Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jest Iszy lift czyli 97' jeśli robi to jakąś różnicę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przyszły odboje, jutro rozbieramy grata i akcja utwardzanie:decayed:, a wiązki dalej niema i robota stoi:kwasny:, chyba póki co bedzie opcja bez otwierania tyłu:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, a zagłębiałeś się w temat jak dużo trzeba przerabiać instalacje z polifta, żeby ją zgrać z przedliftem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporo, chyba ze zostawic swoj przod a dopniesz tylko tyl.... ja tak robilem u siebie.... slepy jak masz wszystko na wierzchu to powiedz mi czy silniczek od szyb z przednich lewych dzwi jest taki sam jak z tylnych lewych? ma ten sam nr bo nie pamietam jak to bylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporo, chyba ze zostawic swoj przod a dopniesz tylko tyl.... ja tak robilem u siebie.... slepy jak masz wszystko na wierzchu to powiedz mi czy silniczek od szyb z przednich lewych dzwi jest taki sam jak z tylnych lewych? ma ten sam nr bo nie pamietam jak to bylo...

Sprawdzę wieczorem bo teraz jestem w pracy, a Ty masz sterowane tylne szyby z panelu kierowcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wszystko jak w ori

No to będę musiał zrobić tak jak Ty, bo obdzwonilem pół allegro, i nikt nie ma wiązki z 95-96r. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schematy masz na forum.... dokladasz tylko jedna kostke, wywalasz przod poliftowy zostawiasz tylko tyl z bezpiecznikiem i podpinasz go do kostek w slupku przy nogach kierowcy.... a w tej kostce do tylnych silniczkow jest jeden kabel wiecej niz potrzeba u nas.... ale mysle ze mozna go zaadoptowac do tego zeby tylne szyby otwieraly/zamykaly sie na maxa przez pojedyncze klikniecie :) tak jak przod..... ale dotego potrzebuje wiedziec to co masz mi sprawdzic wieczorem, taksamo bez problemu polozysz tylna czesc wiazki pod progami nie wywalajac dywanu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schematy masz na forum.... dokladasz tylko jedna kostke, wywalasz przod poliftowy zostawiasz tylko tyl z bezpiecznikiem i podpinasz go do kostek w slupku przy nogach kierowcy.... a w tej kostce do tylnych silniczkow jest jeden kabel wiecej niz potrzeba u nas.... ale mysle ze mozna go zaadoptowac do tego zeby tylne szyby otwieraly/zamykaly sie na maxa przez pojedyncze klikniecie :) tak jak przod..... ale dotego potrzebuje wiedziec to co masz mi sprawdzic wieczorem, taksamo bez problemu polozysz tylna czesc wiazki pod progami nie wywalajac dywanu

A wiązkę z drzwi kierowcy miałeś z przedlifta, czy jak to ogarnales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiazke z dzwi mialem tez poliftowa i poprostu jechalem kabel po kablu wedlug schematu i przepinalem zeby sie zgadzalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiazke z dzwi mialem tez poliftowa i poprostu jechalem kabel po kablu wedlug schematu i przepinalem zeby sie zgadzalo

Ok, muszę poszukać tych schematow, i wiązki z drzwi kierowcy bo nie mam:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz chyba najtancza na allegro :facepalm:07/13 AUDI A4 B5 WIĄZKA PRZEWODY DRZWI LEWY PRZÓD (4205277754) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tak mi sie wydaje ze jest na 4el bo widac wtyczke zolta i czerwona a w 2el jest chyba tylko czarna i brazowa (do przyciskow)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz chyba najtancza na allegro :facepalm:07/13 AUDI A4 B5 WIĄZKA PRZEWODY DRZWI LEWY PRZÓD (4205277754) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tak mi sie wydaje ze jest na 4el bo widac wtyczke zolta i czerwona a w 2el jest chyba tylko czarna i brazowa (do przyciskow)
30 Plna toż to darmo to co wy sracie? :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz chyba najtancza na allegro :facepalm:07/13 AUDI A4 B5 WIĄZKA PRZEWODY DRZWI LEWY PRZÓD (4205277754) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tak mi sie wydaje ze jest na 4el bo widac wtyczke zolta i czerwona a w 2el jest chyba tylko czarna i brazowa (do przyciskow)

tylko nie widze niebieskiej wtyki do głównej wiązki, zadzwonie tam jutro:wink:

---------- Post dopisany at 00:58 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ----------

tu masz chyba najtancza na allegro :facepalm:07/13 AUDI A4 B5 WIĄZKA PRZEWODY DRZWI LEWY PRZÓD (4205277754) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tak mi sie wydaje ze jest na 4el bo widac wtyczke zolta i czerwona a w 2el jest chyba tylko czarna i brazowa (do przyciskow)
30 Plna toż to darmo to co wy sracie? :decayed:

Wuja bo ja szukałem wiązki z 95-96, zeby się nie bawić z kabelkologią, tylko wpiać wtykę i miało grac, ale lipa z tym i trzeba bedzie przerobić tą poliftowa wiązkę:decayed:

---------- Post dopisany at 01:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:58 ----------

Spasowałeś konkretnie Panie :D jakie masz parametry felg z tyłu i jaka opona na niej? :D

9J et20, opona 215/35:wink:

Operacja Bycze Jajo, udana, czas operacyjny 2,5H, jest twardo:decayed:, póki co jest 59cm, zobaczymy jak pojeżdże czy coś siądzie, jak nie to bede musiał troszkę skrócić odbój:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy, co za bycze jajo?:wink:

Twardy odboj bałwanek, tzw. Bycze jaja ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...