Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

Składaj to i rób porządne foty wnętrza :kox:

no jeszcze troszkę zejdzie, bo chce już położyć wszystko co mam w planach, żeby mieć chociaż na rok spokój :grin: , i poskładać wszystko na tip-top,kminie jeszcze nad dekorami, czy zostawiać te złote czy ogarnąć coś innego :whistling:

Zbiera sie tych kosztów troche ale w sumie prajs dobry za taka listę. Fajnie to wyglada :D

jestem pozytywnie zaskoczony, bo dzwoniłem do kilku gośći i każdy krzyczał 1000-1200 za samą robociznę, a tu z częściami wyszło 1500zł, i zrobione sporo innych rzeczy o których nawet nie gadaliśmy :wink: , jak uskładam trochę kasy to odtawiam go do niego na włożenie licznika, mam nadzieje ze do tego czasu trafi się licznik z RSa,bo sie nakręciłem na niego :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Składaj to i rób porządne foty wnętrza :kox:

+1

fajny klimatronik :)

no póki co jest przedliftowy, musze poczytać jeszcze o podmiance na poliftowy, zeby niczego sobie nie popsuć :grin: , bo deski już nie chce zwalać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I trybi ten panel? Bo mi klimy nie załączał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I trybi ten panel? Bo mi klimy nie załączał...

to nie ten od Ciebie, kupiłem przedliftowy od gościa, ale klimy nie załącza bo nie ma jakiegos czujnika, który jest w koszu klimatronika, poliftowy ma już te czujniki w środku ;), docelowo wleci tamten :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były tam chyba 2 czujniki. W podszybiu i między klimatronikiem i radiem... ten drugi znajdziesz w przepastnym kartonie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były tam chyba 2 czujniki. W podszybiu i między klimatronikiem i radiem... ten drugi znajdziesz w przepastnym kartonie :grin:

no w podszybiu mam w poliftowej desce, a tego drugiego poszukam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kminie jeszcze nad dekorami, czy zostawiać te złote czy ogarnąć coś innego :whistling:

ja bym szedł w klasykę: piano black

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kminie nad tym, tylko z warstwowa bezbarwnego na wierzchu, tylko pytanie jak folia przyjmie lakier...

bb562be14871f9f3646ae1bce393d9cf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci, że faktycznie ogarnięcie tej klimy z tymi wszystkimi rzeczami to w dobrej kasie udało Ci się załatwić :) zadowolenie pewnie 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci, że faktycznie ogarnięcie tej klimy z tymi wszystkimi rzeczami to w dobrej kasie udało Ci się załatwić :) zadowolenie pewnie 100%.

100% będzie jak mi to będzie latać na poliftowym klimatroniku ;) ale zadowolony jestem mega, i nie raz tam auto jeszcze zawita ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętasz całą listę gratów, które są niezbędne do przeszczepu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętasz całą listę gratów, które są niezbędne do przeszczepu? :)

Mam gdzieś w domu kartkę, z tym co on mi dokładał;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dekorów to mysle , ze lepiej folia black piano . Od razu masz pelny polysk a jak na ten carbon dasz bezbarwnym to nie wiem czy on sie utrzyma ;) ja oblepilem czarnym pianinem i powiem Ci ze jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekory w kolorze budy tez fajnie wygladaja. Carbon według mnie tylko w połysku,myslalem kiedys zeby spróbować to lakierowac tez. Jesli malują naklejki na aucie bezbarwnym to chyba to tez powinno przyjąć lakier.Piano jest kozak ale utrzymać cieżko jak ktoś jest pedantem,zreszta za duzo tego w golfach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekory w kolorze budy tez fajnie wygladaja. Carbon według mnie tylko w połysku,myslalem kiedys zeby spróbować to lakierowac tez. Jesli malują naklejki na aucie bezbarwnym to chyba to tez powinno przyjąć lakier.Piano jest kozak ale utrzymać cieżko jak ktoś jest pedantem,zreszta za duzo tego w golfach [emoji14]

No właśnie czarnych nie chce,te co mam są w sumie ok pasują do felg i rozjaśniają wnętrze, najchętniej bym przytulił Ori carbon ale ja ja nie puszcza muszę skończyć ten środek I jak styknie kasy to wpadnie delikatny camber na tył ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camber za mna chodzi od długiego czasu,ost jeszcze to foto znalazłem w sieci to juz wogole :P

fa87e06f07793ac55b6b0b693d10e77f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...