i patent ze spawanym zderzakiem:wink:

Opublikowano
Jest dobrze :thumbup:

no dobrze to bedzie, na tył wrzuciłem 5mm dystansu i et wyszło 27, mam zamiar urwać jeszcze z 1cm z wysokości, i wtedy powinno byc optymalnie:wink:

małoo
Opublikowano
  • Autor
Jest dobrze :thumbup:

no dobrze to bedzie, na tył wrzuciłem 5mm dystansu i et wyszło 27, mam zamiar urwać jeszcze z 1cm z wysokości, i wtedy powinno byc optymalnie:wink:

małoo

no tylko taki dystans mam na stanie, myślę o 13mm, ale to juz wyjdzie et19:whistling:, zobaczymy jak bedzie wyglądać jak jeszcze troszkę siadzie, teraz jest o tyle dobrze ze w 4 osoby na pokładzie i dobrze załadowanym kufrem nic nie trze:naughty:

Opublikowano

Slepy f*ck piekne auto Ci wyszlo. Brak slow.

Opublikowano
Jest dobrze :thumbup:

no dobrze to bedzie, na tył wrzuciłem 5mm dystansu i et wyszło 27, mam zamiar urwać jeszcze z 1cm z wysokości, i wtedy powinno byc optymalnie:wink:

małoo

no tylko taki dystans mam na stanie, myślę o 13mm, ale to juz wyjdzie et19:whistling:, zobaczymy jak bedzie wyglądać jak jeszcze troszkę siadzie, teraz jest o tyle dobrze ze w 4 osoby na pokładzie i dobrze załadowanym kufrem nic nie trze:naughty:

Nie rozumiem tych słów :grin:

Opublikowano
  • Autor
Slepy f*ck piekne auto Ci wyszlo. Brak slow.

dzieki wielkie:hi:, jeszcze parę pierdołek jest w planach, także powinno być jeszcze lepiej:wink:

Opublikowano

Co to za żółty 'X' na tylnim zdeziu?:whistling:

Opublikowano
Slepy f*ck piekne auto Ci wyszlo. Brak slow.

dzieki wielkie:hi:, jeszcze parę pierdołek jest w planach, także powinno być jeszcze lepiej:wink:

Podziwiam zapał:thumbup1: Jest konkret:naughty:

Opublikowano

slepy, dobrze to wygląda :kox: Drażni mnie tylko brak dekielków, ale to pewnie ogarniesz :wink:

Opublikowano

Ślepy jest mega dobrze:kox:

bravo2.gif

Opublikowano
  • Autor
Co to za żółty 'X' na tylnim zdeziu?:whistling:

puścił mi delikatnie spaw i jakoś trzebabyło to zatuszować:decayed:

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

teraz nawet na zarty mnie nie stać na zmianę, i jak dla mnie bez sensu by to bylo, ciułam na jakiś powóz dla żony narazie:grin:

Parę fotek z dzisiaj:wink:

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A411.jpghttp://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A412.jpghttp://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A410.jpghttp://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A49.jpghttp://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A48.jpghttp://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A47.jpghttp://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A46.jpghttp://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A45.jpghttp://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A44.jpghttp://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A43.jpghttp://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A42.jpghttp://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A41.jpg

Zajefajnie się przezentuje ;-) Musze go obadać w ostrowie ;-)

Niestety mnie nie bedzie w Ostrowie:kwasny:

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

slepy, dobrze to wygląda :kox: Drażni mnie tylko brak dekielków, ale to pewnie ogarniesz :wink:

myśle cały czas o tym, ale plan był taki że to kółko tylko na ten sezon:wink:

---------- Post dopisany at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

Dzieki wielkie, jeszcze troszkę brakuje ale myslę że pomału, dotrzemy do celu:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.