Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ładnie będzie w srebrnym :thumbup1:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pawel widzialem dekory carbon caly set do naszych a4 za w miare dobre pieniadze tyle ze z quattro na jednym ;)

Opublikowano
  • Autor

Pawel widzialem dekory carbon caly set do naszych a4 za w miare dobre pieniadze tyle ze z quattro na jednym ;)

Ale te ori z s4 są z niebieską nicią:/

I nie będzie to za bardzo do niczego pasować, Będę robił od zera tylko muszę ogarnąć jakąś lewą kasę

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Slepy i jak tam prace ? Kola juz masz ? ;

Slepy i jak tam prace ? Kola juz masz ? ;

Opublikowano
  • Autor

Slepy i jak tam prace ? Kola juz masz ? ;

Slepy i jak tam prace ? Kola juz masz ? ;

Dzisiaj oddaje auto do mechanika na wymianę/poprawę niektórych tematów, prostowanie felgi i zalozenie gum, jak dobrze pójdzie to przy sobocie, powinny wleciec na auto ;)

Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka

5959d6b57b2b295a9c489d57af33505e.jpg

4892b2ceb2519bb6d273a0ecb9b7e866.jpg

Opublikowano

Noo felga ciekawa. Zobaczymy na samochodzie;)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Auto odebrane, osłona na swoim miejscu, osłona przegubu poprawiona, cambery w końcu na swoim miejscu (roboty było masę , bo śruby od czopa nie chciały za chiny puścić, po długiej walce udało się ogarnąć temat), do odebrania zostały koła, bo niestety okazało się że na jednej wyskoczyła buła :/ i muszę zamówić nową, w tygodniu powinny być do odebrania, i w długi weekend przmiarka :D czekam jeszcze na info z policji czy mogę malować zderzak, bo niestety pod warsztatem wpakował się w niego inny klient i nic sobie z tego nie robiąc odjechał bez żadnej reakcji :/ na pierwszy rzut oka przytarty i popękany lakier , ale po ściąganięciu kratek wyszło że jest pęknięty , sprawa zgłoszona i czekam na info, mam nadzieje że wystarczą fotki i oddam zderzak do lakiernika , żeby zdążył go prysnąc na VAG Nysa 4-5 Czerwca :whistling: Póki co stoi na zimówkach, ale widać już pochylenie koła :banan:

13245390_1072750139499425_36205116899386


pierwsza przymiarka koła :D W tygodniu składamy to na gotowo

fdf709da8a6fcba58262d998a885652c.jpg
064d5a8ad11a6e961db1527b720fa5ef.jpg

Edytowane przez slepy

Opublikowano

Bydzie dobrze Panie :D

Opublikowano
  • Autor
5c53afd349531295a895da771d183e31.jpg
Opublikowano

kolego to radio 2din z jakiego modelu?

Opublikowano
  • Autor

kolego to radio 2din z jakiego modelu?

a4b6 z przerobionym frontem ;)
Opublikowano

pasuje normalnie ?? czy rzeźba


i jeszcze pytanko u kogo przerabiałeś lampy na ciemną soczewke ? :D

Edytowane przez Boosman

Opublikowano

przecież napisał Ci ze przerobiony przód radia ma...

Opublikowano

piękna maszyna dzis chwile pogadane na vag nysie :wink: fela lakier eee tam duzo by pisac samochod naprawde malina :hi:

Opublikowano

Poprosimy jakies fot z nysy ;)

Opublikowano
  • Autor

Poprosimy jakies fot z nysy ;)

2 dni melanżu, i żadnej komkretnej fotki auta :D tu jedna od kumpla ;)

13335587_1710967039124075_29402168361871

pasuje normalnie ?? czy rzeźba

i jeszcze pytanko u kogo przerabiałeś lampy na ciemną soczewke ? :D

trzeba dorobić boki radia , bo są szpary na 1cm ;) ja podcinałem jeszcze klimatronik i górną ramkę ;)

lampy sam malowałem ;)

piękna maszyna dzis chwile pogadane na vag nysie :wink: fela lakier eee tam duzo by pisac samochod naprawde malina :hi:

dzięki wielkie ! jeszcze parę tematów przedemną, ogólny look jest spoko, ale z bliska już nie jest tak kolorowo, rysy i wgniotki psują mi głowe, i chyba oprę sprawę o lakiernika, bo nic innego nie wymyśle ;)

Opublikowano

Powiem ci tak znajomi gadaja ze moje auto ma lakier bez skazy a ja swoje wiem i nie przegadam bo ludziska patrza na ogol tak jak ja w ta niedziele wiec wiesz to tobie ten temat bedzie wietrzyl glowe a lakiernik powinien to ogarnac i znow nastanie blogi spokoj :-D

Opublikowano

To zes dal tych fotek brat ;D

Opublikowano

Przecież napisał że miał melanż to można wybaczyć :banan:

Opublikowano
  • Autor

To zes dal tych fotek brat ;D

coś tam pomału napływa od znajomych :D ja mam może z trzy dobre :D i to wszystkie od tyłu, bo przód nie dość że porysowany , to jeszcze na samym wjeździe wyrwałem zderzak ze ślizgów i dolne mocowania belki poszły w pisdu :D, dobrze ze tyle schodzi z tą ubezpieczalnią bo znów bym musiał malować :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.